עמוד הבית איתור נזילות בראשון לציון
עמוד הבית איתור נזילות בראשון לציון

איתור נזילות בראשון לציון

מחפשים איתור נזילות בראשון לציון? היום זה פשוט יותר מתמיד. חברת תרמופלקס מספקת שירותי איתור נזילות גם אצלכם, בראשון לציון. מזהים רטיבות בקיר או בתקרה? זה לא סימן טוב. ככל שתאתרו מהר יותר את מקור הנזילה, ככה תמנעו נזקים והשלכות מרחיקות לכת, שיעלו לכם הרבה כסף.

איתור נזילות בראשון לציון

בין אם אתם גרים בדירה או בבית פרטי, הצנרת שלכם ממוקמת מתחת לרצפות או מעל התקרה היא סמויה מן העין. זה שאתם מזהים כתם רטיבות או עובש על התקרה, לא מעיד בהכרח על מקור הנזילה. היום בשונה מבעבר ישנו מכשור מתקדם על מנת לאתר את מקור הנזילה ללא הרס של המבנה.

הכלל החשוב ביותר בתחום איתור הנזילות הינו התזמון. ככל שתאתרו את הנזילה מוקדם יותר, ככה ניתן יהיה לטפל בה ביעילות יותר ולמנוע נזקים חמורים למבנה. אחת הדרכים היעילות ביותר לאיתור נזילות הינן באמצעות מצלמה תרמית.

איתור נזילות במצלמה טרמית בראשון לציון

כאשר יש סדק בצנרת ונוצרת נזילה, ישנן כמה דרכים לזהות את מיקום הסדק. הדרך הנפוצה והיעילה ביותר היא באמצעות איתור נזילה במצלמה טרמית אשר עושה שימוש בזיהוי שינויי טמפרטורה בצנרת אשר מעידים על מיקום אפשרי של של נזילה. באמצעות המצלמה אין צורך לשבור את הרצפה או התקרה. לאחר הבדיקה הלקוח מקבל דו”ח מפורט עם התקלות, וגם עם הדרכים לפתרונן.

חברה לאיתור נזילות בראשון לציון

חברת תרמופלקס הוקמה במטרה לספק פתרונות איתור נזילות במהירות ובנגישות ללקוחותיה. החברה שהוקמה על ידי מומחה לאיתור נזילות סער פלקס בעל ניסיון של למעלה מעשור, מעסיקה את מיטב המומחים בתחום, ובעלת כל המכשור הרלוונטי על מנת לאתר באופן המדויק ביותר את הנזילה שזיהיתם בביתכם.

מעוניינים במומחה לאיתור נזילות בראשון לציון? חייגו עכשיו לצוות המומחים של תרמופלקס, ככל שתקדימו לפתור את בעיית הנזילה מהר יותר, ככה תמנעו נזקים למבנה הבית שלכם ותחסכו עד מאות אלפי שקלים. לתיאום בדיקה בביתכם חייגו עכשיו למספר הטלפון 052-5422805 ונשמח להגיע אליכם ולאתר את הנזילה במהירות.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ