עמוד הבית בלוג איתור נזילות במצלמה טרמית
איתור נזילות במצלמה טרמית
שתף
14 ספט 2020

כאשר ישנה נזילה בבית או בעסק, חשוב מאוד לפעול במהרה בשביל להחזיר את המצב לקדמותו. כל זמן שבו אינכם פועלים, הנזילה ממשיכה להסב נזק בקירות של הבית. אך בכדי לתקן את הנזילה, יהיה צורך לאתר את המקור שלה. איתור נזילות במצלמה טרמית זוהי הדרך היעילה ביותר לבצע את הפעולה, לבצע את הפעולה באופן האידיאלי ביותר.

איך מתבצע איתור נזילות במצלמה טרמית?

המצלמה הטרמית נועדה בכדי לאתר הבדלי טמפרטורות מאחורי קירות. כאשר הצבע הכחול משמעותו טמפרטורה שהיא קרה, והצבע האדום משמעותו טמפרטורה שהיא חמה. באמצעות הסימנים הללו יהיה ניתן לראות מהיכן מגיעה הנזילה. כך יהיה ניתן לדעת מראש היכן צריך לבצע את הפעולות השונות על מנת לפתור את המצב. בשונה ממצבים אחרים שבהם ככל הנראה הייתם נדרשים לשבור את כל הקיר.

מהם היתרונות של איתור נזילה במצלמה טרמית?

היתרון הבולט ביותר הוא שניתן לגשת ישירות אל מקור הנזילה. איתור נזילה במצלמה טרמית הוא מאוד אמין, כך שיהיה ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. זוהי גם הסיבה שבגינה אנשי המקצוע מעדיפים לאתר את הנזילה בדרך הזאת. כך הם יודעים שהטיפול שהם מספקים יהיה אידיאלי, ואיתור הנזילות יהיה הרבה יותר קל עבורם.

יתרון נוסף של איתור נזילות במצלמה טרמית הוא שהיא לא כוללת נזק. כלומר האינסטלטור או כל איש מקצוע אחר ידע לזהות את מקור הנזילה מבלי לשבור קירות. מדובר על מהפכה של ממש, מהפכה שעד לא מזמן הייתה נשמעת דמיונית. כעת באמצעות הכלים הנכונים יהיה אפשר לאתר את הנזילה מבלי להסב נזק משמעותי.

איתור נזילה במצלמה טרמית הוא נוח מאוד, וכל איש מקצוע שמכיר את המצלמה יוכל לבצע אותו. כך שאתם לא צריכים לדאוג או לחשוש, הכי חשוב שאנשי המקצוע יגיעו עם הכלים הנכונים לצורך איתור הנזילה.

מהי העלות של איתור נזילות במצלמה טרמית?

המחיר של איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית הוא קריטי, כך תוכלו להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת התהליך. אך המחיר משתנה באופן דרסטי בין האינסטלטורים השונים, כך שקשה מאוד לתת מחיר אחד אחיד. המחיר עשוי לנוע בין 1000 ₪ ועד 1700 ₪. ההמלצה הטובה ביותר היא לבצע השוואת מחירים, וכמובן לבצע תיאום ציפיות עם איש המקצוע מבעוד מועד.

האם ישנה סכנה באיתור נזילה במצלמה טרמית?

אין לכם ממה לחשוש, איתור נזילות במצלמה טרמית הוא מאוד בטוח. לא אמור להיות נזק, וכמובן שהתיקון של הנזילה יהיה רק עניין של זמן.

ייעוץ בוואטסאפ