עמוד הבית בלוג בדיקת מומחה לנזילות – תרמופלקס הבחירה הנכונה
בדיקת מומחה לנזילות – תרמופלקס הבחירה הנכונה
שתף
12 אוק 2020

הצנרת בבית שלנו בנויה בצורה כזאת שהיא ממוקמת בעומק הקרקע. ישנם בתים רבים אשר נבנו או שופצו באופן לא ראוי. המצב עלול להביא לסדקים בצנרת, כשלים בחיבורים ועוד. כשזה קורה, מתרחש נזק לצנרת, שיוביל לנזקי מים שההשלכות שלכם גדולות הרבה יותר משל פריצות ושריפות יחד.

בעל הבית ירצה להגן על ביתו ועל חפציו, זוהי הסיבה שאיתור נזילות מים כל כך חשוב. בדיקת מומחה לנזילות תזהה את הנזקים הפוטנציאליים הנוסעים מנזילות מים. כאן תוכלו לקרוא את כל מה שרציתם לדעת אודות מומחה לאיתור נזילות.

מומחה לאיתור נזילות – איך מתבצעת הבדיקה?

חשוב לציין כי לא כל אחד יכול לאתר נזילת מים, גם אם יש ברשותו את המכשור המתקדם ביותר. המפתח להצלחת איתור נזילה טמון בשילוב של מאתר נזילות מקצועי עם המכשור המתקדם. מומחה לאיתור נזילות יודע לקרוא ולהבין את הנתונים שהוא מקבל מהמכשיר, וככה לזהות האם מדובר במיקום הדליפה או שלא.

בדיקת מומחה לנזילות מתבצעת בכמה דרכים. ניתן לאתר נזילה באמצעות מצלמה תרמית הפועלת על שיטה של שינויי טמפרטורה בצנרת עצמה. דרך נוספת הינה באמצעות מכשיר גז אשר מחדיר גז חנקן לתוך הצנרת ובמיקום בו יש סדק ישנה דליפת גז והחיישן מזהה את הדליפה. מכשיר אחר פועל על גלי קול, במקרים בהם יש נזילה רצינית, המכשיר יזהה את גלי הקול הנוצרים כתוצאה מנזילת המים וככה יצביע על מיקום הדליפה.

לכל מכשיר ישנן יתרונות וחסרונות, וכל נזילה מצריכה שימוש במכשיר אחר. המומחה לאיתור נזילות ידע באיזה מכשיר יש לבדוק, ולזהות במדויק את מיקום הנזילה.

מומחה לאיתור נזילות מים – בוחרים חכם

חברת תרמופלקס הוקמה על ידי מומחה לאיתור נזילות מים סער פלקס, בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום. לקוחות החברה נהנים משירות אישי, מהיר, יעיל ומענה מיידי ומקצועי. לאחר ביצוע הבדיקה על ידי מומחים הלקוח מקבל דו"ח מפורט הכולל את ממצאי הבדיקה, חוות דעת המומחה והצעות לפתרון מהיר לטיפול בבעיה.

עליכם לזכור כי בכל הקשור בתחום מאתר נזילות מחיר, ככל שתשכילו לזהות את הדליפה מהר יותר ככה תחסכו לעצמכם עד עשרות אם לא מאות אלפי שקלים על תיקון נזקים שהיא עלולה לגרום.

לתיאום בדיקה חייגו עכשיו למספר 052-5422805

 

ייעוץ בוואטסאפ