עמוד הבית איתור נזילות בבאר שבע
עמוד הבית איתור נזילות בבאר שבע

איתור נזילות בבאר שבע

חברת טרמופלקס מספקת שירותי איתור נזילות מדויק, צילום קווי ביוב ובדיקות באמצעות מכשור כמו מצלמה טרמית ועוד מכשור מתקדם, באזור באר שבע ובערים האחרות בסביבה. נזילת מים בבית זה עסק רציני, יש לקחת אותו במלוא הרצינות ולטפל בו באופן המהיר ביותר. כאן תוכלו לקרוא את כל המידע אודות איתור נזילות, כיצד עושים את זה ועל חברה מקצועית לאיתור נזילות בבאר שבע.

איך מאתרים נזילות מים?

איתור מקצועי מתבצע באמצעות שני גורמים מרכזיים, איש מקצוע מיומן בשילוב של מכשור טכנולוגי מתקדם. נכון שהצנרת ממוקמת מתחת לרצפות או מאחורי הקירות והתקרות, אין זה אומר שכדי לאתר נזילה סמויה יש צורך בהריסת המבנה. בעבר זה היה נכון, היום פותחו מכשירים מתקדמים המאפשרים לאתר את הנזילה גם הסמויה ביותר.

מצלמה טרמית

מצלמה טרמית עובדת על טכנולוגיה של אינפרא אדום, המאתרת את הנזילה באמצעות זיהוי שינויים בטמפרטורה בצנרת. המצלמה מדווחת למאתר על המיקום, והוא קורא את זה ומתרגם את זה ללקוח. זוהי השיטה הנפוצה ביותר לגילוי ואיתור נזילות מים, כאשר המאתר מסיק שהיא לא מספיקה הוא יעבור למכשיר אחר.

גלאי נזילות אקוסטי

גלאי נזילות אקוסטי עובד באותה הדרך, אך מאתר באמצעות זיהוי הקולות המופקים כתוצאה מנזילה וזרם של מים. הגלאי יזהה את השינויים בגלי הקול וידווח על כך לאיש המקצוע.

גלאי גז

אם המאתר לא הצליח לאתר באמצעות שני המכשירים הקודמים, הוא יעבור לאיתור באמצעות גלאי גז. על מנת לאתר באמצעות המכשיר הזה יש לרוקן את כל הצנרת לגמרי ממים, ולאחר מכן להזריק גז חנקני לצנרת. כאשר תהיה דליפה של גז מהסדק, גלאי הגז יאתר את המיקום וידווח למאתר.

חברה לאיתור נזילות בבאר שבע

חברת טרמפולקס מתייחסת לבטיחות שלכם ברצינות רבה. אנחנו משתמשים רק בשיטות זיהוי נזילות לא פולשניות. לאחר איתור הנזילה, נספק דו”ח מפורט, אשר מפרט את הממצאים ואת הדרכים לפתרון, ונדרון באפשרויות תיקון, או החלפת הצנרת.

לאיתור נזילות בבאר שבע עד הבית, חייגו עכשיו למומחים של טרמופלקס בטלפון שמספרו 052-5422805 ונשמח להגיע אליכם הביתה בהקדם האפשרי.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ