עמוד הבית בדיקה תרמית לאיתור נזילות
עמוד הבית בדיקה תרמית לאיתור נזילות

בדיקה תרמית לאיתור נזילות

היתרונות של בדיקה תרמית לאיתור נזילות ידועות לכולם. מדובר על אחד מהפתרונות היעילים ביותר לאיתור של נזילות בכל קנה מידה. זה לא משנה אם מדובר על נזילה גדולה או מצד שני על נזילה קטנה, הקלות היא בדיוק אותה הקלות. אך מה עוד חשוב שתדעו לפני שתבחרו באופציה הזאת מבין כל האפשרויות האחרות? כי בסוף המטרה שלכם היא לזהות את הנזילה בהקדם האפשרי כדי להחזיר את החיים בחזרה למסלול התקין.

מתי צריך לבצע בדיקה תרמית?

כמובן שאמורים להיות תמרורי אזהרה שיחייבו אתכם לבצע בדיקה תרמית לאיתור נזילות. אם אתם רואים חריגה משמעותית בחשבון המים, ככל הנראה שישנה נזילה באחד הצינורות. בנוסף כתמי רטיבות על הקירות, הן ללא צל של ספק סממן לכך שישנה נזילה. אך גם ריח לא נעים שאינכם יודעים מהיכן הוא מגיע, יכול להתריע על כך שישנה נזילה שעליכם לטפל בה.

כיצד מתבצעת בדיקה תרמית לאיתור נזילות?

  • בשלב הראשון יבצע איש המקצוע בדיקה ידנית, ויבחן את כל האזורים המועדים לפורענות. כך שיהיה אפשר לבצע את הסריקה עם המצלמה בצורה יעילה. לעיתים יהיה אפשר לקבל לא מעט תובנות על סמך הבדיקה הידנית שיכולה להסיר לא מעט סימני שאלה.
  • לאחר שאיש המקצוע ממפה את השטח באופן ידני, הוא כעת יכול להתחיל לסרוק את הקירות עם המצלמה. בשלב הזה ניתן יהיה לראות בצורה ברורה את האזורים שבהם יש נזילות ואת האזורים שבהם אין נזילות. כמובן שאיש המקצוע מסמן את כל האזורים שבהם הוא מזהה מקור נזילה.
  • השלב האחרון של בדיקה תרמית לאיתור נזילות הוא כמובן תיקון הנזילות. חשוב מאוד לבצע את התיקון במהירות, על מנת שהנזילה לא תסב נזק רב. כל זמן שבו הנזילה לא מטופלת כראוי, הוא זמן שבו הנזק רק הופך להיות גדול עוד יותר.

איתור נזילות עם מצלמה תרמית מבטיח שקט נפשי!

נזילות יכולות להיות מטרד רציני, בטח אם אינכם יודעים בדיוק היכן הם נמצאים. באמצעות איתור נזילות עם מצלמה תרמית ניתן לזהות את מקור הנזילה, וגם לטפל בה בצורה הכי מקצועית שיש. כך שתוכלו להחזיר לעצמכם את השקט הנפשי, שאולי כבר שכחתם איך הוא מרגיש. כי ההתמודדות הזאת עם הנזילות יכולה להיות התמודדות מאוד מתישה וכמובן שגם מעייפת. 

בדיקה תרמית לאיתור נזילות רק אצל המומחים בתחום

גם כאשר משתמשים בציוד הכי מתקדם שיש, חשוב מאוד להשתמש בציוד בצורה נכונה. כך שמוטב כי תבחרו אנשי מקצוע מיומנים, כאלה שאתם סומכים עליהם בעיניים עצומות. אנו מבטיחים לכם כי הצוות שלנו ידע לזהות את מקור הנזילה. כך שתוכלו להיות בטוחים כי הנזילה לא תחזור על עצמה פעם נוספת בעתיד הקרוב או בעתיד הרחוק.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ