עמוד הבית Services סריקה תרמוגרפית

סריקה תרמוגרפית

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

לוחות החשמל הם החשובים ביותר בכל בית ובכל עסק, ולכן חשוב מאוד לשמור עליהם. סריקה תרמוגרפית היא בדיקה תקופתית שבאמצעותה ניתן לבדוק את תקינות לוחות החשמל.

באמצעות הסריקה יהיה ניתן לקבל את תמונת המצב המדויקת לגבי מערכות החשמל בכל מבנה בין אם מדובר על מבנה גדול ובין אם מדובר על מבנה קטן היעילות של הסריקה היא גבוהה מאוד, ויכולה לפתור בעיות מורכבות שנמצאות מתחת לרדאר. 

מי צריך לבצע סריקה תרמוגרפית?

 

לרוב הסריקה תהיה רלוונטית עבור כולם, כל מי שחושש שעלולה להיות בעיה בלוחות החשמל בבית או בעסק. אך בפועל הבדיקה היא הרבה יותר פרקטית עבור מבנים גדולים, כאלה שכל תקלה קטנה עלולה להיות משמעותית. בכל פעם שמתעורר החשש מפני תקלה בלוחות החשמל, מוטב לבצע את הסריקה בכדי להיות עם היד על הדופק. 

סריקה תרמוגרפית עושים באופן קבוע

תמיד תיקחו בחשבון כי חלק מהבעיות בלוחות החשמל הן בעיות שאינכם מודעים אליהן. כך שפתאום ברגע אחד הבעיה עשויה לפרוץ החוצה, ולתפוס אתכם לא מוכנים. זוהי הסיבה לכך שהסריקה לא רק נועדה לזהות בעיות קיימות, אלא גם להתריע מפני בעיות עתידיות. לכן מוטב לבצע את הסריקה באופן קבוע, כך תוכלו לדעת כי אף בעיה לא תתפוס אתכם לא מוכנים. כי כל בעיה קטנה הקשורה ללוחות חשמל, עלולה להיות קריטית מאוד בכל מבנה שבה היא תתרחש.

בדיקה תרמוגרפית רק על ידי מומחים 

אין מקום לפשרות כאשר מדובר על סריקה תרמוגרפית. עליכם לדאוג לכך כי הסריקה עצמה תתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים, כאלה שידעו לתת את האבחנות המדויקות. אצלנו תוכלו למצוא מומחים שמיומנים בתחום הזה, כך שתוכלו לדעת כי אתם בידיים הכי טובות שיש. כי הסריקה לבדה איננה תביא לתוצאות, חייב לדעת כיצד לנתח את הסריקה כמו שצריך.

מחיר נמוך אמור להדליק לכם נורות אדומות

המטרה של הבדיקה היא לאפשר לכם לזהות תקלות שונות בלוחות החשמל. חלק מהתקלות יהיו כאלה שתהיו מודעים אליהן, וחלק מהתקלות יהיו כאלה שלא תהיו מודעים אליהן. אך סריקה תרמוגרפית במחיר נמוך עלולה לעלות לכם ביוקר, שכן היא תבוצע על ידי אנשי מקצוע לא מיומנים. אם אתם רוצים לקבל מחיר אטרקטיבי ובו בזמן בדיקה על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אנו כאן בשביל לספק לכם את השירות.

תזכרו – גילוי מוקדם ימנע תקלה רצינית בעתיד!

תודה לך

עליכם לזכור כי סריקה תרמוגרפית נועדה על מנת לאפשר לכם לגלות כל מיני תקלות במערכת החשמל. הגילוי המוקדם עשוי למנוע תקלה רצינית שעלולה להתרחש בעתיד, תקלה שעשויה להביא לנזק רב. כך שהיעילות של הסריקה היא לא רק לזמן הנוכחי, היא תמיד אמורה להגיע מתוך הסתכלות לעתיד. כי אתם אף פעם לא יכולים לדעת מה עלול לקרות בעתיד.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ