עמוד הבית Services צילום תרמי לאיתור נזילות

צילום תרמי לאיתור נזילות

052-5422805

צילום תרמי לאיתור נזילות מאפשר למצוא את נקודות התורפה של כל צנרת בקלות ואופן מדויק. אם בעבר איתור נזילות הייתה משימה מורכבת, שלא אחת השאירה את בעלי הנכס בחוסר אונים, הרי שכיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הנזילות התגלו.

טיפול נכון בנזילות מאפשר תחזוקה שוטפת ברמה גבוה אך גם מסייע בטיפול בפגיעות מים ונזקים פנימיים למבנים ותשתיות. במקום לבצע חבירה מיותרת ולפגוע במבנה הנכס, אפשר בקלות לצלם את האזור במצלמה תרמית ולאתר את אזורי הפגיעה. חברת תרמופלקס מציעה ללקוחותיה שירותי צילום תרמי לאיתור נזילות במצלמה טרמית בכל מבנה.

איך עובדת הטכנולוגיה של צילום תרמי לאיתור נזילות?

צילום תרמי מציג מראה מקום ויזואלי, אך במקום לקבל תמונת נוף כמו במצלמה רגילה, הצילום התרמי מציג את האובייקט המצולם בצבע שמייצג את הטמפרטורה שלו. הפרשי הטמפרטורה בין עצמים שונים מרכיבים תמונה ברורה של האובייקט. בקריאה מקצועית של כל תמונה ניתן לאתר אזורים בהם מתרחשת כעת נזילת מים בצינור או בתשתית מים כל שהיא.

המצלמה התרמית מסוגלת לתת תמונת מצב מדויקת על אזורים שונים. החל מקירות חיצוניים ועד לתקרות וחללי פנים, למצלמה יש אפשרות להציג מפת הפרשי טמפרטורה מדויקת. איש המקצוע שמפענח את התמונה יכול למקום את הנזילה גם אם היא בשטח קשה לזיהוי או שולית במיוחד.

טכנולוגיה נגישה וזולה

השימוש במצלמה תרמית מאפשר לכם לוותר על קידוחים לאיתור נזילות מים בקירות המבנה. פעולת הצילום פשוטה ואינה מפריעה לפעילות התקינה בשטח הבית או המשרד. אתם יכולים להימנע מלכלוך ואבק, ותוך דקות ספורות לקבל מידע מקיף על תשתות המים במבנה ולהתמודד בהתאם לפענוח. צוות חברת תמרופלקס עורך בדיקות צילום תרמי לאיתור נזילות בכל מבנה ולכל מטרה.

אנו מאפרים ללקוח לקבל בן רגע תמונת מצב עדכנית בכל הנוגע למצב הצנרת במבנה. הצוות שלנו מפענח כל תמונה באופן מדויק ויכול לתת לכם המלצות מקצועיות כיצד לטפל במבנה ולמנוע נזילות בעתיד. לפרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר ניתן ליצור קשר עם צוות החברה.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ