עמוד הבית Services איתור נזילות באשדוד

איתור נזילות באשדוד

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

מחפשים איתור נזילות באשדוד? מזהים נזילה, או מקבלים חשבונות מים גבוהים? אין להקל בכך ראש. גילוי נזילות מוקדם ימנע השלכות חמורות בעתיד, ויחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים.

כאן תוכלו לקרוא מדוע חשוב לאתר נזילה מוקדם, הסימנים לכך שיש לכם נזילה בבית, וגם על חברה מומלצת לאיתור נזילות באשדוד.

למה חשוב לאתר נזילה מוקדם?

סימנים לנזילות מים

נזילת מים במבנה מסוכנת לו וגורמת נזקים חמורים יותר מכל דבר אחר, אפילו יותר משריפות. נזקים של נזילות מים יכולים להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים אם לא מאות.

כלל האצבע הוא שהנזק האפשרי, וגם עלויות התיקון שלו, צפויים לעלות ככל שהנזילה מתגברת ונעשית חמורה יותר. עליכם להבין שיש סימנים מובהקים לכך שייתכן ויש נזילה בצנרת של הבית שלכם, ועליכם לטפל בה באופן מיידי. ריכזנו עבורכם את הסימנים לכך שקיימת נזילת מים אצלכם בבית.

חשבונות מים גבוהים מהרגיל

נזילות מים לרוב הן סמויות כיוון שמקורן בצנרת או בתשתיות הבית שלא נראים לעין, ולעיתים בעומק של כמה מטרים מתחת לפני הקרקע. לכן הסימן המוכר ביותר שאתם יכולים להבחין בו באופן מיידי הוא חשבונות מים גבוהים יותר מהרגיל, שאינם עולים בקנה אחד עם צריכת המים בחודש נתון (כמו גם בהשוואה לחודשים אחרים). חשבונות גבוהים מבלי שאתם מודעים לכך, ולא מילאתם בריכה חדשה בחצר – זה סימן מדאיג.

רטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה או בקירות הבית היא סימן מובהק של נזילה, בין אם אצלכם ובין אם במבנה ובדירות שכנות לכם. איתור המיקום הנקודתי של הנזילה הוא משימה מורכבת, הדורשת בחלק גדול מהמקרים ציוד מתקדם שיהיה רק נחלתן של חברות מקצועיות הפועלות בתחום איתור הנזילות.

הסיבה היא שהמקום בו אתם רואים את הרטיבות, הוא לא בהכרח הנקודה הרלוונטית מבחינת פתרון הבעיה. רטיבות בתקרה אמנם מעידה על כך שיש נזילה, אך זה לא אומר שהמקום שבו ישנה רטיבות זה המקום של מקור הנזילה. על מנת לאתר את הנזילה באופן מדויק עליכם להתייעץ עם מומחים ולבצע בדיקת איתור נזילות, ולגלות היכן מקור הנזילה.

חברה מומלצת לאיתור נזילות באשדוד

חברת תרמופלקס בניהולו של סער פלקס, מומחה לאיתור נזילות ובעל ניסיון של למעלה מעשור – הוקמה במטרה לספק פתרונות ולאתר נזילות באופן מדויק ומהיר. צוות העובדים בחברה מבינים את המשמעות שיש לאיתור מוקדם והם לוקחים כל פנייה בשיא הרצינות, ועושים הכל על מנת לטפל בה במהירות ובמקצועיות הנדרשת. התוצאה היא שאתם צפויים לאתר את מיקום הנזילה, רמת המורכבות שלה והנזק לו היא גרמה בהקדם האפשרי.

צוות המומחים בחברה עושה שימוש במכשור מתקדם באמצעותו מאתר את מיקום הנזילה, ולאחר מכן מוציא דו”ח פרטני אודות הממצאים שהתגלו, כמו גם דרכים מומלצות לפתרון.

מזהים רטיבות אצלכם בבית? מחפשים חברת איתור נזילות באשדוד? חייגו למומחים של תרמופלקס בהקדם האפשרי, ופתרו את הבעיה עוד היום!

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ