עמוד הבית Services צילום קווי ביוב וצנרת ביוב

צילום קווי ביוב וצנרת ביוב

052-5422805

כשמדברים על צילום צנרת הביוב, מתכוונים לצילום הצנרת התת קרקעית שלכם. כן בדיוק אליה, וכן זה אפשרי לצלם אותה. בשנים האחרונות פותחו מערכות צילום חדשניות ומתקדמות המאפשרות לנו לצלם את צנרת הביוב ללא הרס של הבית או המבנה. 

צילום קווי ביוב – איך זה עובד?

כידוע, מערכות הביוב והניקוז במבנים לא נגישות למציאת תקלות. וזו הסיבה שבמקרים בהם יש נזילה בצנרת או תקלה בביוב לא ניתן למצוא את התקלה ללא עזרים טכנולוגיים וצוות מומחים. אז איך מאתרים אנשים המקצוע את התקלות? מאוד פשוט. 

טכנולוגיה חדשנית מאפשרת צילום חי של הצנרת והביוב באמצעות מצלמת וידאו המחוברת לסיב אופטי גמיש. הצילום מעניק לצוות את המידע הדרוש לו אודות מצב הצנרת והביוב, וככה למעשה הוא מאבחן את התקלות במדויק ומתאים להן פתרונות יעילים.

המצלמה פועלת לטובת אבחון שתי תקלות מרכזיות. האחת הינה נזילות מאזור הביוב שלא ניתן להבחין באמצעות העין האנושית בלבד, ויש לתקן אותן במהירות האפשרית כיוון שהן פוגעות במבנה או בתשתיות סמוכות אליו. התקלה השנייה הינה סתימות בצנרת.

במקרים בהם הביוב מתחיל לעלות על גדותיו, חייב לקבל תמונת מצב באופן מיידי של הסתימה. המצלמה היא הפתרון המושלם עבור סיטואציות כאלה, הסיב האופטי מוחדר לעומק האדמה ומצביע על מקור הסתימה, ועל סוג הסתימה.

צילום קווי ביוב עם תרמופלקס

חברת תרמופלקס, אחת החברות המובילות בישראל בתחום איתור ותיקון נזילות מים מספקת למאות לקוחותיה המרוצים – שירותי צילום קווי ביוב באמצעות סיבים אופטיים, ומכשור טכנולוגי חדיש מהמתקדמים בארץ. לקוחות החברה נהנים משירות אישי, מהיר ויעיל. החברה מבינה את משמעות הגילוי המהיר ולכן היא פועלת וחותרת לפתרון מהיר מרגע הפנייה שלכם. 

צילום צנרת ביוב מחיר

צילום צנרת ביוב הינו פתרון מושלם עבור בדיקת סתימות או נזילות מהצנרת. אומנם בדיקת הצילום יקרה יותר מהבדיקה הישנה שהצריכה לשבור את הקירות ואת הרצפות, אך היא חוסכת לכם הרבה כסף בכך שאין צורך לשבור כלום או לפתוח את הרצפות ואת הצנרת. מחפשים שירותי צילום צנרת ביוב? חייגו אלינו עכשיו למספר 054-5426020 ונשמח לאתר את הנזילה שלכם בהקדם!

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ