עמוד הבית Services איתור רטיבות בקירות – הדו"ח המקיף

איתור רטיבות בקירות – הדו"ח המקיף

לייעוץ מקצועי ללא עלות 072-3308146

יכול להיגרם לא מעט נזק כתוצאה מנזילה, ולכן חשוב מאוד לטפל בה בהקדם. אך איתור רטיבות זוהי הדרך הקלה ביותר למצוא את הנזילה שמסתתרת לה מאחורי הקירות. על ידי הדוח המפורט יהיה ניתן לקבל את תמונת המצב האידיאלית. כך כל איש מקצוע ידע בדיוק מה נדרש ממנו לעשות בכדי להחזיר את המצב לקדמותו. ללא דוח מפורט אין לכם שום סיבה להמשיך, בטח לא בנושא כל כך חשוב וקריטי כמו איתור נזילות ורטיבות.

איתור רטיבות בחדר האמבטיה

כאשר אנחנו מדברים על רטיבות בחדר האמבטיה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ומדובר באחד החללים החשובים ביותר בבית. ניתן להגיד כי רטיבות בחדר האמבטיה הינה תופעה די שכיחה אשר פוגעת באיכות חייהם של לא מעט אנשים – מעבר למראה הלא אסתטי ולתחושת חוסר הניקיון מדובר בבעיה בריאותית ובטיחותית לכל דבר ועניין אשר יכול לפגוע באנשים בעלי מערכת חיסונית נמוכה, אנשים מבוגרים ועוד. אנו ממליצים בכל מקרה של רטיבות בחדר האמבטיה להזמין איש מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום שיעזור לכם לטפל בבעיה.

מה קורה אם מתעלמים מרטיבות בקיר?

רטיבות בקיר עלולה לגרום ללא מעט בעיות, בין הבעיות השכיחות אנו רואים:

  • בעיה אסתטית – רטיבות בקיר עלולה לגרום ללא מעט קילופים ו/או פגיעה במראה האסתטי של החלל.
  • בעיה בריאותית – כתוצאה מרטיבות ניתן לראות עובש וטחב המתפתחים כתוצאה מרמות גבוהות של לחות, עובש בשלבים מתקדמים עלול לפגוע לא מעט באנשים בעלי מערכת חיסונית נמוכה, ילדים ומבוגרים.
  • בעיה בטיחותית – רטיבות אשר לא מטופלת בצורה נכונה בזמן עלולה לגרום למצב של התפוררות טיח, צבע ובמקרים מסוימים אף לקריסת מבנים.

אנו מאמינים כי איתור רטיבות צריך להתבצע בצורה נכונה, מהירה יחד עם בעל מקצוע אשר המתמחה בתחום איתור רטיבות בקירות.

איתור רטיבות בקירות: סוגי רטיבויות

כאשר אנחנו מדברים על סוגי רטיבויות אנו רואים 2 סוגים עיקריים:

רטיבות סמויה – לרוב רטיבות סמויה תהיה רטיבות אשר לא נראה אותה לעין אך נגלה אותה דרך חשבון מים גדול מהרגיל.

רטיבות גלויה – רטיבות זו היא למעשה רטיבות אשר נראית לעין, היא יכולה לבוא אלינו בדמות של פיצוץ בצנרת, עובש, קירות מתקלפים, טפטופים מקירות, רטיבות בקיר ובמרצפות.

האם חובה לקבל דוח מפורט לאחר איתור רטיבות?

לא כל איש מקצוע שמבצע איתור נזילה או רטיבות יספק לכם דוח מפורט. אך בפועל מדובר על אחד מהתנאים החשובים ביותר שאתם צריכים להציב בתור תנאי סף. לדוח הזה יש כל כך הרבה יתרונות להמשך הדרך, ואתם לא יכולים לוותר עליו. לעיתים הוא האלמנט שיעשה את ההבדל בין הצלחה בטיפול ברטיבות ובנזילה לבין כישלון.

מה אפשר להשיג באמצעות דוח איתור רטיבות?

  • דוח איתור רטיבות יאפשר לאיש המקצוע לדעת בדיוק מה עליו לעשות. הוא יוכל לפעול בהתאם לדוח המפורט, ובאמצעותו הוא יוכל לדעת כי הוא לא פספס אף נקודה. לעיתים מרוב עומס ניתן יהיה לפספס עניין כזה או עניין אחר.
  • הדוח לא רק נועד עבור אנשי המקצוע שמבצעים את התיקונים. הוא גם נועד עבורכם, בכדי שתוכלו לדעת מה מצפה לכם. תוכלו להבין את מצב הקירות ואת מצב הצנרת, ולהבין כיצד תוכלו להחזיר את המצב לקדמותו. במקרה של בעיה תמיד תוכלו להתבסס על הדוח שקיבלתם מראש.
  • רטיבות יכולה להביא איתה נזק רב, ולא תמיד הרטיבות תהיה באשמתכם. הדוח הוא ראייה מרכזית שתוכלו לקחת אותה לבית המשפט במקרה של תביעה. כך תוכלו לדעת כי באמצעות הדוח תוכלו להילחם על כל מה שמגיע לכם מתוקף החוק.

אם איתור רטיבות עם דוח מפורט אמור לעלות יותר?

אין שום סיבה שתשלמו יותר על איתור רטיבות עם דוח מפורט. הדוח הוא דבר בסיסי שאתם אמורים לקבל אחרי ביצוע הבדיקה על ידי איש מקצוע. כך שאם לא בא לכם לשלם יותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנשי המקצוע שלנו יאתרו את כל הרטיבויות בבית או בעסק שלכם, וגם יספקו לכם דוח מפורט – כי מגיע לכם הטוב ביותר.

תוך כמה זמן מקבלים את הדוח?

אתם לא צריכים לחכות! לדוח אתם מקבלים על המקום, מיד לאחר ביצוע הפרוצדורה על ידי איש מקצוע. בתוך זמן קצר תוכלו לקבל סקירה מלאה של מצב הקירות בבית או בעסק, כולל כל ההסברים כיצד תוכלו לתקן את המצב. פתאום תבינו כי זה הרבה יותר קל להיות עם יד על הדופק, והרבה יותר נעים ובטוח. כך שאין לכם מה לחכות – הזמינו עוד היום בדיקת רטיבות לבית או לעסק שלכם.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266


    ייעוץ בוואטסאפ