עמוד הבית Services איתור נזילות בירושלים

איתור נזילות בירושלים

לייעוץ מקצועי ללא עלות 072-3308146

מזהים רטיבות על הקיר או על התקרה? מריחים ריח רע? או שאתם בכלל לא רואים כלום אך חשבונות המים שלכם עלו ללא הסבר הגיוני? סימן שיש לכם נזילה סמויה.

חברה המספקת שירותי איתור נזילות בירושלים תדע לאתר באופן מדויק את מקום הנזילה, סמויה ככל שתהיה, ותיתן לכם מענה מספק לבעיה.

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בהקדם?

אין צל של ספק שמועד איתור הנזילה משפיע מאוד על האפשרות להתמודד איתה, כשכלל האצבע ברור: איתור מוקדם ויעיל מקל מאוד על הטיפול בנזילה ומפחית מאוד את הסיכויים לגרימת נזק.

מן העבר השני של המשוואה, נזילה שאינה מטופלת כראוי (ולעיתים חולפות שנים עד שמודעים לקיומה) עלול לסכן מאוד את תשתיות המבנה, תוך גרימת נזק חמור ולעיתים בלתי הפיך. סיכונים אחרים הם פגיעה בתכולת המבנה, דוגמת הריהוט או מכשירי החשמל במקרים בהם הנזילה יוצאת משליטה. בני הבית עצמם אינם חפים אף הם בפני פגיעות, דוגמת חשיפה ממושכת לעובש.

איתור נזילות בירושלים – איך עושים את זה?

ישנן כמה דרכים מרכזיות המאפשרות למומחים לאתר את נזילות המים הסמויות, אפילו לפני שהסימנים המוחשיים של הנזילה מתחילים לתת את אותותיהם בפועל (לעיתים, הסימנים יופיעו רק כאשר מדובר בנזילה מתקדמת או מורכבת באופן יחסי).

זכרו שהעין האנושית לא בהכרח תספיק לאתר את הנזילה, בטח בהיעדר הידע והניסיון בכך. לדוגמה, גם אם אתם מזהים כתם רטוב בקיר או אפילו עובש, זה לא בהכרח אומר שזה מקום הדליפה. הצנרת ממוקמת במקום כזה שלא ניתן לראות אותה, ולכן פותחו מכשירים מתקדמים המאפשרים למומחים להתגבר על המכשול הזה, ולאתר את הנזילה מבלי לשבור את המבנה.

איך מאתרים נזילה בהקדם?

איתור נזילות בירושלים חייב להתבצע על ידי חברות מקצועיות הפועלות בשדה המשחק. הסיבה היא שלצורך איתור הנזילה נדרש קודם כל ציוד ייעודי מתקדם, בתחום בו הטכנולוגיה בהחלט משחקת כיום תפקיד. לחברות מנוסות ומקצועיות יהיה בנוסף את הידע הדרוש להתאמת הציוד לכל משימה, בהתאם למאפייני המבנה, לתסמינים שמופיעים (אם יש כאלה) וכן הלאה.

האם מדובר על תהליך שכולל הרס?

התשובה לשאלה הזו היא חיובית, לפחות במצב הדברים הנוכחי. בעבר, הדרך הכמעט יחידה לאתר נזילות הייתה להרוס את תשתיות המבנה (הרמת מרצפות, שבירת קירות וכדומה). גם אם הנזילה נמצאה וטופלה בסופו של דבר, הנזק שנגרם גרם לעלויות נוספות ולהמתנה ארוכה עד להשבת המצב לקדמותו.

היום אפשר לאתר נזילות ברמת דיוק גבוהה ובמינימום זמן, בלי שנדרשת פגיעה בתשתיות המבנה החשובות כל כך.

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

צילום תרמי לאיתור נזילות

צילום תרמי לאיתור נזילות במצלמה טרמית נחשב לכלי המרכזי המשמש למטרה החשובה הזו, מכמה סיבות. המדובר הוא למעשה במצלמה המאתרת נזילות באמצעות טכנולוגיה הפועלת על שינויי טמפרטורה בצנרת. המצלמה יודעת לזהות באיזה מיקום של הצנרת ישנה נזילה, על פי השינויים הצפויים בטמפרטורה באותו מקום, ולהצביע עליה.

עם כל הכבוד לטכנולוגיה המתקדמת, היא לא באה על חשבון הניסיון והידע האנושי. רק מאתר מקצועי ומיומן ידע לקרוא את הנתונים ולתרגם אותם באופן מדויק לכדי נתונים מעשיים של הנזילה, אם קיימת. במקרים שהמצלמה לא מצליחה לאתר, יעבור המומחה לשימוש במכשור אחר כגון מכשיר גז או אקוסטי.

מחירון איתור נזילות בירושלים

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

איתור נזילות באמצעות מכשיר גז או מכשיר אקוסטי

כאמור, כאשר המצלמה הטרמית לא מצליחה לאתר את מקור הדליפה, המומחה יעבור למכשיר אחר. אחת הטכנולוגיות החכמות יותר פועלות על גלאי גז או גלאי קול. במכשיר הגז יצטרכו לרוקן את הצנרת לגמרי, ולהחדיר אליה גז חנקני (גז ידידותי לסביבה שאינו מסוכן), במקום הסדק הגז ידלוף והגלאי יאתר את המיקום.

בטכנולוגייה האקוסטית, יזהה המכשיר את מקור הנזילה על ידי איתור צלילים שהיא מפיקה. מדובר למעשה במכשיר רגיש במיוחד לרעשים, שיוכל לזהות את הקולות הדי מינימליים שמפיקים מים מצטברים ובכך לאפשר לדעת היכן בדיוק ממוקמת הנזילה ומהי דרגת החומרה שלה.

איתור ותיקון נזילות מים בירושלים

בשונה משירותים אחרים, איתור נזילות בירושלים ניתן להזמין מהרגע להרגע. חברה מקצועית תאפשר לכם הגעה מיידית כיוון שהיא מבינה את חשיבות האיתור המוקדם. על מנת לאתר נזילה יש צורך בשילוב של צוות מיומן עם מכשור טכנולוגי, המאפשר לאתר את הנזילות הסמויות ביותר באופן מדויק. חברת טרמופלקס ברשות של המאתר סער פלקס מספקת שירותי איתור נזילות בירושלים.

לקוחות החברה מקבלים בסוף האיתור דו”ח מפורט, אשר מדווח על הבעיות שהתגלו, ועל דרכי הפתרון המומלצות. לתיאום איתור בביתכם או שאלות נוספות, חייגו עכשיו למומחים של טרמופלקס בטלפון 052-5422805.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


    ייעוץ בוואטסאפ