עמוד הבית בלוג יש לכם נזילה סמויה? כך תוודא זאת בעצמך
יש לכם נזילה סמויה? כך תוודא זאת בעצמך
שתף
14 אוק 2020

איתור מוקדם של נזילת מים יכול לחסוך לכם הרבה כסף, ואף למנוע אסון פוטנציאלי. נזילות יכולות להיות גלויות, אך המסוכנות ביותר הן הנזילות הסמויות אשר מקורן בצנרת מאחורי הקירות או מתחת לריצוף. להלן מספר סימנים לכך שיש לכם נזילה, וכדאי לשקול לפנות לחברת איתור נזילות באופן מיידי.

בדקו את מד המים

אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת האם יש לכם נזילה בצנרת היא לבדוק את מד המים. לשם כך, תחילה תצטרכו לכבות את כל ברזי המים בבית, וודאו כי מדיח הכלים ומכונת הכביסה אינם פועלים. לאחר מכן, צפו במונה ובדקו האם הוא זז. אם כן, סביר להניח שיש לכם נזילה. במידה והמונה לא משתנה מיד המתינו כשעתיים ואז בצעו שוב את הבדיקה, אם אתם מזהים שינוי במדדים למרות שכל הברזים סגורים – סימן שמדובר בנזילה איטית.

עקבו אחר חשבון המים שלכם

אם חשבון המים שלכם עולה באופן עקבי, אך הרגלי השימוש במים שלכם לא השתנו, ייתכן שמקור הבעיה היא נזילת מים. השוו בין החשבונות האחרונים שלכם על מנת לזהות האם יש עלייה מתמדת. זכרו כי רוב הצנרת שלכם ממוקמת מתחת לאדמה, וייתכן שלעולם לא תגלו נזילות בחלק הזה של המערכת, אך תמיד תשלמו עליהן. עדיף לבצע בדיקה מקצועית ולהימנע מבזבוז מים וכסף רב.

היוועצו בחברה לאיתור נזילות

חברה מקצועית לאיתור נזילות תאפשר לכם באמצעות צוות מיומן והמכשור המתאים, לאתר את מקור הנזילה באופן מדויק, ביעילות ובמהירות. חברת תרמופלקס הינה חברה מקצועית המעניקה ללקוחותיה שירותי איתור נזילות. מרגע הפנייה לחברה, היא תפעל למען פתרון הבעיה בהקדם האפשרי זאת מתוך הבנת המשמעות של גילוי מוקדם.

איתור נזילה סמויה מחיר

בעבר על מנת לאתר נזילה סמויה, אנשי מקצוע היו שוברים קירות או רצפות – היכן שהצנרת נמצאת והכל על פי ניסוי ותהייה. היום באמצעות השיטות החדשניות ובעיקר מצלמה תרמית, ניתן לזהות את הנזילה במדויק ובאופן מיידי ללא הרס.

אמנם הבדיקה יקרה יותר מהבדיקה הישנה, אך היא חוסכת כסף רק בכך שאין צורך לשבור קירות או רצפות ואז לתקן אותן.

ייעוץ בוואטסאפ