עמוד הבית בלוג איתור נזילת מים בבניין משותף
איתור נזילת מים בבניין משותף
שתף
12 יול 2021

מגורים בבניין משותף בתל אביב או בראשון לציון והסביבה יכולים להוות קפיצת מדרגה באיכות החיים אבל בו זמנית כן מספרים על קשיים בפרט כאשר מתקיימת נזילה בבניין שאין לאף אחד מושג מי הגורם שלה, או אז ברוב המקרים כל מה שנדרש זה איתור נזילות בראשון לציון או איתור נזילות בתל אביב

שלא כמו בית פרטי בית או בניין במתחם משותף הוא מטרד לכל דיירי הבניין והתוצאה? פגיעה בצורה משמעותית בתשתית ובמבנה לרבות סכנת חיים שחשוב למגר. 

רוצים שזה לא יקרה לכם? כאן המקום לדרוש מכם לבצע איתור נזילות בזמן כך שמעבר לפגיעה בערך המבנה לא תתווסף פגיעה שמקורה חלילה בהחלקה על מרצפות רטובות, בעיה בקורות הבניין וחלילה התחשמלות שמקורה במגע של מים במערכת החשמל. 

נזילה בבית משותף – מי באמת אחראי על הנזילה? 

כמו כל דבר בחיים העיתוי הוא לפני הכול בפרט כי קיים חשש של נזילה נקודתית שיכולה "למוטט" בניין שלם או אז כל מה שצריך זה איתור נזילות מקצועי שיידע לטפל בבעיה נקודתית, למנוע את חומרת המצב ועל הדרך להבין מי באמת האחראי על המפגע, האם זה וועד הבית או הדייר עצמו? 

יש לא מעט סיבות מדוע חשוב לערב מאתר נזילות עוד בשלבים המוקדמים של הנזילה ואחת מהן היא גם לאתר את גורם הנזק, האם יהיה זה דייר אחד או שאולי זה קשור לתקלה בבניין הכללי? 

במקרים הנ"ל או שבעל הדירה יישא בנזק או שהמבנה על כל דייריו ומכאן גם חשיבות שירות של איתור נזילות. 

איפה יש שירותי איתור נזילה בבניינים משותפים? 

כיום פועלים לא מעט שירותי איתור נזילות במטרה למזער את הבעיה ובו זמנית להבין מי אחראי לה. האם יהיה זה דייר אחד או כל הדיירים? הנה עוד סיבה מדוע אתם חייבים לאתר את הנזילה ועל הדרך להשיג את הידיעה על אודות האחראי האמיתי על המבנה ברובו או בחלקו. 

לצד כל השירותים מעניקה חברתנו איתור נזילות בפתח תקווה, איתור נזילות בירושלים ואם צריך להגיע לצפון הארץ מעניקה חברתנו בנוסף לכך איתור נזילות בחיפה

חברתינו מגיעה ליעד עם ציוד מתקדם הכולל בתוכו מצלמה תרמית עם אינפרה אדום המזהה את מקור הבעיה לפי השוואה של טמפרטורה או באמצעות החדרת גז לאורך כל הצנרת במטרה לאתר נקודות נזילה. 

כמו כן, תבוצע הבדיקה באמצעים אקוסטיים אשר מוחדרים למבנה ומבצעים את כל הבדיקות לרבות רעשי מים והשגת תמונה מלאה על אודות מצב הביוב של המבנה – הכול בהתאם למבנה, מאפייניו ועומק היווצרות הנזילה במטרה לאתר ולמגר את הבעיה משורשה. 

חושדים שיש לכם נזילה בבניין? זכרו, יש דברים שאסור לדחות למועד אחר, התקשרו עוד היום וספקו את השקט ואת הביטחון למבנה הדירות שלכם באמצעות איתור נזילות ממוקד לצד מזעור העלויות וההרס.  

ייעוץ בוואטסאפ