עמוד הבית בלוג הספה שלכם נפגעה מנזילת מים – ככה תפעלו כדי להציל אותה
שתף
06 מאי 2022

נזילות מים והצפות עלולות לגרום נזק עצום לביתכם. לא רק הבית שלך עלול להינזק – כל החפצים בו עלולים להינזק. למרבה המזל, עדיין יש דרך להציל ולשחזר כמה פריטים כדי להחזיר אותם לחיים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשקם ספה שניזוקה במים.

המאמר נכתב בשיתוף עם חברת מאסטר קלין לניקוי ספות – המומחים לניקוי הספה שלכם.

ודא שהבית שלך בטוח

לפני שאתם מנסים להיכנס שוב לביתכם אם הוא היה מוצף, עליכם לוודא תחילה שהוא בטוח. אתה גם צריך לוודא שאתה לבוש כמו שצריך. ייתכן שתזדקק לעזרה של חברת שיקום מים / איתור נזילות, אנו ממליצים לך על חברת ניקוי ספות מאסטר קלין – במידה והספה נפגעה מנזקי מים או סתם בא לכם להתפנק בניקוי לספה.

הערכת הנזק

למרות שזה עשוי להיות כואב להיפרד מחלק מהחפצים שלך, תצטרך להיפטר מחלק מהרהיטים שלך, וזה עשוי לכלול את הספה שלך – ההמלצה שלנו היא לפנות לבעל מקצוע מנקה ספות מקצועי – שימליץ עבורכם האם להיפטר מהספה או לנסות להציל אותה.

עם זאת, אם הספה שלך ישבה במים יותר מכמה שעות, אולי אין סיכוי להציל אותה. הריפוד של הספה יכול לספוג מים, מה שאומר שסחף ובוץ עלולים לחדור לריפוד ולבד שיובילו לצמיחת טחב ועובש. בנוסף, ייתכן שתראה גימורי עץ עכורים וחיבורי המסגרת עלולים להשתחרר. אם במי השיטפונות היו כימיקלים תעשייתיים, חומרי הדברה או ביוב, ייתכן שיהיה עליך להשליך אותם.

חטא ונקה

אם לספה שלך יש מסגרת עץ, אתה יכול להשתמש במשהו כמו תמיסת אקונומיקה של כלור או מוצר פנול כדי לחטא אותה. לאחר שחיטאתם אותו, שימו את מסגרת העץ במקום מאוורר היטב ותנו לה להתייבש לאט. אל תשים אותו מתחת לשמש – העץ יתפתל ויתעוות אם הוא יתייבש מהר מאוד. עד שהלחות יורדת, ייתכן שיהיה עליך להסיר טחב מעת לעת. לאחר שהוא יבש, אתה יכול להדביק את כל

המפרקים הרופפים

לגבי בד הספה, ודאו שיש לכם את חומרי הניקוי המתאימים שלא יפגעו בבד עוד יותר. אם יש לכלוך ובוץ על הבד, אתה יכול להשתמש בצינור כדי לשטוף אותו ולנער או לגרד בוץ מיובש. כדי למנוע עובש מלצמוח, הקפידו לכבס ולשטוף את הבד והריפוד מיד. אתה יכול להשתמש במייבש שיער או בציוד ייבוש אחר כדי לייבש את הריפוד שלך. אתה יכול להשאיר אותו תחת השמש לזמן מה כדי לוודא שהוא יבש לחלוטין.

היפטר מהכתם

עבור כתמים גדולים, ייתכן שתצטרך איש מקצוע שיסיר סימני מים או כתמים גדולים. עם זאת, אתה יכול לנסות גם פתרון תוצרת בית. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בחומץ מרוקן או בסבון כלים נוזלי עדין עם מים כדי להסיר בעדינות את הסימנים.

בהתחשב בכך שהספה שלך במצב הנכון, יש סיכוי שתוכל לתקן אותה ולהשתמש בה שוב. אתה יכול לעקוב אחר העצות שלמעלה כדי להחזיר את הספה שניזוקה במים ליושנה! אם אתם מחפשים חברת איתור נזילות מים, תרמופלקס עם רקורד מוכח בתחום, פנו עוד היום לאיתור נזילה.

ייעוץ בוואטסאפ