עמוד הבית רטיבות בקיר חיצוני: לפתור את הבעיה ביעילות רבה
עמוד הבית רטיבות בקיר חיצוני: לפתור את הבעיה ביעילות רבה

רטיבות בקיר חיצוני: לפתור את הבעיה ביעילות רבה

ישנן סיבות רבות ליצירת רטיבות בקיר חיצוני, כאשר אחת מהן היא איטום לקוי. בעיית רטיבות זו באה לידי ביטוי במגוון סימנים: החל מכתמי עובש, ריחות לא נעימים, ועוד. להיבטים אלו ישנה השפעה בריאותית רבה על הדיירים והעובדים המתנהלים במרחבים אלו. כדי שהמבנה יקבל חזרה את המראה האסתטי שלו ואתם תוכלו לנהל את חייכם ללא תקלה ובבריאות טובה – אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת תרמופלקס. אנו מבצעים בדיקות לצורך איתור הנזילות; בדיקות המתבססות על הציוד המתקדם ביותר: החל ממצלמה טרמית, סיב אופטי ועד מצלמת קווי ביוב – אנו מציעים את השירות המקיף, היעיל והמהיר ביותר.

ישנם היבטים שונים התורמים לאיכות חיינו ומשדרגים אותם לטובה: החל משכנים נחמדים, מקצוע קבוע ומספק ועד משפחה וחברים אוהבים – אין ספק שמדובר באלמנטים המביאים אושר לחיינו וחיוך על פנינו. עם זאת, ישנם מקרים שונים המפתיעים אותנו ומוציאים אותנו מהשגרה המבורכת. הופעתם של סימני עובש, ריחות לא נעימים והתקלפות של טיח הן חלק משמעותי בכך.

מזהים סימנים אלו בסביבת המחייה שלכם? ייתכן וישנה בעיית רטיבות בקירות החיצוניים של המבנה. הסיבות לבעיית רטיבות זו מושפעת מגורמים שונים; גורמים הכוללים, למשל, ליקויים בהנחת הצנרת, בביצוע עבודות החיפוי בקירות אבן ואף בעיות איטום במרפסות. כתוצאה מכך, הנזקים הם רבים. החל מהרס החזות החיצונית של הנכס, ירידה בעמידותו של המבנה ועוד.

בהתאם לכל אלו, עליכם לאתר את מקור הנזילה בהקדם ולטפל בבעיה זו. כיצד? מצלמה טרמית, למשל, היא פתרון מתקדם לכך. ציוד זה מתבסס על חום. כלומר, בהתאם להפרשי הטמפרטורה העלים מסביב ל אזור הנזילה – כך ניתן יהיה לאתר אותה. כמו כן, ניתן להסתייע בסיב אופטי. כאשר אנו מדברים על סיב אופטי, הכוונה היא למצלמה הכוללת סיב גמיש במיוחד; סיב אותו ניתן להחדיר למערכת הביוב בקלות. וזאת, בשל העובדה שציוד זה מגיע במגוון אורכים ובקוטר משתנה.

לפתור את הבעיה במהרה

מזהים כתמי רטיבות על הקירות החיצוניים של המבנה ? כדי לאתר את מקור הבעיה בזריזות ובמקצועיות רבה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת תרמופלקס. חברה זו פועלת בתחום זה כ-10 שנים. בהתאם לכך, רכשנו ניסיון רב בבדיקת נזילות כראוי, מתן חוות דעת וטיפול יעיל בבעיה.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 052-5422805


    ייעוץ בוואטסאפ