עמוד הבית Services איתור נזילות בתל אביב

איתור נזילות בתל אביב

לייעוץ מקצועי ללא עלות 072-3308146

איתור נזילות מים סמויות הוא אחד הדברים הקשים והמתסכלים ביותר העומדים בפניכם כבעלי בית או עסק.

נזילת מים יכולה להתרחש בביוב או בקו הניקוז, או בקווי המים התת קרקעיים שלך. נזילות יכולות לקרות לכל אחד ולכל סוג של מבנה, הדבר החשוב ביותר לזכור הוא – להיות ערניים ולזהות שינויים וסימנים אשר מעידים על כך שייתכן ויש נזילה בצנרת, ולהזמין איש מקצוע בהקדם האפשרי.

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בהקדם?

איתור נזילות חייב להתבצע במהירות וביעילות האפשרית, מכמה סיבות. המרכזית שבהן היא שבעיות אינסטלציה ורטיבות נוטות להחמיר ככל שהזמן עובר ולא מטפלים בהן. נזילה "קטנה" עלולה להתפתח לכדי ממדי ענק עם הזמן, תוך שהיא מסבה נזק לתשתיות המבנה. במקרים רבים, הנפגעים האפשריים יהיו תכולת הבית או אפילו בני המשפחה, כפי שעלול להיות במצבים בהם מתפתחת בעיית עובש.

מהסיבות האלה, מומלץ מאוד לא להמתין עד שהנזק ייגרם. למעשה, פעמים רבות אפילו כשאתם מבחינים בסימני הבעיה הראשוניים במבנה עצמו – ייתכן שמדובר בבעיה שמתפתחת מתחת לפני השטח כבר תקופה ארוכה.

איך מאתרים נזילה בהקדם?

בעוד שבסימנים של נזילה מורכבת או ממושכת אפשר להבחין פעמים רבות בצורה ישירה, ברוב המקרים חובה לפנות לחברה המספקת שירותי איתור נזילות בתל אביב והסביבה. חברה שכזו תהיה מצוידת בידע ובמכשור באמצעותו ניתן לאתר את הנזילה – אפילו כאשר היא מורכבת ומתפתחת בחלקים הפנימיים של תשתיות המבנה – במינימום מאמץ.

יש כיום ציוד מתקדם מאוד לאיתור נזילות, והטכנולוגיה רק משפרת אותו מפעם לפעם. האמצעי העיקרי בו משתמשים כיום הוא מצלמה תרמית, המזהה את הנזילות דרך הפרשי הטמפרטורה באזורים שונים. אולם ניתן למצוא גם מכשור אקוסטי יעיל, גז ידידותי המוחדר לתשתית הרלוונטי ומאפשר זיהוי בעיית רטיבות אפשרית דרך הפרשי לחצים ועוד.

האם מדובר על תהליך שכולל הרס?

החדשות המעודדות הן שכיום, עם הטכנולוגיה המתקדמת המשמשת לאיתור נזילות, אפשר לבצע את המשימה מבלי להסב נזק לתשתיות המבנה. זה ממש לא מובן מאליו, אם מתבוננים באופן בו התחום התפתח במרוצת השנים. בעבר, לפני כמה עשרות שנים, לא היה מנוס אלא לחדור לתשתיות המבנה (הרמת מרצפות, לדוגמה). הדבר הפך את העבודה למורכבת, הביא לייקור העלות שלה וגם האריך מאוד את הזמן הדרוש עד לחזרה המלאה לשגרה.

האמצעים המתקדמים של היום יגלו את הנזילה, ברמת דיוק מרשימה בכל קנה מידה, מבלי שיש צורך לשבור ולו קיר אחד. רק לאחר שאתם מבינים את התמונה במלואה, בזכות הדו"ח המפורט שתקבלו בסיום הבדיקה, תוכלו לקבל החלטות לגבי דרך הטיפול האידיאלית בבעיה. גם פה, אגב, ניתן למצוא שיטות לפתרון הבעיה עם מינימום נזק לתשתיות ולמבנה.

איתור נזילות בתל אביב טווחי מחירים

עולם איתור הנזילות מלא באנשי מקצוע לא מיומנים, וכשמדובר בעניין כל כך רגיש עליכם לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ואמינה, שצוות העובדים שלה מבין מה הוא עושה. חברת תרמופלקס מספקת שירותי איתור נזילות בתל אביב במחירים הטובים ביותר בארץ, ובשירות המקצועי ביותר.

מחירון איתור נזילות בתל אביב

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברה לאיתור נזילות מים בתל אביב

סריקה תרמוגרפית

חברת תרמופלקס בבעלותו של מאתר נזילות סער פלקס, הינה החברה המובילה בישראל בתחום איתור נזילות כבר למעלה מעשור. לקוחות החברה נהנים משירות אישי, יעיל ומהיר ומענה מיידי ומקצועי הן ללקוחות העסקיים והן ללקוחות הפרטיים. לאחר הבדיקה על ידי תרמופלקס, הלקוחות מקבלים דו"ח מפורט בשקיפות מלאה, המפרט את ממצאי הבדיקה ואת דרכי הפתרון המומלצות.

שירותים שאנו מספקים בתל אביב

חברת איתור נזילות בתל אביב  מתמחה בשירותים הבאים: איתור נזילות במצלמה טרמית בנוסף לכך, היא מספקת שירותי צילום קווי ביוב, צילום מערכות דלוחין, איתור תווי צנרות, בדיקות דירות לפני איכלוס, איתור ואבחון בעיות איטום במבנה, צילום צנרת ביוב וגם בדיקת איטום למרפסות וגגות.

שירותי איתור נזילות לכל אזורי תל אביב

חברתנו מספקת שירותי איתור נזילות לכל אזורי תל אביב, החל מדרום העיר שכונת התקווה, לוינסקי דרך המרכז, הצפון הישן, ושכונות הצפון כמו צהלה, רמת אביב, תל ברוך ועוד. החברה מבינה את משמעות איתור מוקדם, ולכן היא מספקת שירות לקוחות אדיב, זמין ונגיש, ופועלת כמיטב יכולתה להגיע ולאתר את הנזילה בביתכם או בבית העסק שלכם במהירות האפשרית.

לתיאום איתור נזילות בתל אביב או לבירור ושאלות נוספות, פנו עכשיו למומחים של תרמופלקס בטלפון 052-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


    ייעוץ בוואטסאפ