עמוד הבית בלוג שאלות נפוצות לאיתור נזילות
שאלות נפוצות לאיתור נזילות
שתף
14 ספט 2020

איתור נזילות מים בקיר היא משימה שיש לבצע כהלכה. בבואכם לחפש אחר איש מקצוע, עליכם לוודא כי הוא מחזיק בכישורים הדרושים לביצוע המשימה. כמו כן, חשוב לשוחח אתו על הציוד בו יסתייע לצורך איתור הנזילה. בנוסף, יש לבקש ממנו דו”ח מפורט הכולל את ממצאי הבדיקה.

האיטום בגג או במרפסת לקוי? הופיעו סימני רטיבות מתחת לחלונות המטבח? כך או כך, כדי לאתר את הנזילה ולפתור אותה באופן המקצועי ביותר, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת תרמופלקס. חברה זו, הפועלת כ-10 שנים, מציעה שירות איכותי, אישי ויעיל. וזאת, תוך זמינות גבוהה לקהל לקוחותיה. נשמח לעמוד לרשותכם.

החיים מלאים הפתעות, כאשר היווצרותה של נזילת מים היא אחת מהן. אכן, מדובר בהפתעה שיש ביכולתה להשפיע לרעה על שגרת יומנו. עם זאת, ניתן לפתור אותה כראוי – תחת ידיו של איש מקצוע. במידה וישנם סימנים בדירתכם או במשרד המעידים על קיומה של נזילה, אנו מציעים לכם לפנות אל בעל מקצוע רלוונטי; בעל מקצוע אשר יסייע לכם לאתר את מקור הנזילה, המיקום המדויק שלה לצד היבטים חשובים נוספים.

מחפשים מאתר נזילות מקצועי לצורך סיוע בבעיה זו? לאורך שלב חיפוש זה, אנו ממליצים לכם לבקש את המלצותיהם של קרובי משפחה, חברים ועמיתים מהעבודה. כמו כן, מומלץ להתעניין בקבוצות שונות באינטרנט, בדפים העסקיים ועוד – כך תוכלו לגבש דעה ולבחור באיש המקצוע המתאים.

מצאתם את המאתר נזילות המתאים? כעת, אנו ממליצים לכם לשאול אותו כיצד יבצע את בדיקת הנזילה. האם על ידי מצלמה טרמית? או באמצעות מצלמת סיב אופטי? כמו כן, חשוב לקבוע את הזמן המתאים לצורך ביצוע הבדיקה. בהתאם לנקודות אלו ואחרות, תוכלו אף לקבוע את התשלום.

לאתר את הנזילה עם הציוד המתאים

מלאכת איתור נזילות מים בקיר הפנימי והחיצוני הינה חשובה ביותר. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת תרמופלקס.

אנו מתמחים בביצוע בדיקות אלו על ידי שימוש במצלמה טרמית, מצלמת ביוב ועוד. כמו כן, אנו מאבחנים חדירת מי גשמים במבנים ובודקים מרפסות וגגות.

ייעוץ בוואטסאפ