עמוד הבית Services איתור נזילות בחיפה

איתור נזילות בחיפה

052-5422805

חיפה, עיר הנמל הצפונית של ישראל, הולכת ומתפתחת בצעדי ענק. בשנים האחרונות קצב הבנייה והפיתוח העירוני תופס תאוצה. החלק החשוב ביותר בכל תהליך בניית מבנה הינו החלק של איטום המבנה, הוא חשוב גם בתהליכי שיפוץ והתחדשות עירונית. הבעיה היא שמערכת האיטום מתבלה עם השנים ועלולים להיווצר סדקים ופיצוצים בתשתיות, מה שעלול לגרום לנזילות מים בתוך הבית. אז כיצד מזהים את הנזילות? ואיך פותרים את הבעיה בצורה המהירה והיעילה ביותר?

איתור נזילות בחיפה עם ציוד מקצועי

ציוד מתקדם

במקרים רבים, בעלי נכסים "מחכים" שהנזילה תראה את האותות המוחשיים שלה: רטיבות, כתמי עובש וכן הלאה. הבעיה היא שמצבים אלו מעידים בחלק גדול מהמקרים על נזילה שכבר מתפתחת זמן רב, ושייתכן מאוד שגרמה כבר לנזק לתשתיות או אפילו לתכולת הבית. זאת ועוד, אם אתם רואים את הנזילה ואת כתם הרטיבות בתקרה, זה לא אומר שזהו המקור שלה. המוקד עלול להיות מרחק של מטרים ספורים משם, מבעד לתשתיות, כך שאין אפשרות להבחין בו למראית עין.

בעבר נאצלו להרוס מבנה ולשבור את הקירות על מנת לאתר את מיקום הנזילה, מה שהפך כמובן את התהליך ליקר ולמורכב הרבה יותר. לשמחתנו הטכנולוגיה המתקדמת ופיתוחי מכשור חכם מאפשרים לאנשי המקצוע לאתר את הנזילות בביתכם ללא הרס המבנה כלל, כפי שאנחנו עושים בחברת תרמופלקס.

הציוד המתקדם לאיתור נזילות בחיפה

כיום ישנם כמה מכשירים מתקדמים המאפשרים למומחים לאתר את הנזילה במדויק. המכשיר המוכר ביותר הינו המצלמה התרמית, מדובר במצלמה שיודעת לאתר את מקור הנזילה באמצעות שינויים בטמפרטורה של הצנרת. מקומות בהם הפרשי טמפרטורה, ומבחינה מעשית טמפרטורה קרה, יהיו בסבירות גבוהה מוקדי הנזילה.

במקרים בהם אין אפשרות לגלות באמצעות המצלמה, למשל כאשר הנזילה מתפתחת במקום נסתר ועמוק יותר, יעשו שימוש במכשיר גז וגלאי גז שיזהה את דליפת הגז מהסדק, או במכשיר אקוסטי שפועל בשיטת גלי קול ויזהה את הרעש המופק כתוצאה מהנזילה.

המכשירים מציגים את הממצאים שלהם על גבי מסך, ולאחר כל בדיקה, ולא משנה באיזה מכשיר נעשה שימוש – מקבל הלקוח דו”ח מפורט המכיל בתוכו את הממצאים מהבדיקה, וגם הצעות לפתרון ותיקון הנזילה.

מחירון איתור נזילות בחיפה

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברה לאיתור נזילות מים בחיפה

בדיקה תרמית

חברת תרמופלקס- החברה המובילה בישראל באיתור נזילות מים בבית. החברה מספקת לכם שירותי איתור נזילות בחיפה, בכל שכונות העיר. החלק מדניה, דרך הכרמל ועד העיר התחתית של חיפה. החברה שהוקמה על ידי מומחה לאיתור נזילות סער פלקס, מתמחה בעיקר באיתור נזילות ומאמינה שעל מנת לאתר באופן מדויק זה מחייב שילוב של ניסיון והציוד המתאים.

מזהים רטיבות בתקרה או בפינה של חדר שינה? מגלים חשבונות מים מנופחים? המפתח להצלחה הינו בגילוי המוקדם. ככל שתשכילו לטפל בבעיית הנזילה מהר יותר, ככה תחסכו לכם השלכות חמורות הרבה יותר.

לשירותי איתור נזילות בחיפה חייגו עכשיו למספר 052-5422805 למומחים של תרמופלקס.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ