עמוד הבית Services איתור נזילות בהרצליה

איתור נזילות בהרצליה

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

בעיר מתקדמת כמו הרצליה, הידועה באיכות החיים הגבוהה של אלו המתגוררים בתחומה, התושבים מקפידים לשכור את שירותיהם של חברות מקצועיות ואיכותיות בכל התחומים .איתור נזילות בהרצליה מתבצע באמצעות צוות מומחה ומקצועי בשילוב של מכשור טכנולוגי חכם ומתקדם. מה שמאפשר למאתרים לאתר במדויק את מקור הנזילות גם הסמויות ביותר, בקלות ללא הרס של המבנה, ובכך מקצר משמעותית את העלויות ואת לוחות הזמנים.

מה עושים כאשר לא ניתן לאתר את מקור הנזילה?

לכאורה, הסימנים של נזילה הם ברורים: כתמי מים, עובש, טיפות מים על הרצפה וכדומה. אלא שמקרים כאלו מעידים לפעמים על נזילה מתקדמת, שייתכן מאוד שגרמה כבר נזק. האתגר הגדול הוא לאתר את הנזילה בשלבים הראשונים והמוקדמים שלה, כאשר מופיעים כבר “רמזים” לבעיה אפשרית בצנרת: למשל חשבונות מים גבוהים במיוחד, בלי ששונו דפוסי השימוש.

איתור נזילות בהרצליה, כמו בכל מקום אחר ברחבי ישראל, הוא עסק למקצוענים בלבד. לרוב באמת קשה לאתר את הנזילות כיוון שהתשתיות ובעיקר הצנרת של המבנים ובהם אנחנו חיים או עובדים ממוקמות מאחורי הקירות או מתחת לרצפות. בשנים עברו היה צורך בשבירת קירות והרמת מרצפות, כשהאיתור היה מבוסס בעיקר על ניסוי וטעייה. למרבה השמחה התמונה השתנתה מאז פלאים. על מנת לאתר נזילה סמויה, ללא הרס של המבנה המומחים יעשו שימוש במכשור מתקדם כמו איתור באמצעות גז, איתור באמצעות מכשיר אקוסטי. המכשיר המוכר ביותר לאיתור נזילות הינו המצלמה הטרמית.

איתור נזילות במצלמה טרמית בהרצליה

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

תהליך איתור נזילות במצלמה טרמית כולל כמה שלבים עיקריים. תחילה, על המאתר לבצע סקירה ידנית ומהירה של המבנה לאיתור סימני הרטיבות ונזילות גלויות. לאחר הסריקה הראשונית, יבצע המאתר בדיקה פשוטה לגילוי הפרשי לחץ המים של הצנרת הביתית, על מנת לגלות האם מקור הנזילה בצנרת המים הדלוחים או הנקיים.

לבסוף המאתר יעשה שימוש לרוב במצלמה טרמית, באמצעותה ניתן למפות את פנים המבנה מתחת לבלטות, מאחורי קירות, אריחי קרמיקה, תקרות או מתחת לפרקט. המצלמה תזהה שינויי טמפרטורה, אשר מתרחשים כאשר יש פיצוץ או סדק בצנרת, כאשר בדרך כלל אזור עם טמפרטורה נמוכה יותר יהיה זה ה”מועד לפורענות” מהבחינה הזו. מאתר הנזילות המומחה ידע לקרוא את הנתונים בזמן אמת וככה לאתר למעשה את מקור הנזילה.

חברה לאיתור נזילות בהרצליה

חברת תרומופלקס הוקמה על ידי מאתר נזילות מקצועי בעל ניסיון של למעשה מעשור בתחום. מייסד החברה, סער פלקס ייסד אותה במטרה לספק פתרונות מהירים ויעילים לאיתור נזילות. איתור נזילה מוקדם פותר בעיות רבות ומונע נזקים רבים השלכות. מתוך הבנת המשמעות של איתור הנזילה מוקדם, חברת תרמפולקס עושה את מירב המאמצים להגיע אל בית הלקוחות בהקדם האפשרי מרגע פנייתם.

מחפשים חברה לאיתור נזילות בהרצליה? הגעתם למקום הנכון.

לשאלות ותיאום איתור מהיר בביתכם חייגו עכשיו למספר 052-5422805 ונשמח לאתר את הנזילה שלכם מהר ככל האפשר.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ