עמוד הבית Services איתור נזילות בראשון לציון

איתור נזילות בראשון לציון

לייעוץ מקצועי ללא עלות 052-5422805

היום זה פשוט יותר מתמיד. חברת תרמופלקס מספקת שירותי איתור נזילות גם אצלכם, בראשון לציון. מזהים רטיבות בקיר או בתקרה? זה לא סימן טוב. ככל שתאתרו מהר יותר את מקור הנזילה, ככה תמנעו נזקים והשלכות מרחיקות לכת, שיעלו לכם הרבה כסף.

מומחים לאיתור נזילות בראשון לציון

בין אם אתם גרים בדירה או בבית פרטי, הצנרת שלכם ממוקמת מתחת לרצפות או מעל התקרה היא סמויה מן העין. זה שאתם מזהים כתם רטיבות או עובש על התקרה, לא מעיד בהכרח על מקור הנזילה ועל רמת המורכבות שלה .היום בשונה מבעבר ישנו מכשור מתקדם על מנת לאתר את מקור הנזילה ללא הרס של המבנה ,כשבין השאר ניתן להצביע על מצלמה תרמית, מכשור אקוסטי, ציוד גז ופתרונות אחרים המותאמים באופן אישי לסוג הבעיה האפשרי ולמאפייני המבנה. לצורך ההתאמה הזו דרושים הרבה ידע מקצועי וניסיון בתחום.

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בהקדם?

הכלל החשוב ביותר בתחום איתור הנזילות הינו התזמון. כלל האצבע הוא פשוט, אם כי למרבה הצער רבים לא מקפידים עליו. הכלל הזה הוא שככל שתאתרו את הנזילה מוקדם יותר, ככה ניתן יהיה לטפל בה ביעילות יותר ולמנוע נזקים חמורים למבנה. מנגד, אם תמתינו שהנזק כבר יתחיל לתת את אותותיו, או אפילו לסימנים המוחשיים יותר של בעיית הרטיבות, אתם עלולים לגלות שנגרם נזק לתשתיות המבנה, לתכולתו ובמקרים מסוימים גם לבני הבית. קחו לדוגמה את המקרה הדי נפוץ שבו בעיית רטיבות שאינה מטופלת גורמת לעובש, על הסכנות הברורות שלו.

חשוב לא פחות הוא שבאמצעות איתור מוקדם ויעיל של מיקום הנזילה, תוכלו להוזיל משמעותית את עלויות הטיפול בבעיה. אחת הדרכים היעילות ביותר לאיתור נזילות הינן כאמור באמצעות מצלמה תרמית, בכוחה לאתר נזילות בשלבים המוקדמים ביותר שלהן, אפילו בעומק של מספר מטרים מתחת לפני הקרקע.

איך מאתרים נזילה בהקדם?

איתור נזילות בראשון לציון, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, דורש חברות מקצועיות ומנוסות. כאשר פונים לחברה מהסוג הזה – דוגמת תרמופלקס – ניתן להבטיח מקסימום תוצאות, כלומר, איתור הנזילה בצורה המהירה והיעילה ביותר. אפשר לפנות לחברות מהסוג הזה כאשר עולה החשד הראשוני לנזילה, או אפילו כחלק מבדיקה תקופתית או בדק בית (למשל, לפני שעוברים לדירה חדשה).

איתור נזילות במצלמה טרמית בראשון לציון

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

כאשר יש סדק בצנרת ונוצרת נזילה, ישנן כמה דרכים לזהות את מיקום הסדק. הדרך הנפוצה והיעילה ביותר היא באמצעות איתור נזילה במצלמה טרמית אשר עושה שימוש בזיהוי שינויי טמפרטורה בצנרת אשר מעידים על מיקום אפשרי של של נזילה: אזורים המוצגים כבעלי טמפרטורה נמוכה יותר יהיו אלו בהם ככל הנראה מתחילה להתפתח הנזילה.

האם מדובר על תהליך שכולל הרס?

עד לפני מספר שנים, איתור נזילות – בוודאי כאלה הנחשבות למורכבות או לעמוקות במיוחד – היה כרוך בבלאגן רבתי. היה צורך לגשת בצורה ישירה אל מבעד לתשתיות המבנה, עם פעולות דוגמת שבירת קירות או הרמת מרצפות. גם אם ניתן היה להחזיר את המצב לקדמותו בתום התיקון (ברוב המקרים לפחות), הדבר היה כרוך בעלות נוספת ובהמתנה מייגעת עד לחזרה לשגרה.

המצלמה התרמית, כמו אמצעים מתקדמים אחרים לאיתור נזילות, הופכת את החיים של כל המעורבים לפשוטים יותר .באמצעות המצלמה אין צורך לשבור את הרצפה או התקרה ,על כל הנזקים, הלכלוך והכספים הכרוכים בכך .היא מקצרת בנוסף מאוד את לוח הזמנים הדרוש עד לאיתור הבעיה .לאחר הבדיקה הלקוח מקבל דו”ח מפורט עם התקלות, וגם עם הדרכים לפתרונן ויכול להבין מה מתאים לו במידה הרבה ביותר.

מחירון איתור נזילות בראשון לציון

שם השירות: עלות השירות:
איתור נזילה בתוך דירה ₪1300
איתור נזילה בחצר עד 500 מטר ₪1500
איתור נזילה בחצר מעל 500 מטר ₪2000
צילום קו מרזב עד 30 מטר ₪1300
צילום קו מרזב מ 30 מטר ומעלה ₪1500
צילום תרמי במרפסת ₪1300

חברה לאיתור נזילות בראשון לציון

חברת תרמופלקס הוקמה במטרה לספק פתרונות איתור נזילות במהירות ובנגישות ללקוחותיה, בפריסה ארצית רחבה. החברה שהוקמה על ידי מומחה לאיתור נזילות סער פלקס בעל ניסיון של למעלה מעשור, מעסיקה את מיטב המומחים בתחום. היא בעלת כל המכשור הרלוונטי על מנת לאתר באופן המדויק ביותר את הנזילה שזיהיתם בביתכם.

זקוקים לשירותי איתור נזילות בראשון לציון? חייגו עכשיו לצוות המומחים של תרמופלקס לקבלת ייעוץ ראשוני ולקביעת פגישה. ככל שתקדימו לפתור את בעיית הנזילה מהר יותר, ככה תמנעו נזקים למבנה הבית שלכם ותחסכו עד מאות אלפי שקלים. לתיאום בדיקה בביתכם חייגו עכשיו למספר הטלפון 052-5422805 ונשמח להגיע אליכם ולאתר את הנזילה במהירות.

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ