עמוד הבית Services צילום קוי ביוב

צילום קוי ביוב

052-5422805

מערכות הניקוז והביוב בכל מבנה לא בנויות בנגישות למציאת תקלות, לכן במקרה וצריך לבדוק האם יש נזילה או תקלה בביוב אתם צריכים להזמין איש מקצוע לביצוע צילום קווי ביוב עם עזרים טכנולוגיים.

איתור מעמיק של פגמים בקו הביוב נערך על ידי מצלמות וידאו מתקדמות שמחוברות לסיב אופטי גמיש. הצילום מאפר לקבל מידע רב ערך על מצב הצנרת, ולא דורש שימוש באמצעים כבדים ומסורבלים כמו קדיחת חורים לקבלת גישה לצינורות. אבחון נכון של מצב הצנרת הוא שלב הראשון בתחזוקה שוטפת של כל מבנה. צוות חברת תרמופלקס מבצע צילום קו ביוב בכל מבנה ומעניק ללקוחות מידע רב ויכולות לטפל בבעיות מים וצנרת בקלות.

 

צילום קוי ביוב וצנרת

מכשור צילום מאפשר לכם להימנע מהתעסקות עם קידוחים מיותרים בדרך לאבחון מצב הצנרת שלכם. אבל רגע לפני שאתם מזמינים את איש המקצוע, דעו מתי כדי לבקש ממנו להביא את מצלמת הביוב:

  1. נזילות מאזור הביוב- כאלו שאתם לא מצליחים לראות עם העין אך פוגמות בתשתיות סמוכות או משאירות חותם על המבנה. המצלמה תסרוק את הצינור ותאתר במהירות את המקור.
  2. סתימות- במקרים בהם הביוב עולה, ואתם חייבים לקבל בזריזות תמונת מצב מלאה של הסתימה, מצלמה היא כלי העבודה האידאלי. בלי יותר מידי התעסקויות הסיב האופטי מוחדר לעומק האדמה ומראה לכם איפה מקור הסתימה והאם מדובר בשומן או בסתימה מסוג אחר.

 

טיפול אחראי מונע תקלות עתידיות

תחזוקה של מערכת ביוב באה לידי ביטוי לא רק במקרי חירום. מעקב אחר הצינורות יכול לעזור לבצע עבודות תחזוקה שמכוחן ניתן לצמצם סתימות ופיצוצים שונים. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שעשיתם כל שביכולתכם כדי לשמור על ביוב תקין, הזמינו איש מקצוע שיבצע צילום לצנרת שלכם.

חברת תרמופלקס מציעה ללקוחותיה לבצע צילום קו ביוב או צילום צנרת כדי להתמודד עם תקלות ולשמור על תקינות הצנרת ותחזוקתה. החברה משתמשת במצלמות המתקדמות ביותר בשוק ואנשי הצוות מחזיקים בידע מקצועי רב שיכול לתרום לכם בהתמודדות מול נזקים שונים בביוב.

יצירת קשר עם תרמופלס איתור נזילות

לתיאום בדיקה חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 052-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ