עמוד הבית בלוג איתור נזילות בגינה
איתור נזילות בגינה
שתף
08 ספט 2022

נזילה בתוך הבית קל לזהות כי היא מביאה איתה סימני רטיבות על הקיר. אחרי שאתם מבחינים באותם סימני רטיבות לא יהיה ספק כי מסתתרת נזילה מאחורי אחד הקירות. אך מה אתם עושים בהקשר של איתור נזילות בגינה?

הסבירות לנזילה בגינה היא גבוהה, אך בו בזמן גם מאוד קשה לאתר אותה. החלטנו להרים את הכפפה כדי להסביר לכם בדיוק איך תוכלו לזהות את הנזילה ומה אפשר לעשות בנידון.

כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם משאירים את הנזילה שתפגע בכל הצמחייה. נזילה אחת קטנה עשויה להרוס את כל העבודה הקשה שאותה עשיתם לאורך השנים.

זה מה שצריך לדעת לפני שמזמינים אינסטלטור שיאתר את הנזילה בגינה.

איך מתבצע איתור נזילות בגינה?

נכון להיום לכל אינסטלטור יש את דפוס העבודה המועדפת עליו. יש כאלה שמעדיפים לעבוד בדרך אחת, אחרים יעדיפו לעבוד בדרך אחרת. מוטב כי תוודאו מראש עם האינסטלטור באיזה שיטה הוא מעדיף לעבוד.

מרבית האינסטלטורים מבצעים איתור נזילות בגינה על ידי מצלמה תרמית. הבעיה העיקרית עם המצלמה התרמית היא שבאמצעותה יהיה ניתן לאתר נזילות לא עמוקות.

אם הנזילה עולה על עומק של כמה מטרים, המצלמה התרמית תתקשה לזהות אותה. אם המצלמה התרמית לא מזהה את הנזילה יהיה אפשר לבצע איתור נזילות בגז.

כאן השיטה הזאת תהיה אפקטיבית גם לעומקים גבוהים, כך שלא צריכה להיות בעיה בהקשר הזה. החיסרון של איתור נזילות עם גז הוא שהוא דורש הכנה מקדימה. לא תמיד תרצו להתעסק עם כל ההכנה המקדימה שעשויה לבזבז זמן יקר.

איתור נזילות בגינה

למה מוטב שלא להתמהמה עם איתור נזילות?

חושבים כי המצב ילך וישתפר ככל שעובר הזמן? המציאות תראה לכם משהו אחר לגמרי. איתור נזילות בגינה צריך להיעשות בהקדם כי הנזילה עשויה רק להחמיר עם הזמן.

הנזילה הקטנה שהייתם יכולים להשתלט עליה בזמן תהפוך להיות נזילה גדולה ורצינית. אותה נזילה שהייתה נראית לכם קטנה ושולית עלולה להרוס את כל הצמחייה בגינה.

מה שיגרום לכך שתצטרכו לחזור על הפעולות שאותן עשיתם בעבר. לא חבל שכל העבודה הקשה שלכם תיעלם כלא הייתה? מדובר על פעולה שרק תחמיר את המצב שגם ככה מקשה עליכם.

אחרי שתשלמו על איתור נזילות בתוך הגינה, יהיה עליכם לשלם על כל התיקונים הנוספים. חוששים שיש נזילה בגינה? מיד תזמינו אינסטלטור שיבחן את המצב עם הציוד המתקדם שברשותו.

מהן הסיבות להופעת נזילות בגינה הביתית?

לא חסרות סיבות שיביאו אתכם למצב שבו תצטרכו להזמין שירותי איתור נזילות בגינה.

השחיקה של הצנרת בגינה היא ככל הנראה הסיבה המרכזית להיווצרות נזילות ללא כל התראה מוקדמת.

אם הצנרת יחסית חדשה יכול להיות כי אנשי מקצוע שונים שעבדו בגינה גרמו לנזילה. אך באופן עקרוני הסיבה לא אמורה לעניין אתכם עד שלא תטפלו בנזילה.

אחרי שתבצעו איתור נזילות מים בגינה, תוכלו להתפנות כדי לאתר את מקור הבעיה. החדשות הטובות הן שהאינסטלטור לרוב יוכל להציג בפניכם את הסיבה להופעת הנזילה בגינה.

גם אם לא יהיה מדובר על קביעה חד משמעית, תוכל להיות לו הערכה מסוימת על סמך המצב בשטח. כך שאינכם צריכים לשבור את הראש יתר על המידה, פשוט תתייעצו עם האינסטלטור.

איתור נזילות בגינה

איך בוחרים אינסטלטור לאיתור נזילות בגינה?

ישנו הבדל מהותי בין איתור נזילה בגינה לבין איתור נזילה בבית. כך שיהיה עליכם לבחור באיש מקצוע שמתמחה באיתור נזילות בתוך הגינה הביתית.

אם לא תזמינו אינסטלטור שיודע לאתר נזילות בגינה, לא בטוח שהוא יעמוד בציפיות שלכם.

תוכלו לשמוע המלצות על אינסטלטורים שונים מאנשים שקיבלו מהם שירות. אנשים שהיו פחות או יותר במצב שלכם, ונעזרו באותם אנשי מקצוע לפתור את הבעיה.

אל תשכחו לוודא כי אותו אינסטלטור מאתר נזילות יהיה מסוגל להגיע בהקדם האפשרי.

הרי איתור נזילות מים בגינה שלא יתבצע בזמן הנדרש עשוי רק להחמיר את המצב ואת הבעיה. במקום שתפתרו אותה בקלות, תיכנסו אל תוך בור שלא תוכלו לצאת ממנו כל כך בקלות.

כמה עולה לבצע איתור נזילות מים בגינה?

איתור נזילות בגינה מחיר הוא אחד מהפרמטרים השונים שיהיה עליכם להתייחס אליו בעת בחירת איש המקצוע. עם זאת אל תבחרו איש מקצוע לביצוע איתור נזילות מים בגינה רק על סמך המחיר.

אז כמה נהוג לשלם על איתור נזילה מחוץ לבית? המחיר נקבע בהתאם לשיטה שבה משתמשים לאיתור הנזילה. לכל שיטה יש תעריף שונה, מה שיכול להוביל לכך שתמצאו את עצמכם משלמים מחירים שונים.

איתור נזילה עם מצלמה טרמית יעלה בין 500 עד 1000 ש"ח ברוב המקרים. עם זאת איתור נזילה בגז בשטח הגינה יעלה בין 1500 עד 2000 ש"ח.

המלצה שלנו אליכם היא לסכם עם החברה את המחירים טרם תחילת העבודה. השוואת מחירים בין אינסטלטורים שונים תוזיל את התעריפים באופן שלא תוכלו להתעלם ממנו.

שירות מחיר
איתור נזילות במצלמה טרמית 500 – 1000 ₪
איתור נזילה בגז 1500 – 2000 ₪

חברת תרמופלקס מומחית לאיתור נזילות בגינה

הבחנתם בכל מיני סימנים מחשידים שגורמים לכם לחשוש שיש נזילה בגינה? על מנת שתוכלו להפוך את החששות לעובדות יהיה עליכם לפנות למומחים בתחום.

הרי כל קביעה לא נכונה עשויה רק לסבך אתכם יותר, גם ככה המצב כרגע לא אידיאלי.

רוצים לקבל שירותי איתור נזילות בגינה על ידי מומחים אמיתיים בתחום? הכירו את חברת תרמופלקס.

החברה הכי מנוסה ומיומנת באיתור נזילות בתוך הבית או מחוצה לו. אחרי שהצוות יגיע אליכם לגינה הוא ידע לבחון את כל הצנרת ולאתר את הנזילה.

אם לא תהיה נזילה, תוכלו להמשיך בשגרת היום הרגילה שלכם. אם אכן תהיה נזילה יהיה אפשר לתקן אותה בסכום נוח בהשוואה לנזק שהיא עשויה לסב לגינה עצמה.

ייעוץ בוואטסאפ