עמוד הבית בלוג למה אנחנו צריכים מאתר מקצועי ואיזה שירותים הוא מספק
למה אנחנו צריכים מאתר מקצועי ואיזה שירותים הוא מספק
שתף
11 אוק 2020

מאתר נזילות מספק שירותים רבים ומגוונים, שעיקרם הינו איתור נזילות סמויות, וכל הקשור בצנרת. איתור נזילות מוקדם יציל את המבנה מפני נזקים חמורים והשלכות עתידיות מרחיקות לכת. כאן תוכלו לקרוא את כל המידע הנחוץ אודות מאתר נזילות, ואיזה שירותים הוא מספק לכם.

איזה שירותים מסופקים

מבנה הבית שלה טומן בתוכו את כל מערכת הצנרת, והיא לא גלויה לעין. בעבר על מנת לאתר נזילות בתשתיות המבנה נאלצו לבצע הרס למבנה, לעתים בכמה מקומות שונים רק על מנת לזהות את מקור הנזילה, ולתקן אותה. מאתר מקצועי מומחה ידע לאתר עבורכם נזילה סמויה ללא נזק למבנה, ואף לספק לכם דרכים לפתרון. בנוסף לאיתור נזילות הוא יספק לכם גם שירותים חשובים אחרים.

צילום קווי ביוב

מאתר נזילות יעשה שימוש בטכנולוגיה של צילום קווי ביוב על מנת לאתר סתימות ביוב מחדירת אדמה או מהצטברות שומנים, בעיות בשיפוע קו הביוב, הצפות ביוב בבית ובתוך האדמה.

איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית

עוד טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לאתר נזילות ללא הרס המבנה הינה איתור נזילה במצלמה טרמית. מצלמה הפועלת על טכנולוגית אינפרא אדום, מאתרת נזילות באמצעות איתור שינויי טמפרטורה הנוצרים בעקבות נזילה.

צילום מערכת הדלוחין

מי הדלוחין הינם המים שאותם מנקזת המערכת, ונקראים גם מים אפורים. מערכת הצנרת מנקזת את המים המשומשים מהכיורים, המקלחות, מדיח הכלים ומכונת הכביסה. במערכת הצנרת הזאת יכולות לקרות תקלות שיש לאתר אותן באמצעות החדרת מצלמה אופטית זעירה אל הצנרת.

איתור תוואי הצנרת

יש צורך לאתר את תוואי הצנרת על מנת לזהות האם קיימים מכשולים תת קרקעיים במקומות בהם מעוניינים לבנות, או להקמת תשתיות חדישות יותר. במידה ומדובר בתשתיות העשויות ממתכת, יאתרו אותן באמצעות גלאי, ואילו מדובר בצנרת חלולה, יתארו את התוואי שלה באמצעות השחלת מוט פלדה גמיש עם משדר.

בדיקת דירות לפני אכלוס

בדיקת דירות לפני אכלוס מאפשרת לדיירים לקבל תמונת מצב עדכנית לגבי כל המתרחש בתשתיות הדירה. צוות מקצועי מבצע בדיקה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, ומספק ללקוח דוח מפורט עם כל הממצאים שגילה.

אבחון בעיות איטום

איטום המבנה הוא החלק החשוב ביותר בכל מבנה, במיוחד בתקופת החורף. בעיות איטום יכולות להיווצר כתוצאה מאיטום לקוי או מבלאי לאחר כמה שנים. אבחון בעיות איטום מאפשר זיהוי מדויק של המיקום בו יש בעיות איטום.

מאתר נזילות

נזילות יכולות לקרות במספר נקודות מרכזיות, מה שכל מאתר חייב לדעת, ולבדוק תחילה. נזילות יכולות להתרחש בקו אספקת המים, בין המונה לבין הבית.

כאן מדובר בנזילה שיכולה להתרחש לרוב 3 מטרים מתחת לאדמה והיא מחייבת מאתר  מקצועי.

הנקודה הנפוצה ביותר הם כמובן בברזים, במקלחות ובחדרי שירותים. אלה הן נזילות הנראות לעין, וקל מאוד לזהות אותן. במקרים כאלה עליכם לטפל בנזילה במהירות האפשרית כיוון שהיא תגרום לכם לבזבז המון מים.

חברת איתור נזילות – תרמופלס

את כל השירותים האלה מספקת לכם החברה המובילה בישראל בתחום איתור נזילות ותווי צנרות, חברת תרמופלקס. החברה הוקמה על ידי מאתר הנזילות המקצועי סער פלקס, מומחה בתחומו בעל ניסיון של 10 שנים. לחברה צוות מומחים מהשורה הראשונה, ואת כל הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. לקוחות החברה נהנים משירות לקוחות אדיב, מתן פתרונות וקבלת דוחות מפורטים עם כל ממצאי הבדיקה.

ייעוץ בוואטסאפ