עמוד הבית Services צילום מרזבים

צילום מרזבים

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

כל מה שרציתם לדעת על צילום מרזבים

המרזב שלנו הוא חלק הכרחי במבנה הבית על מנת לשמור עליו מפני נזקים שונים. למרזב יש תפקיד מרכזי במיוחד בעונת החורף בעת הגשמים והסופות, ומכאן חשיבות התחזוקה השוטפת שלו, ואבחון תקלות באופן מיידי. המשיכו לקרוא ותגלו מה זה מרזב, מדוע הוא כל כך חשוב, כיצד תתחזקו אותו באופן נכון וגם מדוע חברה לאיתור נזילות תסייע לכם בעת תקלות.

מה זה מרזב ולמה הוא חשוב?

המרזב היא מעין צינור אשר אמור להוביל מים מגג המבנה ישירות אל הקרקע, וזאת על מנת למנוע הצטברות של מים על גג המבנה בעת הגשמים. מרזבי הגשם חשובים להפליא מהסיבה שהם מגנים על המבנה מפני נזקי גשם ומים. ללא מערכת המרזבים, סביר להניח כי מים הגשמים יגרמו לריקבון בגג המבנה ואפילו עובש. המים יחלישו את קורות המבנה, וכוח המשיכה יביא אותם אל חלונות הבית ואל היסודות.

מה גורם לנזקים במרזב?

הגורם המרכזי לנזקים במרזב הינו חשיפה לתנאי מזג אוויר קשים שעלולה ליצור חורים, סדקים, נזילות ואפילו קורוזיה. כל אלה ימנעו מהמרזב שלכם לתפקד באופן תקין. החיבורים במרזב בעיקר ניזוקים, מה שגורם לנזילות ודליפות מים שיובילו לרטיבות בקירות הפנימיים והחיצוניים של המבנה.

למה חשוב לתחזק את המרזב בבית?

הרטיבות בקירות תגרום לנזקים באדן החלונות וגם בקירות הפנימיים של הבית. שלא לדבר על עובש וזיהום שיכולים להתפתח. המרזבים מגנים על המבנה מפני כל הסכנות האלה, עם זאת הם עלולים להיחלש במידה ולא מתחזקים ומטפלים בהם כראוי. כשאנחנו מדברים על טיפול ראוי אנחנו מתכוונים לכך שעלים ופסולת עלולים להיערם ולחסום בקלות את המרזבים, ולא לאפשר להם לנקז את המים מגג המבנה. ברגע שהמים יעלו על גדותיהם הם יפגעו במבנה.

כיצד לתחזק את המרזב באופן שוטף?

שירותי צילום מרזב

תחילה עליכם לוודא כי החיבורים במרזב תקינים. במידה והם שבורים או סדוקים הם יביאו באופן ישיר לדליפות ונזילות. במקרים כאלה יש לבצע באופן מיידי תיקון או החלפה של החלקים הפגומים באמצעות חברה לאיתור נזילות, שיכולה לבצע איטום חזק ולתקן את הסדקים.

נקו את המרזב בחורף אחת לכמה ימים

כאמור,  בפתחי המרזב עלולים להצטבר שאריות פסולת ועלים שיביאו לחסימה של המרזב, והוא לא יוכל לבצע את תפקידו – ניקוז המים. וודאו כי אין חלודה, זאת תוכלו לעשות באמצעות צילום קוי מרזב. במידה ומתאפשר לכם שטפו את המרזב באמצעות צינור גינה, וחכו לייבוש.

מה עושים במידה ולא מזהים את מקור הנזילה מהמרזב?

פעמים רבות מאוד קשה להבחין את מקור הנזילה במרזב, מכיוון שהוא ממוקם מאחורי הקירות, ולא תמיד מיקום הנזילות הוא מקור הסדק. על מנת לזהות זאת באופן מוחלט ניתן לבצע צילום מרזבים באמצעות חברה מקצועית לאיתור נזילות.

כיצד מתבצע צילום מרזב?

 

צילום מרזב מתבצע באמצעות טכנולוגיה חדשה ומתקדמת, באמצעות סיב אופטי המשמש גם לצילום קווי ביוב. בקצהו של הסיב האופטי מותקנת מצלמה זעירה שמשדרת תמונה ישירות לאנשי המקצוע בזמן אמת. כדי לאתר תקלות במרזב באופן מדויק יש צורך באנשי מקצוע מנוסים שיודעים לקרוא את התמונה, לאתר במדויק ולתת דרכים לפתרון התקלה.

חברת איתור נזילות מקצועית כמו תרמופלקס תגיע עד אליכם הם הציוד הדרוש, והמומחים. בסיום הבדיקה לאיתור נזילות תקבלו מאנשי המקצוע את הדוח המפרט בדיוק את התקלות שזוהו, וגם את הדרכים לפתרון.

מדובר בשירות חשוב במיוחד בימי החורף הקשים, אשר ימנע בעיות בלתי הפיכות במבנה הבית ואפילו הצפות. במידה ואתם מזהים נזילה מהמרזב או מכל מקום אחר בבית, חייגו מייד למומחים ופעלו לפתרון התקלה כמה שיותר מהר.

לתיאום בדיקה חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 052-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ