עמוד הבית בלוג יש לכם נזילה באמבטיה? כדאי שתבדקו מה מקור הבעיה
יש לכם נזילה באמבטיה? כדאי שתבדקו מה מקור הבעיה
שתף
21 יונ 2022

חדר האמבטיה הוא חדר המועד לפורענות בכל הקשור לנזילות, בין היתר משום שהצנרת נמצאת בשימוש יומיומי רציף. ככל שהצנרת עתיקה וישנה יותר, כך עולה הסיכוי שיהיה לה קשה להכיל את כל המים באופן תקין, ולכן יווצרו תקלות או נזילות שונות.

נזילה באמבטיה יכולה להתרחש מכל מיני סיבות, וכשמגלים נזילה כדאי לבדוק מה מקור הבעיה כדי לטפל בה מהר וביעילות ככל הניתן. אם נדע מה מקור הבעיה – נוכל לפתור אותה בדיוק ובצורה המותאמת ביותר. בנוסף, ככל שנחכה יותר זמן, הבעיה עלולה להחמיר – והטיפול בה יעלה לנו הרבה יותר כסף.

איתור נזילות מים באמצעות ציוד מתקדם

בעבר, מציאת מקור נזילה היה עסק מסובך, יקר וגרם להרס רב – ברוב המקרים היה צורך לשבור את הקיר או את האריחים בחדר הרלוונטי על מנת למצוא את מקור הנזילה. כיום התמזל מזלנו וישנו מכשור מתקדם הרבה יותר שמאפשר לגלות ולאתר נזילות מים תוך נזק מינימלי. אין צורך בשבירת האריחים או את הריהוט בחדר האמבטיה, כמו ארונות אמבטיה באטליין או האריחים.

ציוד תרמי מסוגים שונים מאפשר לאתר נזילות מים בבית באמצעות טכנולוגיה של חתימות חום. כלומר – מצלמה תרמית תוכל "לראות" דרך הקירות, המרצפות והרהיטים ולמעשה באמצעות זיהוי חתימות החום השונות לאתר מאין מגיע מקור הנזילה.

שיטה נוספת לזיהוי ואיתור נזילות היא הזרמת גז ידידותי לסביבה לצנרת, שמאפשר באמצעות חיישן מתקדם לאתר ולטפל בנזילה. שיטות נוספות מסייעות באיתור מקור הנזילה באמצעות מצלמות וידאו ואמצעי טכנולוגים מתקדמים נוספים.

איתור מקור הנזילה – מומלץ לפנות לאיש מקצוע

בכל הנוגע לאיתור מיקום של מקור הנזילה באמבטיה, חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע וכן לקרוא למומחה בתחום שיתקן את הנזילה. ניסיון עצמי לפתרון הבעיה עלול להוביל לבעיות שונות, ולא יתקן את הבעיה מהשורש. כאמור מומלץ לטפל בבעיה מהר ככל האפשר.

מניעת הנזילה הבאה

ישנן מספר דרכים שיסייעו לכם למנוע נזילות או רטיבויות בחדר האמבטיה, והדרך הפשוטה ביותר היא לוודא שציוד האמבטיה שלכם יהיה איכותי ועמיד נגד נזילות. ארונות אמבטיה באטליין מציעים מוצרים שונים למקלחת ולאמבטיה, כולם עמידים ומוגנים מפני נזילות.

באתר ארונות אמבטיה באטליין תוכלו לראות את הקטלוג המלא של כלל המוצרים הרלוונטים, כולל המפרט הטכני המלא של כל מוצר. חשוב לשים לב טרם קנייה ובחירת המוצרים שמהפרט הטכני עונה על דרישותיכם, וכן שהמוצר חזק מספיק  ועמיד מפני נזילות ורטיבויות בחדר האמבטיה.

לסיכום, כיום ניתן לזהות ולאתר מקור של נזילה בצורה פשוטה מבעבר הודות לציוד ולהליכים החדשניים שמציעים אנשי המקצוע בתחום. מומלץ מאוד להתייעץ עם איש מקצוע במקרה של נזילה או רטיבות. וחשוב לא פחות – על מנת להימנע מהנזילה הבאה – שימו לב לבחור אבזור איכותי לאמבטיה, שיהיה עמיד וחזק מפני נזילות. 

ייעוץ בוואטסאפ