עמוד הבית Services איתור נזילות בבאר שבע

איתור נזילות בבאר שבע

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

חברת טרמופלקס מספקת שירותי איתור נזילות מדויק, צילום קווי ביוב ובדיקות באמצעות מכשור כמו מצלמה טרמית ועוד מכשור מתקדם. השירותים ניתנים בפריסה ארצית רחבה, כולל באזור באר שבע ובערים האחרות בסביבה. הפנייה לחברה הופכת לחובה במצבים רבים על רקע העובדה שנזילת מים בבית זה עסק רציני, יש לקחת אותו במלוא הרצינות ולטפל בו באופן המהיר ביותר. כאן תוכלו לקרוא את כל המידע אודות איתור נזילות ,כיצד עושים את זה ועל חברה מקצועית לאיתור נזילות בבאר שבע.

איך מאתרים נזילות מים?

איתור מקצועי של נזילות מתבצע באמצעות שני גורמים מרכזיים, איש מקצוע מיומן בשילוב של מכשור טכנולוגי מתקדם. השילוב הזה יאפשר לאתר את הנזילה בשלבים המוקדמים ביותר שלה, מבלי שהיא הספיקה לגרום נזק מהותי לתשתיות המבנה, לתכולתו או אפילו לאנשים המתגוררים בו (חשיפה לסביבה מלאת עובש, לדוגמה).

איתור נזילות בבאר שבע אינו דבר פשוט על רקע העובדה שפעמים רבות הן לא נותנות סימנים מוחשיים הניתנים לזיהוי, וכן העובדה שהן מתפתחות לעיתים קרובות מתחת לפני השטח. אבל זה ממש לא צריך להדאיג אתכם. נכון שהצנרת ממוקמת מתחת לרצפות או מאחורי הקירות והתקרות, אין זה אומר שכדי לאתר נזילה סמויה יש צורך בהריסת המבנה. בעבר זה היה נכון, כך שהתהליך היה כרוך בשיבוש משמעותי של שגרת החיים במבנה ובהוצאות גבוהות עד להשבת המצב לקדמותו (אם בכלל היה אפשרי). היום פותחו מכשירים מתקדמים המאפשרים לאתר את הנזילה גם הסמויה ביותר, בצורה המהירה ביותר שאפשר להעלות על הדעת.

מצלמה טרמית

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

מצלמה טרמית עובדת על טכנולוגיה של אינפרא אדום, המאתרת את הנזילה באמצעות זיהוי שינויים בטמפרטורה בצנרת. המצלמה מדווחת למאתר על המיקום, והוא קורא את זה ומתרגם את זה ללקוח. זוהי השיטה הנפוצה ביותר לגילוי ואיתור נזילות מים, כאשר המאתר מסיק שהיא לא מספיקה הוא יעבור למכשיר אחר.

גלאי נזילות אקוסטי

גלאי נזילות אקוסטי עובד באותה הדרך, אך מאתר באמצעות זיהוי הקולות המופקים כתוצאה מנזילה וזרם של מים. הגלאי יזהה את השינויים בגלי הקול וידווח על כך לאיש המקצוע, שעל פי מיקום הרעשים יוכל להסיק על מיקום הנזילה.

גלאי גז

אם המאתר לא הצליח לאתר באמצעות שני המכשירים הקודמים, הוא יעבור לאיתור באמצעות גלאי גז – טכנולוגיה מתקדמת נוספת. על מנת לאתר באמצעות המכשיר הזה יש לרוקן את כל הצנרת לגמרי ממים, ולאחר מכן להזריק גז חנקני לצנרת (גז שהוא ידידותי לסביבה ואינו מזיק לאדם). כאשר תהיה דליפה של גז מהסדק, גלאי הגז יאתר את המיקום – הלא הוא מיקום הנזילה – וידווח למאתר.

מחירון איתור נזילות בבאר שבע

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברה לאיתור נזילות בבאר שבע

חברת טרמפולקס מתייחסת לבטיחות שלכם ברצינות רבה. אנחנו משתמשים רק בשיטות זיהוי נזילות לא פולשניות, דוגמת אלה שפורטו מעלה. לאחר איתור הנזילה, נספק דו”ח מפורט, אשר מפרט את הממצאים ואת הדרכים לפתרון, ונדרון באפשרויות תיקון, או החלפת הצנרת. בדרך זו תוכלו לקבל את כל המידע ולקחת את ההחלטה המשתלמת והנכונה ביותר עבורכם.

לשירותי איתור נזילות בבאר שבע עד הבית, חייגו עכשיו למומחים של טרמופלקס בטלפון שמספרו 052-5422805 ונשמח להגיע אליכם הביתה בהקדם האפשרי.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ