עמוד הבית בלוג איתור רטיבות – הדו”ח המפורט
איתור רטיבות – הדו”ח המפורט
שתף
14 ספט 2020

יכול להיגרם לא מעט נזק כתוצאה מנזילה, ולכן חשוב מאוד לטפל בה בהקדם. אך איתור רטיבות זוהי הדרך הקלה ביותר למצוא את הנזילה שמסתתרת לה מאחורי הקירות. על ידי הדוח המפורט יהיה ניתן לקבל את תמונת המצב האידיאלית. כך כל איש מקצוע ידע בדיוק מה נדרש ממנו לעשות בכדי להחזיר את המצב לקדמותו. ללא דוח מפורט אין לכם שום סיבה להמשיך, בטח לא בנושא כל כך חשוב וקריטי כמו איתור נזילות ורטיבות.

האם חובה לקבל דוח מפורט לאחר איתור רטיבות?

לא כל איש מקצוע שמבצע איתור נזילה או רטיבות יספק לכם דוח מפורט. אך בפועל מדובר על אחד מהתנאים החשובים ביותר שאתם צריכים להציב בתור תנאי סף. לדוח הזה יש כל כך הרבה יתרונות להמשך הדרך, ואתם לא יכולים לוותר עליו. לעיתים הוא האלמנט שיעשה את ההבדל בין הצלחה בטיפול ברטיבות ובנזילה לבין כישלון.

מה אפשר להשיג באמצעות דוח איתור רטיבות?

  • דוח איתור רטיבות יאפשר לאיש המקצוע לדעת בדיוק מה עליו לעשות. הוא יוכל לפעול בהתאם לדוח המפורט, ובאמצעותו הוא יוכל לדעת כי הוא לא פספס אף נקודה. לעיתים מרוב עומס ניתן יהיה לפספס עניין כזה או עניין אחר.
  • הדוח לא רק נועד עבור אנשי המקצוע שמבצעים את התיקונים. הוא גם נועד עבורכם, בכדי שתוכלו לדעת מה מצפה לכם. תוכלו להבין את מצב הקירות ואת מצב הצנרת, ולהבין כיצד תוכלו להחזיר את המצב לקדמותו. במקרה של בעיה תמיד תוכלו להתבסס על הדוח שקיבלתם מראש.
  • רטיבות יכולה להביא איתה נזק רב, ולא תמיד הרטיבות תהיה באשמתכם. הדוח הוא ראייה מרכזית שתוכלו לקחת אותה לבית המשפט במקרה של תביעה. כך תוכלו לדעת כי באמצעות הדוח תוכלו להילחם על כל מה שמגיע לכם מתוקף החוק.

אם איתור רטיבות עם דוח מפורט אמור לעלות יותר?

אין שום סיבה שתשלמו יותר על איתור רטיבות עם דוח מפורט. הדוח הוא דבר בסיסי שאתם אמורים לקבל אחרי ביצוע הבדיקה על ידי איש מקצוע. כך שאם לא בא לכם לשלם יותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנשי המקצוע שלנו יאתרו את כל הרטיבויות בבית או בעסק שלכם, וגם יספקו לכם דוח מפורט – כי מגיע לכם הטוב ביותר.

תוך כמה זמן מקבלים את הדוח?

אתם לא צריכים לחכות! לדוח אתם מקבלים על המקום, מיד לאחר ביצוע הפרוצדורה על ידי איש מקצוע. בתוך זמן קצר תוכלו לקבל סקירה מלאה של מצב הקירות בבית או בעסק, כולל כל ההסברים כיצד תוכלו לתקן את המצב. פתאום תבינו כי זה הרבה יותר קל להיות עם יד על הדופק, והרבה יותר נעים ובטוח. כך שאין לכם מה לחכות – הזמינו עוד היום בדיקת רטיבות לבית או לעסק שלכם.

ייעוץ בוואטסאפ