עמוד הבית איתור נזילות בהרצליה
עמוד הבית איתור נזילות בהרצליה

איתור נזילות בהרצליה

בעיר מתקדמת כמו הרצליה, התושבים מקפידים לשכור את שירותיהם של חברות מקצועיות ואיכותיות בכל התחומים. איתור נזילות בהרצליה מתבצע באמצעות צוות מומחה ומקצועי בשילוב של מכשור טכנולוגי חכם ומתקדם. מה שמאפשר למאתרים לאתר במדויק את מקור הנזילות גם הסמויות ביותר, בקלות ללא הרס של המבנה.

מה עושים כאשר לא ניתן לאתר את מקור הנזילה?

לרוב באמת קשה לאתר את הנזילות כיוון שהתשתיות ובעיקר הצנרת של המבנים ובהם אנחנו חיים או עובדים ממוקמות מאחורי הקירות או מתחת לרצפות. על מנת לאתר נזילה סמויה, ללא הרס של המבנה המומחים יעשו שימוש במכשור מתקדם כמו איתור באמצעות גז, איתור באמצעות מכשיר אקוסטי. המכשיר המוכר ביותר לאיתור נזילות הינו המצלמה הטרמית.

איתור נזילות במצלמה טרמית בהרצליה

תהליך איתור נזילות במצלמה טרמית כולל כמה שלבים עיקריים. תחילה, על המאתר לבצע סקירה ידנית ומהירה של המבנה לאיתור סימני הרטיבות ונזילות גלויות. לאחר הסריקה הראשונית, יבצע המאתר בדיקה פשוטה לגילוי הפרשי לחץ המים של הצנרת הביתית, על מנת לגלות האם מקור הנזילה בצנרת המים הדלוחים או הנקיים.

לבסוף המאתר יעשה שימוש לרוב במצלמה טרמית, באמצעותה ניתן למפות את פנים המבנה מתחת לבלטות, מאחורי קירות, אריחי קרמיקה, תקרות או מתחת לפרקט. המצלמה תזהה שינויי טמפרטורה, אשר מתרחשים כאשר יש פיצוץ או סדק בצנרת. מאתר הנזילות המומחה ידע לקרוא את הנתונים בזמן אמת וככה לאתר למעשה את מקור הנזילה.

חברה לאיתור נזילות בהרצליה

חברת תרומופלקס הוקמה על ידי מאתר נזילות מקצועי בעל ניסיון של למעשה מעשור בתחום. מייסד החברה, סער פלקס ייסד אותה במטרה לספק פתרונות מהירים ויעילים לאיתור נזילות. איתור נזילה מוקדם פותר בעיות רבות ומונע נזקים רבים השלכות. מתוך הבנת המשמעות של איתור הנזילה מוקדם, חברת תרמפולקס עושה את מירב המאמצים להגיע אל בית הלקוחות בהקדם האפשרי מרגע פנייתם.

מחפשים חברה לאיתור נזילות בהרצליה? הגעתם למקום הנכון.

לשאלות ותיאום איתור מהיר בביתכם חייגו עכשיו למספר 052-5422805 ונשמח לאתר את הנזילה שלכם מהר ככל האפשר.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ