עמוד הבית בחירת איש מקצוע לאיתור נזילות מקצועי
עמוד הבית בחירת איש מקצוע לאיתור נזילות מקצועי

בחירת איש מקצוע לאיתור נזילות מקצועי

מלאכת איתור נזילות מים תתבצע על ידי המכשור המתקדם ביותר. לצורך תפעול המכשור, יש לפנות אך ורק אל המומחים; אנשי המקצוע בעלי הניסיון, ההכשרה וההבנה כיצד לתפעל את הציוד, לקרוא את הממצאים ולפעול בהתאם. אם גם אתם מעוניינים לקבל שירות זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת תרמופלקס. אנו משתפים פעולה עם קהל לקוחות רב – פרטי ועסקי כאחד. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לאתר את הנזילה ולהתאים לה את הפתרון הרלוונטי.

היווצרותה של נזילת מים בקירות הינה מטרד רציני; מטרד שיש ביכולתו לשבש את שגרת יומנו. עולים ניחוחות לא נעימים בחדרי הבית? הפנלים מתקלפים למרות שמדובר בבית חדש? מופיעים סימני עובש ופטריות על הקירות? ייתכן וגם אתם סובלים מנזילה בקירות הבית! נדגיש כי בראש ובראשונה יש לבצע בדיקת מיקום הנזילה בקיר.

כלומר, ייתכן והנזילה עברה מסלול ארוך בתוך חלל צר זה. בשל כך, יהיה עליכם ליצור קשר עם אינסטלטור שיבצע את הבדיקה עבורכם – ובמקצועיות הדרושה.

לצד אפשרויות הבדיקה המוכרות והסטנדרטיות, קיימות היום שיטות מתקדמות ומרשימות ביותר. בשל כך, בבואכם לחפש אחר בעל מקצוע מנוסה, מומלץ לשאול אותו האם הוא בקיא בשיטות אלו. כמו כן, יהיה עליכם לברר האם הוא מחזיק בניסיון הרלוונטי והאם הוא מעניק אחריות בסיום עבודת התיקון על הנזילה.

בהתאם לכל זאת, כך ניתן יהיה לקבוע את המחיר עבור תהליך העבודה. בשלב זה, האינסטלטור יתחיל באיתור הנזילה בפועל. בין אם באמצעות צילום קווי הצנרת ובין אם על ידי שימוש במצלמה טרמית – הפתרון לבעיה ממתין לכם מעבר לפינה!

לבצע את העבודה כהלכה

איתור נזילה באופן מקצועי, קפדני ומדויק יוביל לתוצאה הרצויה. כדי לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה במהרה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת תרמופלקס. אנו מתמחים בביצוע בדיקות אלו על הצד הטוב ביותר. כמו כן, אנו מבצעים צילום מרזבים, בדיקות בדירות לפני אכלוס ועוד. וזאת, ללא הרס מיותר.

 

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ