עמוד הבית Services איתור נזילות במרכז

איתור נזילות במרכז

לייעוץ מקצועי ללא עלות 072-3308146

בין אם מדובר במבנים חדשים, מבנים שחודשו או מבנים ישנים – לכולם משותפת אותה הסכנה – מים. מים לא טובים עם מבנה בטון או גבס, הם יכולים להשחית אותם לגמרי, לגרום לעובש ונזקים רבים אחרים. לצד הפגיעה האפשרית בתשתיות המבנה או בתכולתו, המים לכן עלולים להוות סכנה בריאותית מוחשית עבור בני הבית והאנשים הנמצאים בסביבתו ברגע נתון.

כמובן שנסיבות היווצרות הנזילה עלולות להשתנות ממקרה למקרה, גם על פי מאפייני המבנה. אם מדובר בנזילה במבנה חדש או במבנה מחודש, כנראה שלא ביצעו את עבודת האיטום כראוי. אם מדובר במבנים ישנים, סימן שיש בלאי באיטום ויש לאתר את הנקודה באופן מיידי ולתקן אותה. כך או כך, אין ספק שהחיים שלכם נעשים פשוטים יותר, והעלויות מצטצמצות פלאים, כאשר אתם פונים לחברה מהשורה הראשונה המספקת שירותי איתור נזילות במרכז.

למה חשוב לאתר את הנזילה בהקדם?

בהתחשב ברשימת הסיכונים האפשריים של הנזילה, כפי שהובאה מעלה, ברור מדוע אי אפשר להתפשר בשאלת האיתור שלה וההתמודדות עימה. למרות שלכל נזילה יש מאפיינים ייחודיים, קיים מכנה משותף לחלק הארי של הנזילות: הן פשוט לא יכולות להיפתר בכוחות עצמן. להיפך, פעמים רבות הן מתפתחות ומחמירות להן במשך שנים עד שמטפלים בהן, מה שיוצר נזק שלעיתים קשה לתקן (בטח אם מעוניינים לעשות זאת בעלויות סבירות).

מומלץ מאוד שלא להמתין עד שסימני הנזילה יהיו מוחשיים מאוד, ובוודאי שלא לחכות שהיא תיפתר מעצמה. כבר מרגע החשד הראשוני ביותר שמשהו אינו כשורה מתחת לפני השטח, חשוב שתצרו קשר עם חברה מקצועית המספקת שירותי איתור נזילות במרכז. אפשר בהחלט לבצע את הבדיקה באופן יזום, כלומר, אחת למספר שנים, לפני שעוברים להתגורר בנכס חדש, כחלק מהפעולות שמרכיבות את ההליך ההכרחי של בדק בית ועוד.

חברה לאיתור נזילות במרכז

כשאנחנו מדברים על חברה לאיתור נזילות במרכז, אנחנו מתכוונים על שילוב מקצועי בין מומחים לאיתור נזילות לבין המכשור המתקדם המאפשר איתור נזילות מדויק יותר, ללא הרס .בדרך זו אפשר לזהות גם את הנזילות המורכבות והנסתרות ביותר בצורה מהירה ומדויקת, שתוכיח את עצמה כחסכונית יותר לאורך זמן: הדוגמה העיקרית לכך היא שהמכשור עשוי למנוע את הצורך בשבירה של קירות או בהרמת מרצפות על מנת לנסות ולגלות את מיקום הנזילה ומאפייניה, כפי שהיה נעשה לפני שהוא נכנס לתמונה.

חברת לאיתור נזילות מספקת לכם מענה מהיר במידה ואתם מזהים רטיבות בפנים הבית או מחוצה לו, במקרים כאלה עליכם לפנות לחברה באופן מיידי ולהימנע מעיכובים. עליכם לדעת שכל עיכוב בנושא עלול להביא להשלכות חמורות על מבנה ביתכם, עלולה לגרור הוצאות מיותרות ולהאריך מאוד את פרק הזמן הדרוש עד לחזרה לשגרה.

איתור נזילות מים באמצעות מכשור מתקדם

ציוד מתקדם

כאמור, איתור נזילות יעיל יתבצע באמצעות איש מקצוע מיומן והמכשור הנדרש. השוק מציע היום מגוון רחב של מכשירים שבאמצעותם ניתן לאתר את הנזילה הסמויה בצנרת, ללא הרס של המבנה כמו בעבר, וחשוב ליישר קו וליצור קשר עם חברה המספקת את מכלול הפתרונות האפשריים בשדה המשחק.

היצע המכשירים מגדיל משמעותית את הסיכויים לאיתור מוצלח ומדויק של מקור הנזילה בסופו של יום. אם מכשיר אחד לא מצליח לאתר או אינו מתאים מראש למאפייני הנזילה או המבנה (למשל, עומק משמעותי שיש לבדוק), נעשה שימוש במכשיר אחר בהתאם לשיקול הדעת המקצועי של אנשי החברה. המכשירים שפותחו הינם שיטות שונות לגילוי הנזילה: איתור באמצעות גז המוחדר לתוך תשתיות המבנה, איתור דרך שינויי טמפרטורה המוצגים על גבי צג מצלמה תרמית, באמצעות גלי קול או צילום תוואי הצנרת.

מחירון איתור נזילות במרכז

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברה לאיתור נזילות במרכז

החברה המובילה בישראל בתחום איתור נזילות מים הינה חברת תרמופלקס, שהוקמה על ידי סער פלקס עתיר הניסיון מתוך רצון לתת מענה מהיר ופתרונות יעילים ורלוונטיים במקרים של נזילות מים במבנים. החברה שמה דגש על איתור נזילות מים במינימום זמן ועלויות, ולהעניק שירות יעיל, איכותי ובמחירים הוגנים. ברשות החברה כל המכשור המתקדם, כמו גם צוות מיומן ומקצועי בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום, והכרת כל סוגי הנזילות האפשריים.

הניסיון מאפשר לאנשי המקצוע לזהות מתי המכשיר מאתר ומתי מה שהוא איתר זה לא מקור הנזילה, וככה בעצם לחסוך זמן וכסף.

אם אתם מזהים רטיבות בתקרה או באחד הקירות, התקשרו אלינו עכשיו למספר 052-5422805  ומרגע פנייתכם, הבעיה שלכם הופכת להיות שלנו.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


    ייעוץ בוואטסאפ