עמוד הבית בלוג בדיקת נזילות – גילוי נזילות מקיף ומדויק
בדיקת נזילות – גילוי נזילות מקיף ומדויק
שתף
12 אוק 2020

פעמים רבות נזילות מים בבית לא נראות לעין, עד שהן הופכות להיות בעיה רצינית ואז אי אפשר להתעלם מהן. למעשה, הנזילות בדרך כלל מתחילות בטפטוף עדין עד שהן הופכות להיות מבול של מים. לכן גילוי מוקדם של הנזילה הוא המפתח לתיקון נזילות יעיל ללא השלכות. ככל שתקדימו תרופה למכה ותבצעו בדיקת נזילות, תחסכו לעצמכם הרבה כסף והרבה כאב ראש.

בדיקת נזילות מים בבית

נזילות מים בבית ניתן לזהות בכמה דרכים. את הנזילות הגלויות תזהו כמובן אם יש כתם מים על התקרה או על הקירות, או שאם מדובר בנזילה מהברז או במקלחת תזהו את הטפטוף באופן מיידי. העניין מסתבך כאשר הנזילה סמויה מן העין, אותה ניתן לזהות באמצעות בדיקת צריכת המים שלכם באופן קבוע.

כאשר אתם מודעים לממוצע צריכת המים שלכם, עליות פתאומיות יתריעו בפניכם על נזילה סמויה שיש לזהות באופן מידי. בנוסף לכך, ירידה בלחץ המים במקלחת או בברז יכולה להיות סימן מובהק לנזילה. את זה אתם יכולים לבדוק באמצעות כיבוי של הברזים, ואז הפעלת אחד מהם. אם הלחץ גבוה ממה שהיה, כנראה שמדובר בנזילה. במידה ואתם מזהים את הסימנים לנזילה סמויה או גלויה, עליכם לפנות לחברה מקצועית לבדיקת נזילות.

חברה לבדיקת נזילות

חברה לבדיקת נזילות הינה חברה מקצועית אשר מבצעת בדיקות נזילות באמצעות צוות מומחים מצוידים בציוד והמכשור המתקדם ביותר. המכשור מאפשר לצוות לבצע בדיקת דקדקנית של מקור הנזילה גם אם היא סמויה לעין, ואפשרות לתקן אותה במהירות על מנת להימנע מהשלכות עתידיות.

חברה תרמופלקס הינה חברה מקצועית ואמינה, בעלת למעלה מעשור של ניסיון בתחום. החברה עושה שימוש במצלמות תרמיות לאיתור נזילות בקירות, בצנרת ובכל מקום שלא נראה לעין. בנוסך לכך, החברה תבצע צילום צנרת ביוב על מנת לטפל בבעיות בהקדם האפשרי.

מהי עלות הבדיקה?

עליכם לדעת, כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית שמתמחה בשירותי איתור נזילות, המחיר לא מושפע מגודל הבית שלכם או מהמכשור בהם עושים שימוש על מנת לאתר את הנזילה.

המחיר מושפע בעיקר מהזמן הנדרש על מנת לזהות את הנזילה, ניסיונו של בודק נזילות ואיכות הציוד שיש ברשותו.

ייעוץ בוואטסאפ