עמוד הבית בלוג סובלים מחדירת מים ובעיות איטום?
סובלים מחדירת מים ובעיות איטום?
שתף
14 אוק 2020

החלק הכי חשוב בתהליך הבנייה הוא האיטום, אך עליכם לדעת כי יכול להיות בלאי באיטום במהלך השנים ולכן בדירות ישנות יש פתאום הצפות וחדירות מים גשמים.אף אחד לא רוצה לשבת בבית מוצף בחורף הקר, ולכן עליכם לדעת כי חדירת מי גשמים עלולה לגרום לנזקים אדירים למבנה החיצוני והן לפנים הבית. הפתרון לכך איתור ואבחון חדירת מים מוקדם, מה שיחסוך לכם הרבה כסף, והרבה כאב ראש. 

איתור בעיות איטום – מה יכול לגרום לחדירת מי גשמים?

בעיות איטום צצות בכמה מקומות בבית, ריכזנו עבורכם את כל המקומות הנפוצים ביותר בהם עלולה להיווצר בעיה אם האיטום לא אטום כראוי. אז איפה יכולה להיווצר בעיה באיטום?

איטום לקוי בגג הבית

חדירת מי גשמים מתרחשת לרוב מגג הבית, הגג שנועד להגן על המבנה ועל התשתיות שלו מפני גשמים ותנאי אקלים אחרים – חייב להיות אטום בצורה מושלמת. את האיטום מבצעים באמצעות חומרים שונים כמו: זפת ויריעות ביטומניות.

במידה ולא בוצעה במבנה עבודת איטום טובה, אתם תתחילו לראות רטיבויות במקומות שונים על התקרה לאחר הגשם הראשון. דבר נוסף שעליכם לדעת הוא שהאיטום עלול להישחק עם הזמן ובמידה ומזהים רטיבויות שונות יש לטפל בהן בהקדם האפשרי.

איטום לקוי בדלתות ובחלונות המבנה

החלונות והדלתות חייבים להיות אטומים בצורה מושלמת במסגרות המשקופים. במידה ואתם מזהים רטיבויות מסביב או באיזורים הסמוכים לדלתות והחלונות בביתכם, סימן שיש בעיית איטום. גם במקרים האלה תוכלו לזהות את בעיות האיטום לאחר הגשם הראשון.

חברה לאבחון ואיתור בעיות איטום

כאמור, איטום המבנה הוא חשוב והכרחי על מנת לנהל אורח חיים תקין בתוך הבית. חברה לאבחון ואיתור בעיות איטום תבצע עבורכם בדיקה דקדקנית ומקיפה על מנת לזהות נזילות ובעיות איטום אחרות. חברת תרמופלקס הוקמה בדיוק בשביל המטרה הזאת – לספק לכם דו"ח ליקויים מפורט שייתן מענה ופתרונות לבעיות רבות.

 

חברת תרמופלקס הינה החברה המובילה בישראל בתחום איתור נזילות וגם חדירת מי גשמים לדירה. החברה שהוקמה לפני למעלה מ-10 שנים על ידי מאתר נזילות מקצועי סער פלקה, הוקמה במטרה למזער נזקים ולאפשר לכם לחסוך עד מאות אלפי שקלים בזכות גילוי ואיתור מוקדם.

לפרטים נוספים ותיאום ביקור חייגו אלינו עכשיו למספר 054-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

 

ייעוץ בוואטסאפ