עמוד הבית בלוג 3 סימנים לכך שיש לכם בעיה בצנרת
3 סימנים לכך שיש לכם בעיה בצנרת
שתף
16 פבר 2022

ייתכן שתהיה לכם בעיה בצנרת אם תשימו לב שהמים שלכם לא חמים כמו פעם, האסלה לא שוטפת כמו שצריך, או שהכיור עולה על גדותיו. מה עוד חשוב לדעת על בעיות אינסטלציה והזמנת אינסטלטור? המשיכו לקרוא, כל המידע לפניכם.

אחד הסימנים הנפוצים ביותר לכך שיש לך בעיה בצנרת הוא, כאשר אתה מתחיל לשים לב שהמים שלך אינם חמים כמו פעם. זה יכול לקרות אם יש בעיה עם הדוד או מערכת החימום. סימן נוסף לבעיה בצנרת עשוי להיות כאשר האסלה שלך לא שוטפת כראוי. זה יכול לקרות אם יש בעיה בקו הביוב או בצנרת בכלל. לבסוף, אם הכיור שלך מתחיל לעלות על גדותיו באופן קבוע, זה יכול להיות סימן לקו ניקוז סתום שעלול להוביל לבעיות ביוב ובעיות אחרות בהמשך הזמן ובהמשך הקו של הצנרת. עוד על אינסטלטור בחולון ותיקוני צנרת כאן:

מה זה אומר כשיש קול שריקה בזמן פתיחת המים?

צנרת היא אוסף צינורות המובילים מים, גז או חומרים נוזליים אחרים מנקודה אחת לאחרת. אם למשל יש לכם קול שריקה כשאתם פותחים את המים, ייתכן שיש בעיה בצנרת. במובן זה, צליל המים נותן לנו אינדיקציה אם הצנרת תקינה או אינה תקינה. כאשר תזמינו אינסטלטור בחולון לתיקון הצנרת, סביר שהוא קודם כל יקשיב לצליל המים הזורמים.

ישנם סוגים שונים של קולות שריקות בכיור. הנה כמה:

1) המים זורמים מהר מדי ויוצרים צליל גבוה

2) יש משהו שסותם את הצנרת, כמו כדור שיער או פיסת נייר, חלקי פסולת ועוד.

3) לחץ המים אינו חזק מספיק כדי לדחוף את המים דרך הצינור.

לחץ מים בצנרת – מה זה אומר?

מה זה לחץ מים נמוך בצנרת וכיצד ניתן להגביר לחץ מים בעזרת אינסטלטור בחולון? ובכן, לחץ מים הוא גורם חשוב בחיי היומיום שלנו. לחץ נמוך מדי עלול להוביל לסתימת ניקוז, בעוד לחץ גבוה מדי עלול לגרום לנזק למכשירים ולמתקנים סניטריים למיניהם.

לחצי מים נמוכים נגרמים מהצטברות של משקעים או לכלוך שיוצרים סתימה, או משסתומים או צינורות פגומים המאפשרים מעבר מועט של מים. ישנן דרכים רבות להגדיל את אספקת המים, כולל התקנת שסתום חדש או החלפת צינור באחד עם שטח פנים גדול יותר למים לזרום דרכו.

רטיבות מתחת לריצוף היא סימן לבעיות אינסטלציה

רטיבות מתחת לריצוף היא לא תמיד סימן לבעיות בצנרת, אבל היא בהחלט יכולה להיות ממקורות כמו דליפות או נזילות מים. במקרים אלו, תצטרכו להזמין שירות איתור נזילות.

הלחות יכולה להיות גם מהאדמה, מהגשם, מהלחות ואפילו מהרגליים שלך אם אתה עומד במים על רצפה רטובה. אם כך, הקפידו לקבל לפחות 2-3 הצעות מחיר משרברבים שונים, מה שיעזור לכם לבחור בנותן השירות הנכון לכם ביותר.

ייעוץ בוואטסאפ