עמוד הבית בלוג 2 סיבות עיקריות לביצוע בדיקת נזילות לפני עונת הגשמים
2 סיבות עיקריות לביצוע בדיקת נזילות לפני עונת הגשמים
שתף
16 נוב 2020

גשמי ברכה הם הדבר המושלם ביותר, אבל מה קורה כשהם לא מתריעים על הגעתם והבית שלכם לא מוכן לתרחיש המים המבורך? אם בעבר הייתה קיימת אצלכם בדירה בעיית רטיבות והיא לא טופלה אזי יתכן מאוד כי הנזילות תחזור לבקר אתכם גם הפעם.

הבית מוצף, הריהוט עולה על גדותיו והמצב שונה ואף קשה יותר משנה קודמת, אם כל זה מוכר לכם אסור לכם לחכות לרגע האחרון. בדיוק כאן כל מה שאתם צריכים זה להכיר את דרכי הטיפול שיסייעו לכם לשמור על הקיים ולעבור את החורף בשלום.

האם יש קיים חשש לרטיבות חוזרת ונשנית בדירה שלכם? במאמר הבא נמנה לכם את 2 הסיבות המצריכות בדיקת נזילות והכול לפני שהגשם יגיע ויבחר להישאר אתכם אבל לא במובן החיובי של הדבר.

סיבה מס' 1# חשיבות איתור נזילות בזמן הנכון

ייתכן והגשם יורד זמנית ויעלם שוב וזאת בדיוק הנקודה המעידה כי עדיין יש סיכוי, לפני שנכנסים לעומקו של החורף חשוב לבצע איתור נזילות ולא לחזור על מה שכבר קרה לכם בשנה הקודמת.

האם אתם למודי ניסיון מנזקי העבר? חוששים כי תרחיש האימה הזה עלול לפקוד אתכם בשנית ולגבות לא מעט? כל מה שאתם צריכים זה שירות אחד שיעשה את זה קל, יעיל ובעיקר חסכוני.

בדיקת נזילות הינה קריטית ביותר ויפה שעה אחת קודם, באמצעות ציוד מתקדם לרבות מצלמה מיוחדת ניתן לראות מה קורה באמת והיכן "הקירות מסתירים את הבעיה העיקרית- מקור הרטיבות".

סיבה מס' 2# מניעת נזקים עתידיים

אז אם בעבר היה נהוג לשבור קירות ולייקר את הבעיה שהרי היום הציוד המתקדם והעין המקצועית יכולים בהחלט לשים סוף לבעיה- מהיום אתם מגיעים מוכנים לחורף ולא חוששים יותר מתוצאות הגשם והשטפון.

נותן שירות בתחום גילוי ואיתור נזילות יוכל לספק את השירות הנכון ביותר ובו זמנית לקרוא בעין מקצועית את התמונה תרתי משמע. אנשי המקצוע מגיעים עד אליכם ועושים את הכול בכדי להבין מה מקור הנזילה. כמו כן במסגרת זו ייבדקו אופציות למקורות נזילה אחרים/ נוספים לרבות אבחון מדויק בין קור לחום ועוד.

הדוח הסופי יכול לא רק לבטל ספקולציות מיותרות אלא בו זמנית למזער עלויות של תיקון ולתת את אותותיו להמשך הטיפול בהווה ובעתיד.

לסיכום, אם קיים חשש ולו הסביר ביותר שיש לכם בעיה של רטיבות והחורף מאיים ולא מתקבל בברכה כל מה שאתם צריכים זה בעלי המקצוע שיגיעו וינטרלו את הבעיה, יסכמו הכול בדוח שישמש אתכם לא פעם גם אל מול ערכאות משפטיות- זאת באם רכשתם נכס שהתגלו בו מפגעים שלא דווחו במעמד הקנייה ועוד.

ייעוץ בוואטסאפ