עמוד הבית בלוג איתור תוואי צנרת
איתור תוואי צנרת
שתף
14 אוק 2020

כשאנחנו מדברים על איתור תוואי צנרת, אנחנו מתכוונים לאיתור תשתיות תת קרקעיות. מה זה אומר? התשתיות במבנים או בדירות ממוקמות מתחת לרצפה, שם עוברת הצנרת המספקת לכם מים לברזים בבית, ולכל צורך אחר.

אז מה קורה כשיש תקלה בצנרת התת קרקעית? אז זהו, שבעבר השיטה המסורתית הייתה באמצעות הרס המבנה, וחשיפת הצנרת. היום הדברים עובדים קצת אחרת, בואו נבין איך.

איתור תשתיות תת קרקעיות

ישנם שני סוגים של תשתיות תת קרקעיות, ועל מנת לאתר אותן יש דרכים שונות. רוב התשתיות בנויות ממתכת, ואותן ניתן לאתר באמצעות מערכות משדר.

מערכות משדר פועלות על טכנולוגיה של גלאי מתכות לאיתור התוואי של צינור, כבל או כבל תקשורת. הסוג השני הינו תשתיות שאין מתכתיות, אם מדובר בתשתיות הסוג הזה, והן חלולות כמו צינור – ניתן לאתר אותן באמצעות מוט גמיש או משדר גמיש. 

איתור נזילות תת קרקעיות

נזילות סמויות בצנרת עלולות לגרום לנזק רב, ובזבוז משמעותי של כסף ומים. אם חשבון המים שלכם חריג, ייתכן ועליכם לבדוק ולאתר נזילה סמויה מן העין. ישנן חברות המספקות שירותי איתור נזילות תת קרקעיות באמצעות מכשור מתקדם וצוותים המתמחים בתחום.

כאמור, עם הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים שיש היום, ניתן לבצע איתור נזילות ותיקונם במהירות וביעילות ללא הרס של המבנה, וללא חשיפת הצנרת כלל. 

איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות עם תרמופלקס

תרמופלקס הינה חברה לאיתור נזילות ואיתור תשתיות תת קרקעיות. החברה הוקמה במטרה לתת מענה לבעיות שעלולות להיגרם בתשתיות הבלתי נראות במבנה שלכם.

על מנת לזהות ולאתר תשתיות אלה ביעילות ובדיוק, יש צורך במכשור מתקדם אך לא רק. על מנת לעשות שימוש במכשור על הצוות לדעת ולהבין כיצד פועלים שדות מגנטיים, וטיפול בבעיות בלתי צפויות.

איתור תשתיות תת קרקעיות מחייב שילוב של ידע וניסיון עם המכשור המתאים. צוות המומחים של תרמופלקס בעלי ניסיון של למעלה בעשור בכל הקשור באיתור נזילות ואיתור תוואי הצנרת.

זקוקים לאיתור תוואי הצנרת? הגעתם למקום הנכון. לפרטים נוספים ותיאום חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 054-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

ייעוץ בוואטסאפ