עמוד הבית Services גילוי נזילות מים

גילוי נזילות מים

לייעוץ מקצועי ללא עלות 072-3308146

בעיות אינסטלציה הן חלק בלתי נפרד מחיינו, ואנו תמיד נצטרך לצפות שהן יגיעו. אך לעיתים דווקא תשומת הלב שלכם יכולה למנוע את בעיית האינסטלציה הבאה. באמצעות גילוי נזילות מים תוכלו לאתר נזילות בקלות, גם נזילות שמסתתרות להן לא מעט זמן. גילוי אפקטיבי יאפשר לכם להילחם עם הנזילות הטורדניות, ולהחזיר את חייכם בחזרה למסלולם התקין.

גילוי נזילות באמצעות מצלמה טרמית

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

מדובר על השיטה הנפוצה ביותר, שיטה לגילוי של נזילות מבלי להסב נזק לקירות הבית. באמצעות המצלמה הטרמית ניתן לסרוק את הקיר, ולקבל תמונת מצב מפורטת המאופיינת לפי צבעים. כך יהיה ניתן לראות בצורה פשוטה מהיכן מגיעה הנזילה. מדובר על אחד מהכלים היעילים ביותר, כלי שהוכיח את עצמו כאחד מהאמינים ביותר. זוהי הסיבה שזוהי גם השיטה המועדפת על רוב אנשי המקצוע.

גילוי נזילות באמצעות זיהוי קול

עוד אפשרות מתקדמת שיכולה לסייע באיתור הנזילה היא אפשרות של זיהוי קול. הרי כמו שאתם מתארים לעצמכם, מקור הנזילה עשוי להשמיע קול טפטוף שיסגיר אותו. אך מכיוון שמדובר על נזילה שנמצאת מאחורי הקירות, קשה מאוד לשמוע אותה. לכן שימוש במיקרופונים מתקדמים בעלי רגישות גבוהה יסייע באיתור מקור הנזילה. המיקרופונים עצמם מאובזרים בגלאי מיוחד שיודע להבדיל בין קול של נזילה לבין קולות אחרים. כך שהוא מתריע על הנזילה, ומסייע לבצע גילוי נזילות מים בצורה מקצועית.

גילוי נזילות באמצעות גז

האפשרות השישית שנרצה לספר לכם עליה היא גילוי של נזילה על ידי גז. ראשית נדגיש כי מדובר על גז שהוא ידידותי, והוא אינו יפגע בכם או בשאר בני המשפחה. הגז יוחדר אל תוך הצנרת, והוא יאותת על מקום הנזילה כאשר הוא יצא החוצה. אם יש נזילה באחד מהצינורות, ככל הנראה יש גם חור שממנו הגז אמור לצאת החוצה.

איתור נזילות מים במחיר האטרקטיבי ביותר

לא רוצים לשלם ביוקר על גילוי נזילות מים? אנו בהחלט יכולים להבין אתכם. הגיע הזמן שתוכלו להנות מהשיטות המתקדמות ביותר, אך בו בזמן גם לא תצטרכו לשלם על כך ביוקר. אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של שיטות שמתמחות בשירותי איתור נזילות, ובו בזמן גם מחירים מאוד נוחים. מחירים שכל אחד יוכל לעמוד בהם, כי האפשרות לאתר נזילה חייבת להיות אפשרות שכל אחד יוכל לממש אותה.

אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי!

תודה לך

עליכם לזכור כי כל זמן שבו הנזילה מסתתרת לה מאחורי הקירות הוא זמן שבו היא עושה נזק. גילוי נזילות מים לא יכול להמתין יתר על המידה, עליכם לפעול במהירות בכדי לפתור את המצב. אנו נגיע אליכם בתוך זמן קצר על מנת לספק לכם שירות מקצועי. איתור מהיר של מקור הנזילה, וכמובן תיקון מקצועי של הצנרת על מנת שתוכלו לחזור לשגרה. 

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


    ייעוץ בוואטסאפ