עמוד הבית Services איתור נזילות בירושלים

איתור נזילות בירושלים

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

מזהים רטיבות על הקיר או על התקרה? מריחים ריח רע? או שאתם בכלל לא רואים כלום אך חשבונות המים שלכם עלו ללא הסבר הגיוני? סימן שיש לכם נזילה סמויה.

חברה המספקת שירותי איתור נזילות בירושלים תדע לאתר באופן מדויק את מקום הנזילה, סמויה ככל שתהיה, ותיתן לכם מענה מספק לבעיה.

איתור נזילות בירושלים – איך עושים את זה?

ישנן כמה דרכים מרכזיות המאפשרות למומחים לאתר את נזילות המים הסמויות, אפילו לפני שהסימנים המוחשיים של הנזילה מתחילים לתת את אותותיהם בפועל (לעיתים, הסימנים יופיעו רק כאשר מדובר בנזילה מתקדמת או מורכבת באופן יחסי).

זכרו שהעין האנושית לא בהכרח תספיק לאתר את הנזילה, בטח בהיעדר הידע והניסיון בכך. לדוגמה, גם אם אתם מזהים כתם רטוב בקיר או אפילו עובש, זה לא בהכרח אומר שזה מקום הדליפה. הצנרת ממוקמת במקום כזה שלא ניתן לראות אותה, ולכן פותחו מכשירים מתקדמים המאפשרים למומחים להתגבר על המכשול הזה, ולאתר את הנזילה מבלי לשבור את המבנה.

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

צילום תרמי לאיתור נזילות

צילום תרמי לאיתור נזילות במצלמה טרמית נחשב לכלי המרכזי המשמש למטרה החשובה הזו, מכמה סיבות. המדובר הוא למעשה במצלמה המאתרת נזילות באמצעות טכנולוגיה הפועלת על שינויי טמפרטורה בצנרת. המצלמה יודעת לזהות באיזה מיקום של הצנרת ישנה נזילה, על פי השינויים הצפויים בטמפרטורה באותו מקום, ולהצביע עליה.

עם כל הכבוד לטכנולוגיה המתקדמת, היא לא באה על חשבון הניסיון והידע האנושי. רק מאתר מקצועי ומיומן ידע לקרוא את הנתונים ולתרגם אותם באופן מדויק לכדי נתונים מעשיים של הנזילה, אם קיימת. במקרים שהמצלמה לא מצליחה לאתר, יעבור המומחה לשימוש במכשור אחר כגון מכשיר גז או אקוסטי.

איתור נזילות באמצעות מכשיר גז או מכשיר אקוסטי

כאמור, כאשר המצלמה הטרמית לא מצליחה לאתר את מקור הדליפה, המומחה יעבור למכשיר אחר. אחת הטכנולוגיות החכמות יותר פועלות על גלאי גז או גלאי קול. במכשיר הגז יצטרכו לרוקן את הצנרת לגמרי, ולהחדיר אליה גז חנקני (גז ידידותי לסביבה שאינו מסוכן), במקום הסדק הגז ידלוף והגלאי יאתר את המיקום.

בטכנולוגייה האקוסטית, יזהה המכשיר את מקור הנזילה על ידי איתור צלילים שהיא מפיקה. מדובר למעשה במכשיר רגיש במיוחד לרעשים, שיוכל לזהות את הקולות הדי מינימליים שמפיקים מים מצטברים ובכך לאפשר לדעת היכן בדיוק ממוקמת הנזילה ומהי דרגת החומרה שלה.

איתור ותיקון נזילות מים בירושלים

בשונה משירותים אחרים, איתור נזילות בירושלים ניתן להזמין מהרגע להרגע. חברה מקצועית תאפשר לכם הגעה מיידית כיוון שהיא מבינה את חשיבות האיתור המוקדם. על מנת לאתר נזילה יש צורך בשילוב של צוות מיומן עם מכשור טכנולוגי, המאפשר לאתר את הנזילות הסמויות ביותר באופן מדויק. חברת טרמופלקס ברשות של המאתר סער פלקס מספקת שירותי איתור נזילות בירושלים.

לקוחות החברה מקבלים בסוף האיתור דו”ח מפורט, אשר מדווח על הבעיות שהתגלו, ועל דרכי הפתרון המומלצות. לתיאום איתור בביתכם או שאלות נוספות, חייגו עכשיו למומחים של טרמופלקס בטלפון 052-5422805.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ