עמוד הבית בדיקה תרמית לאיתור נזילות
עמוד הבית בדיקה תרמית לאיתור נזילות

בדיקה תרמית לאיתור נזילות

אם זיהיתם באחד מקירות הבית נזילה, ואתם רוצים לבדוק את מקור המים טרם ביצוע קידוח, בדיקה תרמית לאיתור נזילות היא הבדיקה המדויקת ביותר שיש כיום לאיתור נזילות מים.

הבדיקה החדשנית מבוצעת ללא צורך בקידוח מיותר לקיר, ומאפשרת על ידי צילום פשוט לקבל תמונה מצב מלאה של חלל הפנים של הקיר ומקור הנזילה.

מצלמת אינפרה-אדום מצלמת את האזור החשוד ומציגה מתונה ויזואלית של מקור הנזילה.

חברת תרמופלקס מסייעת ללקוחותיה באיתור נזילות על ידי ביצוע בדיקה תרמית פשוטה ומהירה.

זיהוי מדויק- איך מתבצעת בדיקה תרמית?

המצלמה מזהה כל עצם שנמצא בטווח התמונה על ידי קטלוג מידות חום שלו. גלי האינפרה-אדום משדרים למצלמה את הטמפרטורה של כל צינור בקיר וכך נוצרת תמונה ויזואלית של פנים הקיר. התמונה מפרטת לפי צבעים מה בדיוק נמצא בחלל קיר והאם יש זרימת מים חלשה או חזקה בקיר. מקום המים מוצג לבוחן על הצג תוך שניות ספורות מרגע הצילום, ומאפשר טיפול ממוקד בבעיה.

טרם עידן המצלמה התרמית, טיפול בנזילות מים כלל קידוח בשיטת ניסוי וטעיה באזור בו נצפו כתמי מים. הדבר גרם לעבודה כפולה ומכופלת של איש המקצוע, לצד נזקים רבים לקירות ולתשתית המבנה.

פיתוח טכנולוגית הצילום התרמי צמצם בצורה משמעותית את הצורך בקידוח. כיום, מרבית העבודה בטיפול בנזילות מתרכז בפעולות האיטום עצמן ולא באיתור המקורות.

שומרים על המבנה

לנזילות מים יש יכולת לפגוע בצורה קשה במבנים. לעיתים מים יכולים להביא לקריסה חלקית של קירות ותקרות, אם הנזילה לא מטופלת כראוי. אי לכך, מענה מהיר הוא חיוני בעת טיפול במים. בדיקה תרמית מקצרת משמעותית את זמן התגובה לטיפול ולא דורשת חיפושים ארוכים אחר מקור הנזילה. מבחינת הלקוחות היכולת להימנע מקידוחים רבים מאפשרת להם להתמודד עם פחות לכלוך במהלך התיקון.

חברת תרמופלקס מבצעת איתור נזילות במצלמה טרמית. אנו משתמשים במצלמות משוכללות טכנולוגית אשר נותנות מענה מהיר ומידיי לכל נזילה. בין אם בקירות הבית, ברצפות או בתקרות, אתם יכולים להיות בטוחים שאנו נאתר את הנזילה ונטפל בה מיד.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ