עמוד הבית בלוג אבחון חדירות מי גשמיים – מתכוננים לחורף
אבחון חדירות מי גשמיים – מתכוננים לחורף
שתף
21 ספט 2020

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בחורף היא באמת חדירת מים למבנים. איך זה קורה? לרוב בגלל בעיות באיטום שלא בוצע כראוי או שנשחק עם הזמן, ואפילו כתוצאה מתזוזה של המבנה והסדקים שנוצרים כתוצאה מכך. כאן תוכלו לקרוא הכל אודות חדירת מי גשמים, אבחון הדליפות וגם על חברה אמינה שתבצע את הבדיקה אצלכם בבית, באמינות ובמקצועיות.

למה צריך לאבחן חדירת מי גשמים?

חדירה של מים גשמים למבנה עלולה לגרום לנזקים רבים במעטפת ובתוך המבנה. איטום המבנה נועד לשמור על המבנה ועל הדיירים המתגוררים בו. כאשר יש בעיות באיטום, נוצרים סדקים באיטום ודרכם חודרים מי גשמים. החלק הקשה מגיע כאשר צריך לאבחן במדויק היכן מקור הדליפה, זאת כדי לתקן אותה. אבחון מיקום הדליפה מתבצע באמצעות מכשור מתקדם וצוות מקצועי ומנוסה שיודע לקרוא את הנתונים בצורה מדויקת.

נזילות מים בחורף – למה זה קורה?

הגשם הראשון, והגשמים בכלל משקפים לנו את בעיות האיטום שיש במבנה. אפילו דליפת גג קלה יחסית עלולה לגרום לנזק כביר לדירה שלכם, ולכן חשוב מאוד לטפל בנזילה באופן מיידי. נזילות מים בחורף מתרחשות לרוב בעקבות בעיות איטום במבנה, או שלא בוצע כראוי או שהאיטום נשחק. על מנת לטפל בנזילה עליכם להזמין חברה המבצעת אבחון חדירת מי גשמים, שתגלה מאיפה הדליפה ותציע לכם דרכי פתרון.

אבחון חדירת מי גשמים עם תרמופלקס

חברת תרמופלקס הינה חברה בעלת ניסיון של שנים ארוכות באיתור נזילות מים, החברה עושה זאת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת כמו מצלמה תרמית סיבים אופטיים, גז ומכשירים אקוסטיים לזיהוי גלי קול. החברה הוקמה מתוך הבנת המשמעות של נזילות מים, וההשלכות שיש להן לטווח הקצר והארוך. לקוחות החברה נהנים משירות לקוחות אדיב, זמין ונגיש בכל עת. 

 

באמצעות המכשור הטכנולוגי והמתקדם, החברה יכולה לאתר את הנזילות באופן מדויק ללא הרס של המבנה. עליכם לדעת כי גילוי מוקדם של מקור הנזילה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף, ולהביא למזעור את הנזקים באופן משמעותי. חושבים שאתם צריכים אבחון חדירות מי גשמיים ממבנים? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

חייגו עכשיו למומחים של תרמופלקס במספר הטלפון 054-5422805, ונשמח לאתר את הנזילה בהקדם האפשרי.

ייעוץ בוואטסאפ