עמוד הבית Services איתור נזילות בחצר הבית

איתור נזילות בחצר הבית

052-5422805

הבתים שלנו בנויים בצורה כזאת שהתשתיות ממוקמות מתחת לרצפה או מאחורי הקירות, והן סמויות מן העין. כמו בכל מערכת, גם במערכת התשתיות ישנן לעתים תקלות שעלולות להביא לנזילות מים. נזילות מים הן מסוכנות למבנה ולבריאותם של בני הבית, הן גורמות לנזקים גדולים וגם לעובש שלא בריא לנו לנשום אותו. עם הפיתוחים הטכנולוגיים שיש היום יש אפשרות לגילוי נזילות נסתרות ללא הרס של המבנה, ולהבין לפתרונן בהקדם.

איתור נזילות בחצר

על מנת לבצע איתור נזילות בחצר יש צורך בצוות מקצועי ומיומן בשילוב של מכשור מתקדם, מכשיר אקוסטי או מכשיר גז. לשני המכשירים האלה יש יתרונות וחסרונות, ולכן במקרים שמכשיר אחד לא יעבוד, יבוצע איתור באמצעות המכשיר השני. המכשור מאפשר לאנשי המקצוע לדייק את האבחון ולהביא לתיקון מידי.

איתור נזילות באמצעות מכשיר אקוסטי

אחת הטכנולוגיות המתקדמות של איתור נזילות סמויות הינו מכשיר אקוסטי. מדובר במכשיר מתוחכם בעל חיישנים המזהים גלי קול ובאמצעותם מאתרים את מיקום נזילת המים. איך הם עושים את זה? נזילת מים יוצרת רעש שאותו המכשיר מזהה, ויודע לדווח במדויק מאין מגיע מקור השמע. במקרים של נזילות חלשות יותר אשר לא מפיקות צלילים שהמכשיר יכול לזהות, נאתר נזילות באמצעות מכשיר גז.

איתור נזילות באמצעות מכשיר גז

מכשיר גז הינו חיישן הפועל באמצעות גז חנקן, כאשר נאתר נזילה באמצעות המכשיר תחילה נצטרך לרוקן את מערכת המים ממים באמצעות אינסטלטור. לאחר שהמערכת תתרוקן נזרים לתוכה את הגז ביחד עם חיישן מיוחד לאיתור גזים. זה יעבוד בצורה כזאת שבמקום בו יש נזילה וסדק בצנרת שם הגז ידלוף החוצה, והחיישן יזהה את מיקום דליפת הגז. מדובר במכשיר רק עוצמה שיכול להגיע לעומק של לא פחות מ-12 מטרים מתחת לאדמה.

איתור נזילות בחצר עם תרמופלקס

תרמופלקס הינה החברה המובילה בישראל בתחום איתור נזילות מים. החברה הוקמה על ידי מומחה לאיתור נזילות סער פלקס לפני למעלה מ-10 שנים. החברה שמה דגש על מקצועיות ואמינות, ומתן מענה מידי ואישי לכל לקוחותיה. כל זאת מתוך הבנת המשמעויות וההשלכות שנזילות סמויות עלולות לגרום למבנה, ולכיס שלכם. גילוי ואיתור במדויק בהקדם האפשרי יחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים.

לפרטים נוספים ותיאום בדיקה אצלכם בבית חייגו עכשיו למספר 054-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ