עמוד הבית Services איתור נזילות מים במצלמה טרמית

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

052-5422805

נזילה בבית, או בכל מרחב אחר, יכולה להיות נזק של ממש. נזק שעלות תיקונו עשוי להגיע למאות, ולעיתים גם לאלפי שקלים או אף יותר. עוגמת הנפש שהיא מביאה אתה, כמו גם ההוצאה הכספית מצדיקים פנייה למומחים בעת זיהויה וניצול כל הפיתוחים האפשריים על מנת לאתרה כראוי ולטפל בה.

איתור נזילות מים במצלמה טרמית נחשב כיום לאחת השיטות הפופולאריות לאיתור נזילות, תוך שימוש בטכניקות חדשניות ומתקדמות.

איך זה עובד

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית מיוחדת נעשה תוך זיהוי הפרשי טמפרטורה במקום, המעידים על הימצאות הנזילה. הפרשי הטמפרטורה מוצגים על ידי המצלמה בעזרת צבעים, כאשר הצבע הכחול מסמל טמפרטורה נמוכה – קרה, ואילו הצבע הצהוב או האדום – טמפרטורה גבוהה – חמה. זוהי, למעשה, סריקה תרמוגרפית, שיכולה לכלול צילום מרזב, איתור נזילות באזור הגג, בחצר, ולמעשה – בכל מקום במבנה, היכן שקיימת סבירות להימצאות הנזילה. 

על מנת לבצע הליך מדויק ונכון של איתור נזילות מים במצלמה טרמית, חשוב תחילה לחמם את צנרת המים למשך זמן כדי שניתן יהיה לראות בבירור על מסך המצלמה את המים החמים, שזורמים ישירות בה. קל להתחקות אחר מים בטמפרטורה גבוהה, שעוברים בצנרת המים לאורך הקירות או אפילו מתחת למרצפות, ובכך לאתר בדיוק את מקור ואת מיקום הנזילה. 

איתור נזילות בחצר או איתור נזילות בגג באמצעות מצלמה טרמית נעשה על ידי מומחים, הנעזרים בציוד הנדרש ויודעים לקרוא היטב את הממצאים. עם זיהוי מקור הנזילה, מסמן בעל המקצוע, לאחר שזיהה אותה, את מיקומה, וכך יודע היכן צריך להרים את הרצפה או אולי לשבור את הקיר. הדבר חוסך לא מעט כסף, ובייחוד – נזקים מיותרים ושבירת קירות ומרצפות שלא לצורך. בזכות שיטה זו עבודתו של בעל המקצוע מדויקת ויעילה הרבה יותר והתיקון הוא נקודתי. 

חשוב לדעת

למרות שלל יתרונותיו של הליך איתור נזילות מים במצלמה טרמית, חשוב לדעת שמדובר בפתרון עם מגבלות מסוימות, שיש לקחת בחשבון. כאשר מדובר באיתור נזילה של מים קרים, הדבר לא תמיד מתאפשר שכן יש צורך בטמפרטורות גבוהות לרוב כדי לאתר את מקור הנזילה. אין זה אומר שהוא לא אפשרי, אך הוא בהחלט עשוי להיות מאתגר.

מסיבה זו, למשל, כאשר יש חשש של נזילה בצנרת מי הביוב, לרוב לא בוחרים בהליך שכזה, או שמשלבים לצידו שימוש במכשיר אקוסטי. דבר נוסף, איתור הנזילות באמצעות מצלמה טרמית אפשרי במקרים הצינורות נמצאים במרחק קצר מהקיר או מהרצפה (סנטימטרים בודדים), ואילו במקרים בהם הנזילה עמוקה יותר, יידרשו אמצעים אחרים. 

כך או כך, אין מנוס מלהיעזר במומחים מנוסים ומקצועיים על מנת לזהות את הנזילה ולקבל את הפתרון היעיל. מומלץ לפנות לבעל מקצוע, העושה שימוש במצלמה טרמית ובציוד חדשני נוסף כדי להבטיח מענה מדויק. 

למה אנחנו?
אייקון שעון
שירות 24/7
אייקון אדם רץ
שירות מהיום להיום
אייקון מנעול
כל סוגי מנעולים
שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ