עמוד הבית Services איתור נזילות ברמת גן

איתור נזילות ברמת גן

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

הבעיה העיקרית של מערכות האינסטלציה היא שרובן נסתרות מהעין. מה שהופך את איתור הבעיות לבעייתי מאוד. לעתים קרובות, בעלי בתים אפילו לא מודעים לכך שמערכת הצנרת שלהם תקולה, עד שהם לא מזהים את המים בקירות ובתקרות ביתם. וכאשר הם כן מזהים את הנזק, יכול מאוד להיות שמדובר בנזילה ממושכת שתהיה כעת מורכבת יותר להתמודדות.

הדרך הטובה ביותר לגילוי ואיתור נזילות מים היא באמצעות חברה מקצועית לאיתור נזילות, שיש בידה את המכשור הדרוש ואת אנשי המקצוע המתמחים בתחום .חברות דוגמת תרמופלקס, המציעות שירותי איתור נזילות ברמת גן ובאזורים רבים נוספים ברחבי ישראל.

חשיבות של איתור נזילות מים ברמת גן

כאמור לעיל, רוב בעיות הצנרת אינן ניתנות לזיהוי ללא בדיקה מקיפה של הצנרת. ישנן דליפות זעירות מאוד שיכול לקחת כמה חודשים עד שמגלים אותן, ובשלב הזיהוי היה להם די והותר זמן על מנת לגרום נזק חמור לאיטום המבנה. נזילות גדולות יותר עלולות להתרחש ללא סימני אזהרה ברורים שתוכלו להבחין בהם.

כך או כך, ברור מדוע אין תחליף לאיתור מהיר ומדויק של הנזילה, מבלי שנדרשת "שבירת קירות" או גרימת נזק של ממש לתשתיות המבנה לצורך המציאה. תהיו בטוחים שהדבר האחרון שאתם רוצים זה נזק מים למבנה שלכם, על ידי בעיה שניתן היה למנוע אותה.

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בהקדם?

נזילות, בניגוד לחלק מהבעיות האחרות הנפוצות בבתים ובמבנים, אינן נפתרות מעצמן. להיפך, התרחיש הכמעט יחידי הוא זה בו הנזילה הופכת לחמורה יותר עם הזמן, בהיעדר טיפול VUKO, מה שמגדיל את הנזק. פעמים רבות, כשתבחינו כבר באותם סימנים מוכרים של נזילות זה יהיה סימן שמדובר בבעיה שכבר מתפתחת מתחת לפני השטח תקופה ארוכה.

איך מאתרים נזילה בהקדם?

בהיעדר תסמינים מובהקים, כפי שקורה כאמור לא פעם בשלבים הראשונים, אתגר האיתור של הבעיה וקביעת דרגת החומרה שלה מושלם על חברות מקצועיות בתחום. 

חברות המנוסות בביצוע איתור נזילות ברמת גן תהיינה מציודות בכל הידע, הכלים והחומרים להתמודדות עם הבעיה ולפתרון המיטבי שלה. מכאן שתוכלו לאתר את הנזילה בהקדם האפשרי וברמת הדיוק הגבוהה ביותר שיש, מה שמקרב אתכם משמעותית לעבר פתרון הבעיה ומוזיל את העלויות הדרושות בטווח הארוך.

האם מדובר על תהליך הכולל הרס?

התשובה לשאלה הזו היא שלילית, לפחות בהנחה שפניתם לחברה מהשורה הראשונה בתחום. אם בעבר איתור נזילה היה כרוך כמעט תמיד בשבירת קירות, בהרמת מרצפות ובפעולות אחרת המסבות נזק למבנה ודורשות הוצאת כספים מיותרים על תיקון, כיום ניתן לאתר נזילות – אפילו מורכבות – בלי שמבצעים כל שינוי בתשתית המבנה.

הפתרון המרכזי שאנחנו מציעים בהקשר הזה הוא מצלמה תרמית, שמאפשרת לגלות את מיקום הנזילה בהתאם להפרשי הטמפרטורה, המוצגים על גבי המפה הטופוגרפית. במידת הצורך, ייעשה שימוש בציוד משלים דוגמת מכשור אקוסטי או החדרת גז ידידותי לסביבה לתוך צנרת המבנה.

חברה לאיתור נזילות מים ברמת גן

סימנים לנזילות מים

חברה אמינה ואיכותית לאיתור נזילות תהיה בעלת כל הציוד הנדרש, והמכשור הטכנולוגי וזאת כדי שתוכל לזהות כל נזילה באשר היא. השוק מציע מגוון רחב של מכשירים הפועלים בשיטות שונות על מנת לזהות ולאתר במדויק את מקור הנזילה, כיוון שלכל נזילה תתאים שיטה אחרת לגמרי על מנת לאתר אותה.

המשמעות היא שעליכם לבחור בחברה המחזיקה במיטב המכשור העומד בתחום, וחשוב לא פחות – בניסיון ובידע שיאפשר לאנשיה לדעת מתי בדיוק כל מכשיר יכול להתאים ומהם היתרונות שלו במקרה נתון. אם אתם מחפשים חברה לאיתור נזילות מים ברמת גן, תרמופלקס היא החברה בשבילכם!

חברת תרמופלקס בניהולו של המייסד סער פלקס הינה החברה המובילה בישראל בתחום איתור נזילות מים. החברה מספקת שירותי איתור נזילות מים ללא הרס ,צילום קווי ביוב , צילום בסיב אופטי, איתור תוואי הצנרת ,בדיקות דירות לפני איכלוס ,איתור בעיות איטום, איתור באמצעות מכשיר אקוסטי או גז ,צילום תרמי לאיתור נזילות, צילום צנרת ביוב ועוד.

איתור נזילות ברמת גן מחיר

בכל הקשור באיטום המבנה ונזילות מים אין להקל ראש! איתור נזילה תמיד תהיה חסכונית יותר מהנזק שהיא עלולה לגרום. לכן עליכם לזכור שחשיבות האיתור המוקדם יחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים, הן בכל הנוגע לעלות הישירה של פתרון הבעיה והן מבחינת מניעת הנזקים שהנזילה עלולה לגרום להם במבנה עצמו, בתשתית או אפילו בבריאותם של אלו השוהים בתוכו!

מחירון איתור נזילות ברמת גן

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברת תרמופלקס מבצעת איתור נזילות במחירים הוגנים ובאחריות מלאה, ברמת גן ובחלקים נוספים של מדינת ישראל. אם אתם מזהים דליפה או רטיבות מוזרה בקיר, או מעוניינים לבצע בדיקה תקופתית שתאפשר לכם לוודא שהכול כשורה, חייגו עכשיו למומחים של תרמפולקס, והם יפתרו לכם את הבעיה בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ