עמוד הבית Services איתור נזילות בהרצליה

איתור נזילות בהרצליה

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

בעיר מתקדמת כמו הרצליה, הידועה באיכות החיים הגבוהה של אלו המתגוררים בתחומה, התושבים מקפידים לשכור את שירותיהם של חברות מקצועיות ואיכותיות בכל התחומים .איתור נזילות בהרצליה מתבצע באמצעות צוות מומחה ומקצועי בשילוב של מכשור טכנולוגי חכם ומתקדם. מה שמאפשר למאתרים לאתר במדויק את מקור הנזילות גם הסמויות ביותר, בקלות ללא הרס של המבנה, ובכך מקצר משמעותית את העלויות ואת לוחות הזמנים.

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בהקדם?

נזילות עלולות להסב נזק משמעותי, במיוחד במצבים בהם לא מאתרים אותן בשלבים הראשונים. הן צפויות להמשיך ולהתפתח, תוך שהן פוגעות תחילה בתשתיות המבנה הסמוכות להן. יש מצבים בהם עולים הסיכונים לפגיעה משמעותית גם בתכולת המבנה, דוגמת מים שבאים במגע עם רהיטים או מכשירי חשמל ומשביתים אותם לחלוטין.

קיימות גם סכנות עבור האנשים המתגוררים או משתמשים במבנה, לרבות חשיפה ממושכת לבעיית עובש.

מה עושים כאשר לא ניתן לאתר את מקור הנזילה?

לכאורה, הסימנים של נזילה הם ברורים: כתמי מים, עובש, טיפות מים על הרצפה וכדומה. אלא שמקרים כאלו מעידים לפעמים על נזילה מתקדמת, שייתכן מאוד שגרמה כבר נזק. האתגר הגדול הוא לאתר את הנזילה בשלבים הראשונים והמוקדמים שלה, כאשר מופיעים כבר "רמזים" לבעיה אפשרית בצנרת: למשל חשבונות מים גבוהים במיוחד, בלי ששונו דפוסי השימוש.

איך מאתרים נזילה בהקדם?

איתור נזילות בהרצליה, כמו בכל מקום אחר ברחבי ישראל, הוא עסק למקצוענים בלבד. לרוב באמת קשה לאתר את הנזילות כיוון שהתשתיות ובעיקר הצנרת של המבנים ובהם אנחנו חיים או עובדים ממוקמות מאחורי הקירות או מתחת לרצפות.

זאת ועוד, בחלק גדול מהמקרים התסמינים המוכרים של הנזילות מעידים בפועל על בעיה חמורה או אפילו כזו התפתחת במשך שנים.

חשוב לפנות לחברות המספקות שירותי איתור נזילות בהרצליה כבר כשעולה חשד ראשוני לבעיה. מומלץ יותר לבצע זאת באופן תקופתי (אחת למספר שנים לפחות), או בנסיבות הנחשבות ל"מיוחדות": מעבר דירה, בין אם לבית חדש ועל אחת כמה וכמה כזה העומד על תילו כבר עשרות שנים.

האם מדובר על תהליך שכולל הרס?

החדשות הטובות הן שכיום אפשר לאתר נזילות מבלי להסב כל נזק, אבל זה ממש לא מובן מאליו. בשנים עברו היה צורך בשבירת קירות והרמת מרצפות, בהיעדר טכנולוגיה מספקת, כשהאיתור היה מבוסס בעיקר על ניסוי וטעייה. התוצאה היא שגם אם הנזילה אותרה בסופו של דבר, בדרך נעשתה פגיעה משמעותית בתשתיות המבנה. היא גררה הוצאות מיותרות על תיקון הנזק וייקרה לאין ערוך את העלות הכוללת של התהליך.

למרבה השמחה התמונה השתנתה מאז פלאים, במידה רבה בזכות התפתחות הטכנולוגיה המשמשת לביצוע האיתור. על מנת לאתר נזילה סמויה, ללא הרס של המבנה המומחים יעשו שימוש במכשור מתקדם כמו איתור באמצעות גז, איתור באמצעות מכשיר אקוסטי. המכשיר המוכר ביותר לאיתור נזילות הינו המצלמה הטרמית.

איתור נזילות במצלמה טרמית בהרצליה

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

תהליך איתור נזילות במצלמה טרמית כולל כמה שלבים עיקריים. תחילה, על המאתר לבצע סקירה ידנית ומהירה של המבנה לאיתור סימני הרטיבות ונזילות גלויות. לאחר הסריקה הראשונית, יבצע המאתר בדיקה פשוטה לגילוי הפרשי לחץ המים של הצנרת הביתית, על מנת לגלות האם מקור הנזילה בצנרת המים הדלוחים או הנקיים.

לבסוף המאתר יעשה שימוש לרוב במצלמה טרמית, באמצעותה ניתן למפות את פנים המבנה מתחת לבלטות, מאחורי קירות, אריחי קרמיקה, תקרות או מתחת לפרקט. המצלמה תזהה שינויי טמפרטורה, אשר מתרחשים כאשר יש פיצוץ או סדק בצנרת, כאשר בדרך כלל אזור עם טמפרטורה נמוכה יותר יהיה זה ה"מועד לפורענות" מהבחינה הזו. מאתר הנזילות המומחה ידע לקרוא את הנתונים בזמן אמת וככה לאתר למעשה את מקור הנזילה.

מחירון איתור נזילות בהרצליה

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברה לאיתור נזילות בהרצליה

חברת תרומופלקס הוקמה על ידי מאתר נזילות מקצועי בעל ניסיון של למעשה מעשור בתחום. מייסד החברה, סער פלקס ייסד אותה במטרה לספק פתרונות מהירים ויעילים לאיתור נזילות. איתור נזילה מוקדם פותר בעיות רבות ומונע נזקים רבים השלכות. מתוך הבנת המשמעות של איתור הנזילה מוקדם, חברת תרמפולקס עושה את מירב המאמצים להגיע אל בית הלקוחות בהקדם האפשרי מרגע פנייתם.

מחפשים חברה לאיתור נזילות בהרצליה? הגעתם למקום הנכון.

לשאלות ותיאום איתור מהיר בביתכם חייגו עכשיו למספר 052-5422805 ונשמח לאתר את הנזילה שלכם מהר ככל האפשר.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ