עמוד הבית Services בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית

בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית

072-3308146

רוצים לדעת מה מצב הצנרת בבית או בעסק שלכם? מהיום אתם לא צריכים להתחיל לנחש, כי באמצעות מצלמה תרמית תוכלו לקבל את תמונת המצב המלאה. בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית אפשר לכם להבין בדיוק האם יש תקלות, ואיך תוכלו להכין את עצמכם לקראת התקלות הבאות. פתאום החיים שלכם יהפכו להיות הרבה יותר פשוטים, ותמיד תוכלו להיות עם יד על הדופק. כי אף תקלה לא תתפוס אתכם שאתם לא מוכנים.

לבדוק את הצנרת מבלי להרוס את הקירות!

עד לפני כמה עשורים הדרך היחידה לבדוק את הצנרת הייתה על ידי הריסת הקירות. כיום בזכות התקדמות הטכנולוגיה אנו כבר נמצאים במקום אחר, שבו אנו יכולים לבחון את מצב הצנרת בדרכים חכמות. מצלמה תרמית היא ללא ספק האמצעי היעיל ביותר שעומד לרשות אנשי המקצוע השונים. מגיעה לכם האפשרות לדעת מה קורה בצנרת של הבית או בצנרת של העסק מבלי להרוס את הקירות.

למה כדאי לבצע בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית?

  • רק באמצעות בדיקה של הצנרת באמצעות מצלמה תרמית תוכלו לאתר את כל התקלות. כך שאם אתם מזעיקים אינסטלטור לצורך תיקון תקלה, הוא יהיה חייב לאתר אותה על ידי המצלמה. כל שאר האמצעים יביאו לכם תמונת מצב חלקית בלבד.
  • בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית תאפשר לכם להיות מודעים לתקלות שלא שמתם אליהם לב. יש לא מעט תקלות שיכולות להיות ממש מתחת לאף שלכם, אך אתם מהצד שלכם לא מכירים אותם. פתאום המצלמה התרמית תסייע להסיר את כל הערפל.
  • על ידי מצלמה תרמית תוכלו להוריד את מפלס הלחץ, ולדעת כי לא צפויות לכם בעיות נוספות בקרוב. הרי אף אחד לא ירצה להתמודד עם בעיות צנרת לא צפויות, כאלה שאף אחד לא הכין אותנו לקראתם. אז למה שתהיו כל הזמן בחשש או בלחץ?

איך לבחור חברה לטובת בדיקת צנרת?

בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, עליכם לבחור בחברה מקצועית בתחום איתור נזילות אשר מגיעה עם ניסיון עשיר. רק חברה מנוסה תוכל לקרוא את התמונה בצורה הכי טובה, וגם להציע את הפתרונות הנכונים. בנוסף מוטב כי תבחרו חברה שיש מאחוריה קהל לקוחות נאמן, כזה שיכול לספר לכם עד כמה היא מומלצת. כך תוכלו לדעת כי אתם לא מכניסים את עצמכם למקום שלא תרצו להיות בו.

כמה עולה בדיקת צנרת עם מצלמה תרמית?

העלות של בדיקת צנרת על ידי מצלמה תרמית משתנה בהתאם לסוג הצנרת שאותה צריך לסרוק. לכן העלות יכולה לנוע בין 300 ₪ עד 500 ₪, אך כל הוצאה כספית במקרה הזה תהיה משתלמת. באמצעות הצילום תוכלו להיות בטוחים כי אתם לא תצטרכו להוציא עוד כסף בעתיד על תיקון של בעיות צנרת, הוצאות לא קטנות בכלל.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


    ייעוץ בוואטסאפ