עמוד הבית Services איתור נזילות בצפון

איתור נזילות בצפון

לייעוץ מקצועי ללא עלות 072-3308146

חושדים שיש לכם נזילה נסתרת בבית? עליכם לפעול במהירות על מנת להביא לתיקונה. ישנן נזילות שיכולות להתרחש שבועות, חודשים ואפילו שנים, כשלבסוף תשימו לב אליהן התוצאות עלולות להיות הרסניות. תיקון הבעיה במצב הזה יהיה מורכב וכמובן שגם יקר יותר.

אבל יש בהחלט מה לעשות. חברה המספקת שירותי איתור נזילות בצפון, תאתר עבורכם את מקור הנזילה – נסתרת ככל שתהיה, ואף תוכל לספק לכם פתרונות יעילים לתיקון ולהשבת המצב לקדמותו.

הסימנים לכך שיש לכם נזילת מים בבית

סימנים לנזילות מים

המטרה היחידה היא לאתר את הנזילה בשלבים מוקדמים, ולפני שהיא הופכת לגלויה לחלוטין. הכרות עם הסימנים של נזילות סמויות, יכולה בהחלט לעזור לכם להימנע מהשלכות חמורות, ונזקים בבית: כלל האצבע הוא שככל שאתם מאתרים את הנזילה מוקדם יותר, כך הטיפול בה צפוי להפוך פשוט יותר וכך הנזקים האפשריים של הנזילה – למשל הרס תשתיות המבנה – לא ייכנסו לתמונה.

הכרות עם הסימנים של נזילות סמויות, יכולה בהחלט לעזור לכם להימנע מהשלכות חמורות, ונזקים בבית. הסימנים הנפוצים לדליפת צינורות כוללים :

 •       זינוק פתאומי בחשבונות המים ,בעוד שדפוסי השימוש במים בבית לא השתנו
 •       רצפות שקועות או מעוותות, מה שמעיד על הצטברות אפשרית של מים הגורמת לעיתים לניפוח של המרצפה
 •       תקרה דהויה או הופעת כתמי מים וצבע על גבי התקרה
 •       צליל מים זורמים, למרות שכל הברזים סגורים – יש לציין שפעמים רבות מדובר בצליל שאינו נשמע לאוזן אדם, ושניתן להבחין בו רק באמצעות מכשור אקוסטי מתקדם
 •       מד המים ממשיך לפעול כשאין ברזים פתוחים – בדיקה פשוטה בברז המים של הדירה עשויה לספק תשובות להרבה מאוד שאלות
 •       עובש או ריח רע באזורים מסוימים בבית – עלול להעיד על נזילות ממושכות

אמנם לא כל אלה מצביעים בהכרח על נזילה, אך הם מהווים אינדיקטורים חזקים לכך שמשהו אינו כשורה במערכת הצנרת של הבית ומחייב בדיקה מקיפה. אנו ממליצים להזמין בדיקה מקצועית של איש מקצוע, על מנת לזהות את הבעיה ולמנוע מהנזילה ליצור נזק נוסף. יש שימליצו אף לבצע את הבדיקה באופן תקופתי, אחת לכמה שנים או לפני מעבר לבית חדש למשל, כדי לאתר נזילות לפני שהן נותנות את אותותיהן ובכך לקבל הרבה מאוד שקט נפשי.

מחירון איתור נזילות בצפון

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

למה חשוב לאתר נזילה בהקדם האפשרי?

נזילות עלולות לגרום לנזקים רבים ומגוונים, ואף לפגוע בבריאות שלכם:

 •       נזילות כתוצאה מסדקים בצינורות עלולות להציף את ביתכם ולפגוע בתכולתו, למשל מכשירי חשמל או רהיטים
 •       גידול עובש עלול להשפיע לרעה על בריאות המשפחה שלכם
 •       נזילות קו ביוב עלולות לפגועו ביסודות המבנה, דוגמת קירות, תקרות או מרצפות
 •       נזק כלכלי – בזבוז מים מוביל לחשבונות מים גדולים, לעיתים אלפי שקלים מיותרים בשנה

השורה התחתונה ברורה: אם אתם חושדים שיש נזילה מאחורי הקירות שלכם, מעל לראשכם או מתחת לבית, זה הזמן להתקשר למומחים של תרמופלקס לאיתור נזילות בצפון.

איך מאתרים נזילות?

איתור נזילות בצפון, כמו בכל אזור אחר על מפת ישראל, הוא משימה המיועדת לחברות מקצועיות בלבד. הסיבה העיקרית לכך היא שברוב המקרים, איתור הנזילה דורש שימוש בציוד מתקדם, שלא יהיה באמתחתו של בעל הבית הממוצע. הניסיון והידע של אנשי המקצוע מאפשר להם להתאים לכל משימה את הציוד האידיאלי עבורה, על מנת להפוך את מלאכת האיתור למדויקת וליעילה יותר.

בהקשר הזה, חשוב להתעכב על השינויים שחלו בתחום בעשורים האחרונים. בשנים עברו, נראה שלא היה מנוס משבירת קירות, הרמת מרצפות ופעולות אחרות הטומנות בחובן פגיעה בתשתיות המבנה. עובדה זו גרמה למחיר כלכלי לא פשוט על השבת המצב לקדמותו והייתה כרוכה בתסכול רב ובשיבוש השגרה. כיום, כאשר פונים לחברה מהשורה הראשונה בתחום, אפשר להיות רגועים.

חברה לאיתור נזילות בצפון

חברה לאיתור נזילות למעשה מספקת שירותי איתור מדויק בבית הלקוח או בבית העסק. החברה שולחת מומחה אליכם הביתה, מצויד בכל המכשור הנדרש (מצלמה תרמית, מכשור אקוסטי, מכשיר גז ועוד (והוא יבצע בדיקות בביתכם בצורה מהירה. לאחר מכן אתם תקבלו דו”ח מפורט הכולל את כל ממצאי הבדיקה, בשקיפות מלאה, כמו גם חוות דעת לפתרון הבעיה – אם אכן התברר שקיימת בעיית רטיבות – במהירות ויעילות. בדרך זו תוכלו לדעת מהן דרכי הפעולה המומלצות עבורכם.

חברת טרמופלקס הינה חברה מקצועית ואמינה, בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום, והיא מספקת שירותי איתור נזילות עד הבית. החברה שהוקמה על ידי מאתר הנזילות המקצועי סער פלקס, מעניקה ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר, נגישות ומתן מענה במהירות האפשרית.

מעוניינים באיתור נזילות בצפון? אל תתמהמהו, חייגו עכשיו למומחים של טרמופלקס במספר 052-5422805, וטפלו בבעיה לפני שיהיה מאוחר מדי.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


  ייעוץ בוואטסאפ