עמוד הבית Services איתור נזילות בגז

איתור נזילות בגז

  052-5422805

  איתור נזילות הוא שירות חשוב שחייב להתבצע במבנים קיימים ובכל מצב שבו יש חשד לנזילה. המשמעות של נזילה היא מים שלא נמצאים בתוך צינורות והם יכולים להסב נזק רב למבנה, אם בצורת עובש שילך ויתפתח ואם, במקרים חמורים, עד לכדי התפוררות מוחלטת של הקירות.

  כיום יש בשוק כמה וכמה דרכים שבאמצעותן אפשר לאתר נזילות בתוך הקירות או מתחת לרצפה, זאת בלי לגרום לנזק או לשבור קירות או מרצפות. איתור נזילות בגז הוא שירות מתקדם שמוצע למגוון רחב של לקוחות ויש באפשרותו לסייע רבות ולאתר נזילות ברמה גבוהה של דיוק ונוחות. חשוב לשם כך למצוא אנשי מקצוע מובילים ומנוסים בתחום.

  למה לאתר נזילות בגז ולא באמצעות מצלמה תרמית?

  חשוב להדגיש ששירותי איתור נזילה באמצעות גז או מצלמה תרמית לא עדיפים זה על פני זה ובעולם המקצועי של איתור נזילות יש חשיבות מתי בוחרים באפשרות זו ומתי באפשרות השנייה. באופן כללי אפשר לומר שאיתור הנזילה על ידי שימוש בגז מתאים ונוח יותר לביצוע כאשר מדובר בצנרת שממוקמת מחוץ לבית – בגינה או בצינורות תשתית מרכזיים.

  במקום שנחשד שיש בו נזילה מרוקנים תחילה את הצנרת מהמים שבה ומזרימים פנימה תערובת של גזים ידידותיים ולא רעילים. בעזרת חיישנים מבחוץ אפשר לעקוב אחר התקדמות הגז בצנרת וכך לאתר את המיקום שבו הייתה נזילה.

  איתור נזילות בגז: חדר האמבטיה

  כאשר אנחנו מדברים על איתור נזילות בגז אנו מדברים על הדרך היעילה ביותר לאתר נזילות בחדר האמבטיה. חלל האמבטיה נחשב לחלל "מועד לפורענות" מאחר וברוב המקרים הוא יהיה החלל הראשון אשר יסבול מנזילות בבית וזה שיגיב בצורה הכי דרמטית מאחר ומדובר בחלל בעל כמות לחות גבוהה מן שאר הבית.

  מה היתרונות של איתור נזילות בגז?

  לאיתור נזילות מים בעזרת גז ישנן יתרונות רבים, מדובר בשיטה מתקדמת המאפשרת למומחה לאיתור נזילות לזהות באופן מדויק את מקור הנזילה. כאן תוכלו לקרוא על היתרונות המרכזיים של השיטה:

  • רגישות ורזולוציה גבוהה ומשופרת לדיוב מקסימלי של בדיקת נזילות.
  • יכולת לזהות דליפות חלשות כגדולות.
  • זמני בדיקה מהירים ויעילים
  • דיוק בדיקה שאינו תלוי בטמפרטורה
  • מפחית באופן משמעותי כשלים עקב דליפות שווא.

  יש הבדל מהותי בשימוש בשתי השיטות. היתרון של איתור הנזילה באמצעות גז טמון במציאת המיקום המדויק של השבר או הסדק בצנרת שבגללו נוצרת הנזילה מלכתחילה. כאשר משתמשים במצלמה תרמית – המצלמה מאתרת את ריכוז המים, כלומר היא יכולה לאשר שהנזילה בכלל קיימת.

  אך המצלמה תאתר את ריכוז המים ולא בהכרח אפשר יהיה דרך המצלמה לזהות היכן הסדק או השבר ואיפה צריך לבצע תיקון על מנת לעצור את הנזילה. השימוש במצלמה מתאים כאשר צריך לבחון אם יש או אין נזילה ולאחר מכן יהיה צורך בהחדרת הגז כדי לאתר את המיקום של הסדק.

  אל תתעלמו – תטפלו בבעיה עוד היום

  אנשים רבים נוטים להתעלם מן בעיות רטיבות ונזילות מאחר והן נראות להן בעיות קטנות שיחלפו מעצמן, לא מעט לקוחות אומרים: "טוב, זה לא משהו רציני. זה בטח יחלוף מעצמו עוד כמה ימים". מדובר במחשבה שגויה מן היסוד מאחר והזמן הטוב ביותר לטפל בנזילה היא כאשר היא עדיין בגדר "לא משהו רציני" ולפני שהיא הופכת למטרד אמיתי באמת אשר פוגע בצורה משמעותית באיכות החיים שלכם ועולה לכם לא מעט כסף לתיקון.

  מה הם סוגי הנזילות השכיחים?

  כאשר אנחנו מדברים על סוגי נזילות אנו רואים 2 סוגי נזילות עיקריים – נזילה סמויה ונזילה גלויה.

  • נזילה סמויה – נזילה סמויה כשמה כן היא הינה נזילה הסמויה מן העין, אנו לא רואים אותה אך לרוב אנו ניוודע עלייה דרך חשבון מים מפוצץ ו/או דרך הודעה מחברת המים על שימוש אשר חורג מן גדר הרגיל בהתאם לצריכה החודשית שלנו.
  • נזילה גלויה – נזילה גלויה הינה נזילה אשר אנו רואים אותה – קילופים בקירות, רטיבות בקירות, רטיבות ולחות מן מרצפות, טפטופים, עובש ועוד.

  החשיבות של איתור הנזילה בהקדם האפשרי

  כאמור, נזילה לא מבוקרת של מים יכולה להסב נזק רב למבנה ואם מדובר במבנה שמשמש למגורים – יכול להיגרם נזק לבריאותם של הדיירים בבית. העובש מתפתח ללא שליטה, הקיר נחלש ומתפורר, חלקים ממנו יכולים ליפול פנימה וגם לגרום ללכלוך וכמובן שהלחות שתיגרם בחדר אינה בריאה.

  כאשר הנזילה לא מאותרת או לא מטופלת – היא מחלישה את הקיר ויש בכך סכנה של ממש להתפוררות הקיר ונפילה שלו, מה שיעמיד בסכנה אמיתית את המבנה כולו. מכאן שברגע שמתעורר החשד לנזילה – חשוב לטפל בה כמה שיותר מהר בעזרת אנשי מקצוע בעלי ציוד מתקדם וכך לפתור את הבעיה ללא עיכובים.

   

  למה אנחנו?
  אייקון שעון
  שירות 24/7
  אייקון אדם רץ
  שירות מהיום להיום
  אייקון מנעול
  כל סוגי מנעולים
  שאלות נפוצות
  כמה עולה השירות של איתור נזילות?

  המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

  נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

  ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

  האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

  כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

  האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

  חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

  מאמרים בנושא
  לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


   ייעוץ בוואטסאפ