עמוד הבית Services גילוי נזילות מים

גילוי נזילות מים

052-5422805

בכדי לשמור על שלמות מבנה לאורך זמן, פעולות תחזוקה כמו בדיקת איתור נזילות מים הן חובה בכל מבנה. גילוי נזילות מוקדם, ממזער את הפגיעה בתשתיות הבית, קירות צינורות ועמודים תומכים, ומאפשר לכם להיות מודעים למצב הבית. מעקב שוטף של בעל מקצוע, נותן סקירה רחבה ובמהירות יחסית מאפשר לכם להחליט על דרכי פעולה אידאליות לשימור המבנה.

שיפוץ ותיקון אטום המבנה בהתאם לנזילות שהתגלו בבדיקה מאפשר למבנה לעמוד איתן מול נזקי מים לאורך זמן. חברת תרמופלקס מבצעת בדיקות לגילוי נזילות מים בכל מבנה בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

איך מבצעים בדיקה לגילוי נזילות מים?

נזילות מים בקירות, בצינורות או בעיות באטום מחייבות טיפול מהיר למזעור נזקים. בעבר מרבית המאמצים התרכזו באיתור הנזילה עם קידוחים אינסופיים בקירות המבנה לאיתור מקור המים. אבל עם התפתחות הטכנולוגיה, נפוצו שיטות איתור נזילות מתקדמות יותר:

  1. המצלמה התרמית- המצלמה מייצרת תמונה ויזואלית של הקיר ומראה את כל העצמים שבו בחלוקה צבעונית לפי מידות המעלות שהם מחזירים. בצילום פשוט ניתן לראות ריכוזי מים המרמזים על המיקום הנזילה ובכך מאתרים אותו.
  2. זיהוי קולי- מיקרופונים זעירים בעלי רגישות מיוחדת, מנתרים כל קול שמקורו מהאזור החשוד. כאשר המיקרופון מתקרבת לאזור הנזילה הוא מאותת על דוח מדויק לנזילה.
  3. זיהוי בעזרת גז- גז בלתי מזיק מוזרם לצנרת או לאזור החשוד, עד לקיבולת מקסימלית. לאחר מכן מכשיר איתור גז מופעל כדי למצוא את נקודת הדליפה המדויקת של הגז. שם מתרחשת הנזילה וזהו מקום הקידוח המדויק.

 

שומרים על מבנה מתוחזק

מים הם כוח טבע בעל השפעה עצומה על מבנים ותשתיות, לכן תחזוקה בתחום זה היא חשובה מאוד לשמירה על מבנה ברמה גבוה לאורך זמן. פועלות איטום אכן נותנות מענה לבעיה, אבל לעיתים צריך להתמודד עם נזילות מים. כדי למזער את נזקי הקידוח ועבודת הטיפול, פעולת גילוי נזילות מים היא פתרון טוב.

חברת תרמופלקס מבצעת פעולות לגילוי  נזילות מים ונזקי מים בכל מבנה ולכל מטרה. אנו פועלים עם צוות מקצועי מנוסה ומכשור טכנולוגי חדיש, כדי לסייע לכל לקוח.

לתיאום בדיקה חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 052-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ