עמוד הבית Services איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

כאשר ישנה נזילה בבית או בעסק, חשוב מאוד לפעול במהרה בשביל להחזיר את המצב לקדמותו. כל זמן שבו אינכם פועלים, הנזילה ממשיכה להסב נזק בקירות של הבית. אך בכדי לתקן את הנזילה, יהיה צורך לאתר את המקור שלה. איתור נזילות במצלמה טרמית זוהי הדרך היעילה ביותר לבצע את הפעולה, לבצע את הפעולה באופן האידיאלי ביותר.

איך מתבצע איתור נזילות במצלמה טרמית?

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

המצלמה הטרמית נועדה בכדי לאתר הבדלי טמפרטורות מאחורי קירות. כאשר הצבע הכחול משמעותו טמפרטורה שהיא קרה, והצבע האדום משמעותו טמפרטורה שהיא חמה. באמצעות הסימנים הללו יהיה ניתן לראות מהיכן מגיעה הנזילה. כך יהיה ניתן לדעת מראש היכן צריך לבצע את הפעולות השונות על מנת לפתור את המצב. בשונה ממצבים אחרים שבהם ככל הנראה הייתם נדרשים לשבור את כל הקיר.

מהם היתרונות של איתור נזילה במצלמה טרמית?

היתרון הבולט ביותר הוא שניתן לגשת ישירות אל מקור הנזילה. איתור נזילה במצלמה טרמית הוא מאוד אמין, כך שיהיה ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. זוהי גם הסיבה שבגינה אנשי המקצוע מעדיפים לאתר את הנזילה בדרך הזאת. כך הם יודעים שהטיפול שהם מספקים יהיה אידיאלי, ואיתור הנזילות יהיה הרבה יותר קל עבורם.

יתרון נוסף של איתור נזילות במצלמה טרמית הוא שהיא לא כוללת נזק. כלומר האינסטלטור או כל איש מקצוע אחר ידע לזהות את מקור הנזילה מבלי לשבור קירות. מדובר על מהפכה של ממש, מהפכה שעד לא מזמן הייתה נשמעת דמיונית. כעת באמצעות הכלים הנכונים יהיה אפשר לאתר את הנזילה מבלי להסב נזק משמעותי.

איתור נזילה במצלמה טרמית הוא נוח מאוד, וכל איש מקצוע שמכיר את המצלמה יוכל לבצע אותו. כך שאתם לא צריכים לדאוג או לחשוש, הכי חשוב שאנשי המקצוע יגיעו עם הכלים הנכונים לצורך איתור הנזילה.

מגבלות של איתור נזילות במצלמה תרמית

עם כל היתרונות של המצלמה תרמית באיתור נזילות, יש כמה חסרונות שכדאי להכיר ביחס לפתרונות אחרים של איתור נזילות. ראשית, ייתכן שהמצלמה לא תוכל בכל המקרים לבצע איתור יעיל של נזילה מורכבת הנמצאת בעומק של כמה מטרים מתחת לפני הקרקע (מה שאומר שקשה להשתמש בה בסביבה חיצונית דוגמת חצר), כאשר מדובר בכמה וכמה מפלסים שונים או במקרים בהם לאובייקטים המצולמים יש טמפרטורה המוגדרת כבלתי תקנית.

כמו כן, אין בכוחה של המצלמה התרמית בדרך כלל לגלות נזילות הנובעות מאיטום רובה (גם אם ייתכן שצג המצלמה כן יציג בעיית לחות מסוימת, הדורשת אבחון ממוקד), לאתר אובייקטים שונים הנמצאים בתוך המים או לזהות את הזכוכית.

לסיכומו של עניין, איתור נזילות במצלמה טרמית יכול להיות פתרון יעיל מאוד. הוא עדיין לא מגיע מטבע הדברים לרמת הדיוק של איתור הכולל מגע פיזי, אבל חוסך את כל המאמצים והעלויות הכרוכים בבדיקות הפיזיות האלה. ייתכן שהמצלמה תספק תמונה חלקית או כזו שאינה חד משמעית, שתדרוש שימוש באמצעים נוספים ומתקדמים לא פחות של איתור נזילות. מה שחשוב לא פחות הוא שיש מקרים בהם שימוש במצלמה הוא מיותר ומייקר את העלויות ללא סיבה, כאשר באפשרותו של בעל מקצוע מיומן באמת בהתאם לסקירה של המבנה בעין בלתי מזוינת ועל סמך התיאורים של בעלי הנכס.

מהי העלות של איתור נזילה במצלמה טרמית?

המחיר של איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית הוא קריטי, כך תוכלו להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת התהליך. אך המחיר משתנה באופן דרסטי בין האינסטלטורים השונים, כך שקשה מאוד לתת מחיר אחד אחיד. המחיר עשוי לנוע בין 1000 ₪ ועד 1700 ₪. ההמלצה הטובה ביותר היא לבצע השוואת מחירים, וכמובן לבצע תיאום ציפיות עם איש המקצוע מבעוד מועד.

האם ישנה סכנה באיתור נזילה במצלמה טרמית?

אין לכם ממה לחשוש, איתור נזילות במצלמה טרמית הוא מאוד בטוח. לא אמור להיות נזק, וכמובן שהתיקון של הנזילה יהיה רק עניין של זמן.

לפרטים נוספים מוזמנים להשאיר פרטים או לחייג אלינו ונשמח לשוחח איתכם

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ