עמוד הבית איתור נזילות בחיפה
עמוד הבית איתור נזילות בחיפה

איתור נזילות בחיפה

עיר הנמל הצפונית של ישראל הולכת ומתפתחת ובשנים האחרונות קצב הבנייה והפיתוח העירוני תופס תאוצה. החלק החשוב ביותר בכל תהליך בניית מבנה הינו החלק של איטום המבנה, הוא חשוב גם בתהליכי שיפוץ והתחדשות עירונית. מערכת האיטום מתבלה עם השנים ועלולים להיווצר סדקים ופיצוצים בתשתיות, מה שעלול לגרום לנזילות מים בתוך הבית.

איתור נזילות בחיפה עם ציוד מקצועי

אם אתם רואים את הנזילה ואת כתם הרטיבות בתקרה, זה לא אומר שזהו המקור שלה. בעבר נאצלו להרוס מבנה ולשבור את הקירות על מנת לאתר את מיקום הנזילה. לשמחתנו הטכנולוגיה המתקדמת ופיתוחי מכשור חכם מאפשרים לאנשי המקצוע לאתר את הנזילות בביתכם ללא הרס המבנה כלל.

הציוד המתקדם לאיתור נזילות בחיפה

ישנם כמה מכשירים מתקדמים המאפשרים למומחים לאתר את הנזילה במדויק. המכשיר המוכר ביותר הינו המצלמה התרמית, מדובר במצלמה שיודעת לאתר את מקור הנזילה באמצעות שינויים בטמפרטורה של הצנרת. במקרים בהם אין אפשרות לגלות באמצעות המצלמה, יעשו שימוש במכשיר גז וגלאי גז שיזהה את דליפת הגז מהסדק, או במכשיר אקוסטי שפועל בשיטת גלי קול ויזהה את הרעש המופק כתוצאה מהנזילה.

המכשירים מציגים את הממצאים שלהם על גבי מסך, ולאחר כל בדיקה, ולא משנה באיזה מכשיר נעשה שימוש – מקבל הלקוח דו”ח מפורט המכיל בתוכו את הממצאים מהבדיקה, וגם הצעות לפתרון ותיקון הנזילה.

חברה לאיתור נזילות מים בחיפה

חברת תרמופלקס- החברה המובילה בישראל באיתור נזילות מים בבית. החברה מספקת לכם שירותי איתור נזילות בחיפה, בכל שכונות העיר. החלק מדניה, דרך הכרמל ועד העיר התחתית של חיפה. החברה שהוקמה על ידי מומחה לאיתור נזילות סער פלקס, מתמחה בעיקר באיתור נזילות ומאמינה שעל מנת לאתר באופן מדויק זה מחייב שילוב של ניסיון והציוד המתאים.

מזהים רטיבות בתקרה או בפינה של חדר שינה? המפתח להצלחה הינו בגילוי המוקדם. ככל שתשכילו לטפל בבעיית הנזילה מהר יותר, ככה תחסכו לכם השלכות חמורות הרבה יותר.

לשירותי איתור נזילות בחיפה חייגו עכשיו למספר 052-5422805 למומחים של תרמופלקס.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ