עמוד הבית בלוג צילום צנרת מים
צילום צנרת מים
שתף
14 ספט 2022

האפשרות של צילום צנרת מים יכולה להישמע על פניו בתור אפשרות מיותרת. עם זאת החשיבות של צילום הצנרת היא גבוהה יותר ממה שאתם מתארים לעצמכם.

מתמודדים עם בעיה בצנרת שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם? יכול להיות שהפתרון יהיה החדרת מצלמה קטנה שתספק תשובות לרוב השאלות.

רגע לפני שאתם עוברים הלאה, כדאי להכיר את היתרונות של צילום צנרת. אחרי שתכירו את היתרונות יכול להיות כי סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה.

נדגיש כי לא תמיד צריך לבצע צילום לצנרת, אך בחלק מהמקרים האופציה הזאת בלתי נמנעת. אל תפספסו את האפשרות הזאת כל עוד היא יכולה להביא אתכם למקום הרצוי.

באילו מקרים צריך לבצע צילום צנרת?

יכולים להיות מקרים שונים שבהם יהיה עליכם לבצע צילום צנרת מים על ידי איש מקצוע. זיהיתם רטיבות? זה כנראה אחד הסימנים הראשונים לכך שצריך לבצע איתור רטיבות.

לקוחות פרטיים יצטרכו לעשות זאת כאשר הם יתמודדו עם בעיה שחוזרת על עצמה. בעיות שחוזרות פעם אחר פעם דורשות לקבל מכם מענה מקצועי ומקיף.

אם התיקונים האחרונים לא סיפקו את הסחורה יכול להיות שהם לא בוצעו בצורה הנכונה. על ידי התאמת התיקון לאופי הבעיה יהיה אפשר להשיג את השקט המיוחל.

כיצד תוכלו לדעת מה קורה בתוך הצנרת עצמה? על ידי צילום מקצועי שיהפוך את חוסר הוודאות לוודאות מוחלטת. גם במקרים של בעיות קטנות יהיה אפשר לבצע צילום אפקטיבי כדי למנוע בזבוז של זמן.

נזכיר כי כל בעיה קטנה בצנרת מחייבת אתכם לספק פתרונות מהירים שלא יסבכו את המצב. הרי כל יום שעובר רק יכול לסבך את המציאות הקיימת ולהפוך אותה להיות חמורה בהרבה.

צילום צנרת מים

מתי לקוחות עסקיים יצטרכו לבצע צילום צנרת מים?

לרוב צילום צנרת על ידי לקוחות עסקיים יתבצעו בעת בדיקה תקופתית לצנרת הקיימת.

כל בעל עסק חייב להיות עם האצבע על הדופק לגבי מה שקורה בעסק שלו. ברגע שעושים צילום לצנרת יהיה אפשר לדעת מה בדיוק קורה מתחת לפני השטח.

האחריות של בעלי העסקים היא לוודא כי הלקוחות לא יסתכנו בעת צריכת המים. מעבר לכך בעלי עסקים ירצו לבצע את הבדיקה כדי למנוע בעיות חמורות.

הרי כל זמן שבו תקלות שונות לא מקבלות מענה בזמן הן עשויות להחמיר. בשלב מסוים לא תהיה אפשרות לעבור לסדר היום תהיה חובה לבצע את התיקון כדי להמשיך בשגרה.

מתלבטים האם הגיע הזמן לבצע צילום לצנרת המים? תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו שזמינים בשבילכם.

ראו גם: צילום קווי ביוב.

איתור נזילות מים בעזרת מצלמה

כיום עומדות לרשותנו אפשרויות רבות לשיטות איתור נזילות מים שעשויות להטריד אתכם מאוד. מה שבטוח זה שצילום הצנרת יכול לסייע רבות לכל מי שרוצה לפתור את הבעיה מהשורש שלה.

צילום צנרת מים מאפשר לזהות את מקור הבעיה, ולגשת ישירות אליו מבלי ללכת לאיבוד. בעוד כלים אחרים יכולים לאתר את אזור הנזילה, אך לא בטוח שאת המקור שגרם לנזילה.

אחרי שהאינסטלטור יחדיר לתוך הצנרת את המצלמה הזעירה כל סימני השאלה ייעלמו. מה שבטוח זה שאחרי שתקבלו איתור נזילות עם מצלמה זעירה הנזילה לא תחזור שוב.

תוכלו להנות משקט ארוך טווח בכל מה שנוגע לנזילות שיביאו איתן נזק רב ובלגן באזורים שונים.

כיצד אינסטלטור מבצע צילום צנרת מים?

הטכניקות לבצע צילום צנרת מים משתנות בין האינסטלטורים השונים. עם זאת הבסיס של הפעולה נשאר זהה, כאשר גם המהות הסופית לא משתנה ונשארת אותו הדבר.

צילום צנרת נעשה על ידי החדרת מצלמה זעירה אל תוך הצנרת בצורה זהירה ומבוקרת. המצלמה מחוברת למכשיר מיוחד שאליו היא משדרת את התמונה שנשקפת מולה.

מכיוון שהצנרת חשוכה, על המצלמה מותקנים רכיבים מתקדמים המאפשרים לשקף תמונה מדויקת. כי חשוב שהתמונה שתגיע מתוך הצנרת תהיה תמונה שתוכלו להיעזר בה כאשר אתם מבצעים את התיקון.

כל הפעולה חייבת להיעשות תוך נקיטת משנה זהירות שכן כל טעות קטנה עשויה לגרום לצנרת נזק משמעותי.

כמובן שאינסטלטור מנוסה שמבצע את הצילום בקביעות ידע בדיוק איך עושים אותו לפני כל הדגשים.

צילום צנרת מים

מדוע משתמשים במצלמה לצילום צנרת?

הסיבה העיקרית לצילום צנרת היא הרצון לבצע את התיקון הנכון מבלי להסב נזק. בעבר על מנת להתמודד עם בעיות שונות בצנרת היה צורך לשבור ולהרוס אותה לגמרי.

כאן אתם מקבלים שיטה חדשנית שמטרה העיקרית תהיה להטיב עם הלקוחות. איתור נזילות מים ללא הרס על ידי מצלמה מיוחדת יאפשרו תיקון מדויק שלא מסב נזק רב.

דבר שעד לא מזמן היה יכול להישמע דמיוני ולא מציאותי, נכון להיום זה אפשרי. מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את האיש הנכון שיהיה אמון על ביצוע המשימה הזאת.

הרי מעבר לצורך לבצע את הפעולה בצורה הנכונה, ישנה חשיבות לפענח את הממצאים בצורה מדויקת.

מהי העלות של צילום צנרת מים?

אחרי שהבנתם את החשיבות של צילום צנרת, תרצו גם להכיר את העלויות מראש. הרי מבלי שתכירו את העלויות יכול להיות שהמחיר יהיה גבוה ממה שאתם מוכנים לשלם.

עם זאת אל תשכחו כי המטרה של הצילום יהיה לנסות לאתר את הבעיה ולפתור אותה בזמן. התמהמהות עם צילום הצנרת עלול רק להחמיר את המציאות שאתם מתמודדים איתה.

צילום צנרת מים מחיר נע בין  1500 ש"ח עד 2500 ש"ח ברוב המקרים.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית שלא תשאיר לכם מקום לספק? בדיוק בשביל זה אנו כאן.

אנו בחברת חברת תרמופלקס נשמח להעניק לכם פתרונות מתקדמים במחיר ללא תחרות. הצוות שלנו ערוך ומוכן כדי לבצע צילום מקיף לצנרת, ולפתור את הבעיות השונות.

אז למה אתם מחכים? אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר במספר: 072-3308146.

 

עוד באותו נושא:

ייעוץ בוואטסאפ