עמוד הבית איתור נזילות בקירות
עמוד הבית איתור נזילות בקירות

איתור נזילות בקירות

מים הם כוח טבע הרסני לתשתיות ומבנים, לא אחת נזילות פוגעות אנושות בתשתית ולכן נדרש להזמין איש מקצוע לביצוע עבודות איתור נזילות בקירות.

איתור הצינור הדולף בעבר נחשב לעבודה מורכבת, כאשר מרבית העיסוק היה בקידוח הקירות כדי למצוא את נתיב הגישה לנקודה המדויקת בה יש פגם בצינור. אבל כיום פיתוחים טכנולוגיים מאפשרים איתור קל, מהיר ומדויק מאוד של כל נזילה ומונעים את הצורך לפגוע בשלמות הקיר.

איתור נזילות בקירות נכון מקצר את זמן העבודה ומאפשר לאיש המקצוע להתפנות לעבודת האיטום עצמה מבלי לבזבז זמן על קידוחים מיותרים.

חברת תרמופלקס מבצעת עבודות איתור נזילות בצורה מקצועית ומדויקת.

כל השיטות לעבודות איתור נזילות בקירות

הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות לאתר נזילות בקירות על ידי שלושה מכשירים שונים:

  1. איתור נזילות בקירות במצלמה תרמית- המצלמה מספקת תיאור ויזואלי מדויק להפליא של אזור הנזילה, וניתן לראות בבירור את מקור המים.
  2. איתור נזילות בקירות בעזרת קול- מכשיר רגיש לקול מופעל באזור הקיר ומיקרופון זעיר מאתר קולות זרימת מים. עם הקרבה למקור המים המכשיר מידע כי זו נקודת הנזילה, וניתן להתחיל לעבוד באזור.
  3. איתור נזילה סמויה בגז- שימוש בגז נטרלי למילוי הצינור החשוד. כאשר הצינור מלא, מתחיל איש המקצוע לחפש את נקודות הנזילה על ידי שימוש בגלאי גז רגיש במיוחד. שיטה זו מתאימה בעיקר לקירות בהם הנגישות מורכבת למדי.

 

איתור מהיר וחד משמעי

בשונה משיטות לאיתור נזילות שפעלו בהן בעבר, והיו מושתתות כולן על אוזן אנושית או מזל, כיום הפתרונות הטכנולוגיים  מאפשרים לבצע אבחון מדויק של מיקום הנזילה. היכולת לאבחן בדקות ספורות מאפשר לכם לתת מענה מהיר, לחסוך זמן עבודה וכסף רב ולבצע פעולות לתחזוקת הצנרת בקלות יתרה.

בכל מקרה של נזילה כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא לאיש מקצוע מיומן ומנוסה בעל הכלים המתאימים לעבודה. חברת תרמופלקס מבצעת איתור רטיבות ונזילות בקירות על ידי שימוש בכלי העבודה החדישים ביותר בתחום הצנרות. אנו מבצעים אבחון מדויק וממזערים עד כמה שניתן את הקידוחים שאינם נחוצים בקירות המבנה.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ