עמוד הבית צילום צנרת ביוב: לבצע את משימת האיתור כנדרש
עמוד הבית צילום צנרת ביוב: לבצע את משימת האיתור כנדרש

צילום צנרת ביוב: לבצע את משימת האיתור כנדרש

צילום צנרת ביוב יתבצע עקב חשד לנזילה. בין אם מדובר בבלאי, סדקים, לחץ מים היוצר אבנית או שמא מדובר בהיבטים אחרים – ישנן סיבות שונות ומגוונות היכולות ליצור נזילה בצנרת. במקום להתעכב ולחכות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת תרמופלקס. חברה זו תאתר את הנזילה בזכות הציוד המתקדם ביותר, תקרא את הממצאים העולים מהבדיקה – ותעדכן אתכם בהקדם. כמו כן, ובהתאם למידע המתקבל מהבדיקה – כך ניתן יהיה להתאים את הטיפול הרלוונטי. נשמח לעמוד לרשותכם.

עוברים בקרוב לבית חדש? אין ספק שמדובר בשלב מרגש ומשמח; שלב המסמל התקדמות ושדרוג איכות חייכם לטובה. לקראת מעבר זה, יהיה עליכם לבצע מגוון רחב של משימות הכוללות, בין היתר, את בדיקת התשתית של המבנה. כלומר, לצד צביעת הקירות, עיצוב החדרים והעברת הריהוט חשוב לא פחות לוודא כי נזילת מים לא תפתיע אותנו.

מעוניינים לוודא כי הצנרת פועלת כראוי? כדי לוודא כי לא קיימות סתימות או שמא הצנרת איננה סובלת מחלודה, רצוי לפנות אל שירותיהם של אנשי מקצוע ולבקש את הסיוע שלהם. במילים אחרות, במקום לחכות רגע לפני הפיצוץ של הצנרת – יש לאתר את הנזילות כדי לפתור את המצב.

לשם ביצוע המשימה, בעלי המקצוע יסתייעו במוצר המתקדם הבא: צילום קווי הביוב. ייחודה של מצלמה זו, המשמשת מעין רובוט, היא לחדור לתוך הצנרת ולתעד את המתרחש בתוכה – תוך סיבוב של 360 מעלות. על ידי תיעוד זה, המצלמה תאתר קיומם של כשלים, ליקויים והיבטים בעייתיים אחרים. בסיומו של הליך זה, יתקבל המידע המדויק ביותר אשר יאפשר את מציאת הפתרון ביעילות ובזריזות.

למצוא את התשובה המדויקת

כדי למנוע נזקים מיותרים ולחסוך בזמנים ובעלויות, מומלץ להסתייע בצילום קווי ביוב. כך, תוכלו להגיע לעובי הקורה – ולמצוא את התשובה. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת תרמופלקס. אנו משתמשים המצלמת ביוב המתעדת בדיוק רב את צנרות ביוב – עד קוטר 8 צול.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ