עמוד הבית Services צילום קווי ביוב וצילום צנרת ביוב

צילום קווי ביוב וצילום צנרת ביוב

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

כשמדברים על צילום צנרת ביוב, מתכוונים לצילום הצנרת התת קרקעית שלכם. כן בדיוק אליה, וכן זה אפשרי לצלם אותה. בשנים האחרונות פותחו מערכות צילום חדשניות ומתקדמות המאפשרות לנו לצלם את צנרת הביוב ללא הרס של הבית או המבנה. 

צילום קווי ביוב – איך זה עובד?

ציוד לאיתור נזילות 5

כידוע, מערכות הביוב והניקוז במבנים לא נגישות למציאת תקלות. וזו הסיבה שבמקרים בהם יש נזילה בצנרת או תקלה בביוב לא ניתן למצוא את התקלה ללא עזרים טכנולוגיים וצוות מומחים. אז איך מאתרים אנשים המקצוע את התקלות? מאוד פשוט. 

טכנולוגיה חדשנית מאפשרת צילום חי של הצנרת והביוב באמצעות מצלמת וידאו המחוברת לסיב אופטי גמיש. הצילום מעניק לצוות את המידע הדרוש לו אודות מצב הצנרת והביוב, וככה למעשה הוא מאבחן את התקלות במדויק ומתאים להן פתרונות יעילים.

המצלמה פועלת לטובת אבחון שתי תקלות מרכזיות. האחת הינה נזילות מאזור הביוב שלא ניתן להבחין באמצעות העין האנושית בלבד, ויש לתקן אותן במהירות האפשרית כיוון שהן פוגעות במבנה או בתשתיות סמוכות אליו. התקלה השנייה הינה סתימות בצנרת.

במקרים בהם הביוב מתחיל לעלות על גדותיו, חייב לקבל תמונת מצב באופן מיידי של הסתימה. המצלמה היא הפתרון המושלם עבור סיטואציות כאלה, הסיב האופטי מוחדר לעומק האדמה ומצביע על מקור הסתימה, ועל סוג הסתימה.

צילום קווי ביוב עם תרמופלקס

חברת תרמופלקס, אחת החברות המובילות בישראל בתחום איתור נזילות מים מספקת למאות לקוחותיה המרוצים – שירותי צילום קווי ביוב באמצעות סיבים אופטיים, ומכשור טכנולוגי חדיש מהמתקדמים בארץ. לקוחות החברה נהנים משירות אישי, מהיר ויעיל. החברה מבינה את משמעות הגילוי המהיר ולכן היא פועלת וחותרת לפתרון מהיר מרגע הפנייה שלכם. 

אסור לקחת את הנושא של צילום צנרת ביוב כדבר שהוא מובן מאליו. מדובר על עניין משמעותי מאוד, שחייב להתבצע בצורה הכי מקצועית שיש. אם הפרוצדורה לא תתבצע בצורה מקצועית, לא תוכלו לקבל את התועלת המקסימלית. בחלק מהמקרים אפילו עלול להיווצר נזק כתוצאה מפעולה לא מקצועית, כזאת שעלולה לפגוע בצנרת. אז מה חשוב שתדעו על צילום של צנרת הביוב? או כאן על מנת לספק את כל האינפורמציה. 

מתי תצטרכו שירותי ביובית?

במקרים בהם כבר ביצעתם צילום קווי ביוב ואיתרתם את הבעיה, במידה ויש סתימה שזוהת על ידי איש מקצוע, לדוגמא שקיות פלסטיק / נייר טואלט, כנראה שתצטרכו להזמין שירותי שאיבת ביוב

שאיבת ביוב – מה זה?

שירותי שאיבת ביוב הינם שירותים המוצעים על ידי חברת ביובית, בה היא שולחת אליכם לבית צוות מקצועי המלווה למשאית ביובית שעל גב המשאית יש מיכל [מאגר] אליו שואבים את הביוב באמצעות ציוד מתקדם.

מתי מומלץ לבצע צילום צנרת ביוב?

בכל פעם שאתם חושבים כי ישנה תקלה בצנרת הביוב, מוטב לבצע צילום מקצועי. כך יהיה ניתן לקבל את תמונת המצב המדויק, וגם יהיה ניתן לפעול בצורה הנכונה. אם לא מבצעים צילום של צנרת הביוב, אף אחד לא באמת יוכל לדעת מה קורה בתוך הצנרת. כך שמבקרה כל סתימות, נזילות או כל דבר שחוזר על עצמו מוטב לצלם את הצנרת.

מהם היתרונות של צילום צנרת ביוב?

  • היתרון המובהק ביותר הוא שבעת פעולת התיקון יוכל איש המקצוע להתבסס על הצילומים. הצילומים יאפשרו לאיש המקצוע לדעת בדיוק איך לבצע את התיקון בצורה הכי טובה שיש. ללא צילום מקצועי יהיה מאוד קשה לבצע את התיקון בצורה יעילה.
  • באמצעות צילום צנרת ביוב ניתן יהיה לאתר עוד כל מיני תקלות שאולי לא שמתם אליהם לב. כך שאחרי הצילום, תוכלו להיות בטוחים כי יהיה ניתן לפתור את כל התקלות שעלולות להטריד אתכם. פתאום תביאו את עצמכם למצב שבו תוכלו להוריד את מפלס הלחץ, ולא לדאוג מבעיות הקשורות למערכת הביוב.
  • על ידי הצילום יהיה ניתן לגשת אל שורש הבעיה, ולא לבצע תיקונים שלא יהיו יעילים. כך שאם התיקונים יתבצעו אחרי צילום על ידי איש מקצוע מנוסה, תוכלו להיות בטוחים כי הבעיה לא תחזור על עצמה שוב בעתיד הקרוב.

דוח ממצאים של צילום צנרת ביוב

הדבר החשוב ביותר הוא שיהיה ברשותכם דוח הממצאים שאותו תוכלו לקבל אחרי הצילום. מדובר על סקירה מפורטת של מצב הצנרת, סקירה שתוכל לשמש אתכם גם בעתיד. כך שאחרי שאיש המקצוע מסיים לבצע את העבודה שלו, עליכם לדרוש את דוח הממצאים אליכם. כך בפעם הבאה שיבוא אינסטלטור או כל איש מקצוע אחר, תוכלו להתבסס על דוח הממצאים שיש ברשותכם.

מה עושים לאחר צילום של צנרת הביוב?

לאחר שמצבעים צילום צנרת ביוב עומדות לרשותכם שתי אפשרויות בלבד. האפשרות הראשונה היא לתקן את התקלות שהתגלו במסגרת הצילום. לא פעם מדובר על תקלות שאפילו לא ידעתם על הקיום שלהם. האפשרות השנייה היא להשאיר את המצב בעינו, ולא לתקן את התקלות שהתגלו. יכול להיות גם מצב שבו בכלל לא התגלו תקלות, כך שלא יהיה לכם באמת שום דבר שתצטרכו לתקן או לסדר אותו.

צילום צנרת ביוב מחיר

צילום צנרת ביוב הינו פתרון מושלם עבור בדיקת סתימות או נזילות מהצנרת. אומנם בדיקת הצילום יקרה יותר מהבדיקה הישנה שהצריכה לשבור את הקירות ואת הרצפות, אך היא חוסכת לכם הרבה כסף בכך שאין צורך לשבור כלום או לפתוח את הרצפות ואת הצנרת. מחפשים שירותי צילום צנרת ביוב? חייגו אלינו עכשיו למספר 054-5426020 ונשמח לאתר את הנזילה שלכם בהקדם!

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ