עמוד הבית Services איתור נזילות בגבעתיים

איתור נזילות בגבעתיים

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

אנחנו יכולים לאתר גם את הנזילות הסמויות ביותר! נזילות מים הן הרבה יותר מאי נוחות עבר בעלי הבתים. הם יכולות להוות סכנה רצינית לבטיחות המבנה שלכם.

נזילות נסתרות נעלמות לעתים קרובות, מה שעלול לגרום לנזק רב ככל שעובר הזמן ללא טיפול נכון. 

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בהקדם?

איתור נזילת מים אינו דבר של מה בכך, וחשוב לבצע אותו על פי הספר. האתגר האמיתי הוא לעשות זאת במהירות ובדיוק האפשריים, וזאת על רקע פוטנציאל הנזק המשמעותי של נזילות שאינן מטופלות. הנזילות בשלבים המאוחרים שלהן עלולות להסב נזק לתשתיות המבנה, לעיתים נזק חמור הדורש עלויות גבוהות על תיקונו (אם ניתן בכלל לעשות זאת).

תכולת הבית או אפילו בריאותם של אלו המתגוררים בו אינם חסינים לחלוטין בפני פגיעות, השמורות בעיקר לנזילות המורכבות או לשלבים המאוחרים יותר שלהן.

הסימנים שאולי יש לכם נזילת מים בבית

בעוד שישנן נזילות מאוד גלויות וניתן לזהות אותן בקלות (בעיקר נזילות מורכבות, בשלבים המאוחרים שלהן), נזילות סמויות הן סוג מאוד נפוץ של נזילות. אלה הן לרוב הנזילות בשלב מוקדם יחסית, בו הן מתחילות לגרום לנזקים פוטנציאליים בתשתיות המבנה או אפילו בתכולתו, לעיתים קרובות בלי שבני הבית מודעים להן כלל.

בניגוד למה שחלק מהאנשים חושבים, נזילות סמויות הן צרה לא פשוטה. נזילות קטנות ונסתרות עלולות לגרום לנזק רב לרכוש שלכם, בין אם מכשירי החשמל היקרים והרגישים, הריהוט או כל פריט אחר בעל ערך. לכן, חשוב שתוכלו לזהות את הסימנים של נזילת מים נסתרת, כדי שתוכלו להביא לתיקונה במהירות האפשרית. ריכזנו עבורכם כמה מהסימנים הנפוצים ביותר, המעידים על כך שיש נזילה סמויה בביתכם.

הסימנים הנפוצים לנזילת מים סמויה הם:

סימנים לנזילות מים

  •       עלייה לא מוסברת בחשבון המים של הבית, באופן שאינו הולם את דפוסי השימוש במים או באחוזים גבוהים במיוחד בהשוואה לחודשים מקבילים
  •       שינוי צבע בתקרות או בקירות
  •       קירות מתקפלים
  •       גידול של עובש או טחב – מעבר להיבט האסתטי, מדובר כאן בתופעות שעלולות לפגוע בבריאותם של בני הבית
  •       ריח רע ברחבי הבית

איך מאתרים נזילה בהקדם?

אם שמתם לב לאחד או יותר מהסימנים הנ”ל, סבירות לא מבוטלת שמדובר כאן בנזילה שעתידה לצאת משליטה או אפילו כבר החלה להתפשט. צרו קשר עם חברה לאיתור נזילות בגבעתיים בהקדם האפשרי, זיהוי ואיתור מוקדם של הנזילה תחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים, שאותם תוציאו על נזקים השלכות חמורות מאוד. חברה מקצועית המסתמכת על הכלים והטכנולוגיות העדכניות ביותר לאיתור מדויק של נזילות, במהירות.

הקושי העיקרי הוא שהסימנים, דוגמת אלו שתוארו מעלה, עלולים להעיד על בעיה ממושכת או מורכבת. לכן מומלץ לפנות לחברות המבצעות איתור נזילות כבר בשלב בו עולים החשדות הראשוניים ביותר, או אפילו באופן תקופתי ובנסיבות מיוחדות (למשל, טרם מעבר לדירה חדשה). ניתן לבצע בדיקה בעזרת ציוד מקצועי מותאם – בעיקר מצלמה תרמית – המצביע על מיקום הנזילה המדויק.

האם מדובר על תהליך שכולל הרס?

היום, אפשר לבצע איתור מדויק ומהיר של הנזילה מבלי להסב כל נזק לתשתיות המבנה. חברה מקצועית המספקת שירותי איתור נזילות בגבעתיים והסביבה תוכל להשתמש באמצעים מתקדמים המאפשרים לקבל תמונת מצב על הנעשה מבעד, מאחורי או מתחת לתשתיות המבנה (אפילו בעומקים מרשימים). 

לצד המצלמה התרמית אותה הזכרנו כבר, מדובר כאן במכשור אקוסטי מיוחד, ברובוט זעיר המוחדר לתוך תשתיות המבנה, בשיטה לאיתור נזילות דרך החדרת גז ובחינת הפרשי הלחצים ועוד.

מחירון איתור נזילות בגבעתיים

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברה לאיתור נזילות בגבעתיים

איתור נזילות דורש פנייה לחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב וציוד מתקדם. אם אתם זקוקים לאיתור נזילות מים בגבעתיים, בכל רחבי העיר או באזורים הסמוכים, אתם יכולים לסמוך על תרמופלקס לצורך שירות מעולה, הן באיכות איתור נזילות והן בתודעת שירות גבוהה במיוחד.

חברת תרמופלקס הינה החברה המובילה בישראל בתחום איתור נזילות מים, והיא בעלת למעלה מעשור בתחום. השילוב בין המומחים לאיתור לבין המכשור המתקדם הוא שילוב מנצח, והוא מאפשר לחברה לאתר את כל הנזילות, סמויות ככל שיהיו.

מחפשים חברה לאיתור נזילות בגבעתיים? מזהים רטיבות או ריח רע ועובש בתוך המבנה או מחוצה לו?

אל תתמהמהו, חייגו עכשיו למומחים של תרמופלקס בטלפון 052-5422805 ונשמח לאתר את הנזילה עבורכם, במהירות האפשרית.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ