עמוד הבית בלוג בדיקת דירה לפני אכלוס – ללא בדיקה לא רוכשים!
בדיקת דירה לפני אכלוס – ללא בדיקה לא רוכשים!
שתף
14 אוק 2020

כאשר נכנסים לדירה חדשה שזה עתה הושלמה בנייתה, לרוב בשנה הראשונה מתגלים כל תקלות הבנייה, וליקויים שונים. על מנת להימנע משנה מלאה בהפתעות, ישנן חברות המספקות שירותי בדיקת דירה לפני איכלוס. מטרת השירות הינו לבצע בדיקות לתשתיות הדירה שלכם, לאתר את הבעיות ולהביא לתיקונן בהקדם האפשרי. אז איך זה עובד? המשיכו לקרוא ותבינו.

בדיקת דירה לפני מסירה

כאשר מבצעים בדיקת דירה לפני מסירה, הדיירים יקבלו דו"ח נזקים מפורט המתאר בדיוק את כל התקלות בתשתיות המבנה. כמו למשל ליקויי בנייה באינסטלציה לאיתור נזילות במידה ויש, והאם יש צורך בנקיטת פעולות שונות. ליקוי נוסף שניתן לגלות בבדיקה הינו ליקויי בניה בשלד הדירה, ועד כמה הם חמורים. זאת ועוד, ניתן לגלות ליקויי חשמל, ליקויי בניית חיפוי הרצפה ועוד.

בדיקת דירה לפני קנייה

לאלה מכם אשר רוכשים דירה חדשה, או ישנה יותר, שירותי בדיקות דירות לפני איכלוס יעניק לכם ראש שקט ובטוח. הבדיקה תמצא עבורכם בדקדקנות את כל הבעיות הקיימות בתשתיות המבנה אותו אתם מעוניינים לרכוש, וככה תדעו מה ניצב לפניכם. לאחר בדיקה כזאת תוכלו לנהל משא ומתן נוסף על מחיר הדירה, וגם לגלות תקלות שעלולות לעלות לכם הון בהמשך. אז אם אתם עומדים לרכוש דירה בקרוב, השירות הזה הוא בדיוק בשבילכם והוא יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.

בדיקת דירה חדשה עם תרמופלקס

בדיקת דירה חדשה או ישנה הינה קריטית, ועל מנת שהיא תצליח עליכם לוודא כי החברה המבצעת הינה חברה מקצועית ואמינה. חברת תרמופלקס הוקמה על ידי מאתר הנזילות המקצועי סער פלקס, לפני עשור. מאז שהוקמה החברה מובילה את תחום איתור נזילות בישראל, ומספקת שירותים שונים ללקוחותיה. צוות המומחים העובדים בחברה מבינים את המשמעות של עבודתם, ולוקחים כל מקרה בכובד ראש.

אנחנו מבינים את החשיבות של זיהוי תקלות וליקויים בהקדם האפשרי, ואף את המשמעות וההשלכות שיש במידה ולא יטופלו בזמן. לכן, מרגע פנייתכם אלינו אנחנו נעשה את כל שיידרש על מנת להגיע אליכם בהקדם האפשרי, ולמצות את המכשור והידע שלנו בשטח.

מחפשים בדיקת דירה לפני איכלוס? תרמופלקס היא הפתרון המושלם עבורכם.

לתיאום בדיקה ושאלות נוספות חייגו אלינו עכשיו למספר 054-5422805 . מרגע הפנייה הבעיה שלכם הופכת להיות שלנו.

 

ייעוץ בוואטסאפ