עמוד הבית Services צילום תרמי לאיתור נזילות

צילום תרמי לאיתור נזילות

052-5422805

מזהים נזילה סמויה במבנה? הגעתם למקום הנכון! נזילות מים וחדירה של מי גשמים עלולים לגרום נזק חמור לבית או לבניין, ועלולים להיות קשים לגילוי עד שכבר מאוחר מדי. באמצעות מצלמה תרמית ניתן למצוא דליפות נסתרות מבלי לנקוט באמצעים הרסניים, ונזקים לבית. ישנם מקורות מים רבים בבניין, כולל לחות (בכל עונה) נזילות בצנרת, גשם או שלג.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות

איתור נזילות באמצעות צילום תרמי הינו פיתוח טכנולוגי חדשני המספק מענה יעיל ומהיר לאיתור נזילות סמויות בבית. המצלמה יכולה לזהות למעשה הבדלי טמפרטורות המתרחשים בצנרת מאחורי הקירות או מתחת לרצפות, אשר מגלים את קיומם של נזילות בבית.

מצלמה תרמית לאיתור נזילות צריכה להיות ברזולוציה גבוהה ורגישות תרמית רבה, על מנת שתוכל להציג גם הפרשי טמפרטורה קטנים. חשוב לבצע בדיקה לאיתור נזילות במצלמה תרמית באמצעות מומחים, זאת מכיוון שישנן סיבות רבות לכך שהמד יראה הפרשי טמפרטורה, המומחים המנוסים יודעים לזהות מתי הבדלי הטמפרטורה אכן מעידים על נזילה.

חברת גילוי נזילות תרמי

חברת תרמופלקס בבעלותו של המומחה לאיתור נזילות סער פלקס בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום איתור ותיקון נזילות בבתים ובמבנים. החברה עושה שימוש בצוות מומחים ובמכשור טכנולוגי חדשני. בין המכשור הטכנולוגי שלנו תוכלו למצוא את השירות איתור נזילות במצלמה טרמית עם רגישות גבוהה, המאפשרת לצוות לאתר במהירות וביעילות את מקור הנזילה. 

לקוחות החברה נהנים משירות לקוחות אישי, אדיב, מהיר ויעיל מרגע הפנייה ועד לפתרון הבעיה. לאחר ביצוע הבדיקה הלקוחות מקבלים דו”ח מפורט המראה את ממצאי הבדיקה, חוות דעת המומחים והן דרכי פתרון יעילים ומהירים לטיפול בבעיה.

עלות איתור נזילות במצלמה תרמית

כאמור לעיל, המצלמה התרמית הינה דרך חדשנית ויעילה לאיתור נזילות ללא נזקים לבית. מכאן חשוב לדעת, כי עלות צילום תרמי לאיתור נזילות עתיד להיות מעט יקר יותר מאיתור נזילות בשיטה הישנה, אך יחסוך לכם כסף בתיקון של הרס קירות או רצפות שלא לצורך אלא רק למטרת גילוי מקור הנזילה. אז נכון שמחיר האיתור עצמו הינו יקר יותר, אך איתור בשיטה הישנה ישאיר אתכם עם קירות שבורים ונזקים גדולים יותר לשלם עליהם.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ