עמוד הבית בלוג למה חשוב לבצע איתור נזילות בגג בהקדם האפשרי?
למה חשוב לבצע איתור נזילות בגג בהקדם האפשרי?
שתף
12 יול 2021

הסיבות לנזילות בגג הן רבות אבל המשותף לכולן מתחיל ונגמר בעיתוי וזמן גילוי הבעיה כך שנקיטה באמצעים הנכונים ימנעו החרפה ופגיעה גדולה יותר בערכו של המבנה ובאיכות חייכם ובדיוק בגלל זה רצינו לדבר אתכם על מקור הנזילה לרבות איתור נזילות בקירות ולעיתים איתור נזילה בצנרת

רוצים לשים סוף לבעיה במאמר שלפניכם נסקור את הבעיה, ההשלכות והפתרון באמצעות איתור מקור הנזילה. 

למה יש לי נזילה דרך הגג? איתור נזילות שמקורן בגג 

איתור נזילות בגג אינן קשורות רק לנזילת או חדירת מי גשמים אלא גם לבעיה בצנרת פגומה שזמנה עבר ועלולה להתבטא בסימני אזהרה כמו כתמי רטיבות קשה שחשוב שלא להתעלם מהם. 

כמו כן בעיות של נזילות קשה יכולות לנבוע גם מבעיה באיטום וגרימה לכניסת מי גשם פנימה דרך הגג. 

בגדול, כאשר אין מושג מהיכן נובעת הנזילה הדבר החשוב הוא לאתר את מקורה באמצעות המכשור המתאים שיודע להתחקות אחר מיקומה ובזמן הקצר ביותר כך שלא יחריף וייגרם נזק גדול יותר לנכס וערכו. 

מתי חשוב לאתר נזילות שמקורן בגג? 

גם אם מקור הנזילה אינו מאיטום לוקה בחסר חשוב מאוד לבצע את כל הבדיקות כך שהחורף לא יעיב על הבעיה ויאלץ אתכם חלילה לחיות “בתוך שלולית אחת גדולה” בימות החורף הקרים. לכן, כשמבצעים בדיקה או איתור נזילה חשוב לעשות זאת בימים חמים יותר ולא בחורף או אז הבעיה אף עלולה להחריף ועל הדרך לפגום בנכס אבל גם בבריאותכם. 

רוצים שזה לא יקרה לכם? בדיוק כאן חשוב לבצע איתור נזילות בימים נעימים ונוחים בהם יהיה אפשר לגלות את הנזק נקודתית ולתת את המענה שיפסיק את הנזילה, יכין אתכם לחורף נעים והכי חשוב ישיב את חייכם למסלולם, הפעם ללא קורוזיה, נזילות או ריחות רעים. 

כיצד מתבצע איתור נזילות בגג? 

בסיכומו של דבר, איתור נזילות בגג הייתה ותישאר משימה רבת אחריות ולכן כאשר קיים לכם חשד סביר לנזילה שמקורה בקירות או בגג הבית יש לפנות לגורמי מקצוע מיומנים בהקדם האפשרי. 

עצם הפנייה אל גורמי מקצוע נכונים בעלי מכשור מתאים יספק לכם איתור שבתחילתו וסופו לא ייגרם לכם נזק גדול יותר ובטח שלא תידרש פעולת הרס יזומה שתעלה לכם ברוב המקרים יקר יותר מהנזק הקיים. 

באמצעות נותני השירות המתאימים תתגלה הבעיה על ידי מצלמה תרמית שתופעל ותגלה את הנזק נקודתידבר שיאפשר תיקון התקלה בזמן הקצר ביותר ומניעת השלכות ונזקים גדולים שלרוב נגרמים מחוסר איתור הנזילה בזמן. 

כמו כן יבדוק המכשור המתאים את רמת אטימות הגג ואם יתגלה כי האיטום הוא גורם הבעיה אזי זה יאפשר לתקן את המצב ולחסוך על הדרך לא מעט כספים וזמן. 

ייעוץ בוואטסאפ